Software

jak zrychlit internet pomocí dns hack (10x rychlejší)

Někdy, když přistupujeme na stránky, například YouTube, jsme zklamáni pomalým streamováním videí YouTube. Je to způsobeno poskytovatelem internetu nebo dokonce nastavením internetu na počítači, který používáme. No, tady je C

Internet je dnes hlavní potřeba. Internet dnes není pouze doplňkem. Počínaje dětmi ve věku 5 let až po vládu všichni používají internet. Internet se používá pro proud youtube, hrát hry on-line, dokonce i internet je potřebný pro docházku státních zaměstnanců do DKI Jakarta a dalších veřejných služeb. Kromě toho může DNS také otevřít blokované stránky.

Někdy, když přistupujeme na stránky, například YouTube, jsme zklamáni proud pomalá videa na YouTube. Je to způsobeno poskytovatelem internetu nebo dokonce nastavením internetu na počítači, který používáme. No, tady Jaka dává jednoduché tipy, jak zrychlit internet pomocí DNS Hack.

  • 10+ ZDARMA věcí na internetu, které musíte vyzkoušet!
  • 10 zemí s nejrychlejší internetovou sítí 4G LTE na světě
  • 3 způsoby, jak ušetřit internetovou kvótu na PC až o 40 %

Jak zrychlit internet pomocí DNS Hack

Nejprve musíte vědět, co je DNS. DNS je zkratka pro Domain Name System, což je systém, který ukládá informace o jménech hostitel nebo název domény ve formě distribuované databáze v počítačové síti, jako je internet. DNS poskytuje každému názvu IP adresu hostitel a zaznamenat každý server přenos pošty (server pro výměnu pošty), který přijímá e-maily pro každou doménu. Podle prohlížeče Google Chrome je DNS síťová služba, která překládá názvy webových stránek na internetové adresy. No, v tomto tutoriálu o tom, jak zrychlit internet pomocí tohoto DNS Hack, ApkVenue používá bezplatné DNS.

Nízká rychlost internetu není vždy vinou poskytovatele internetu. Může být problém s nastavením DNS ve vašem počítači. Jaka zde poskytuje řešení pomocí alternativní služby DNS. Seznam bezplatných DNS, které můžete použít, mimo jiné:

  • Otevřete DNS
  • Google DNS
  • Ultra DNS

1. Přejděte do nastavení DNS

Klepněte na tlačítko Start pak na Windows vyberte Ovládací panely. Ovládací panely jsou součástí systému Microsoft Windows, která umožňuje uživatel prohlížet a manipulovat se základním systémem nastavení a ovládání pomocí appletů, například přidáváním Hardware, přidat a odebrat software, ovládat uživatelské účty a měnit možnosti usnadnění.

2. Vyberte Síť a Internet

Síť a internet je jednou z kategorií funkcí ve Windows, které fungují v nastavení sítě a internetu.

3. Vyberte možnost Centrum sítí a sdílení

Centrum sítí a sdílení je speciální kategorie v nastavení Windows pro práci v síti a sdílení.

4. Vyberte připojení k Internetu a klepněte na Vlastnosti

Na Vlastnosti Internetu, uvidíte nastavení IP a DNS internetové sítě, kterou používáte.

5. Vyberte Internetový protokol verze 4 (TCP/IPv4) a poté klepněte na Vlastnosti

Adresa IP verze 4 (často označovaná jako adresa IPv4) je typ síťového adresování používaného v internetových adresách. protokol Síť TCP/IP, která používá protokol IP verze 4.

6. Vyberte možnost Použít následující adresu serveru DNS

Poté vyplňte bezplatnou DNS adresu s následující adresou:

  • Preferovaný server DNS: 208.67.222.222
  • Alternativní servery DNS: 208.67.220.220

7. Vyberte Internetový protokol verze 6 (TCP/IPv6) a poté klepněte na Vlastnosti

V části Použít následující adresy serveru DNS (bezplatný DNS) vyplňte následující adresu:

  • Preferovaný server DNS: 2620:0:ccc::2
  • Alternativní DNS server: 2620:0:ccd::2

No a je hotovo nastavování jak zrychlit internet pomocí DNS hacku. Nyní můžete zkontrolovat, že vaše rychlost internetu musí být stále rychlejší, že? Napište své zkušenosti do kolonky komentářů.