Software

K těmto 9 hudebním streamovacím službám máte přístup zdarma!

Přestože je většina z nich placená, existují i ​​streamovací hudební služby, ke kterým máte přístup zdarma, aniž byste museli cokoliv platit.

Poslech hudby je jedním ze způsobů, jak se zbavit nudy a může získat mysl. Není divu, že hudební průmysl stále běží a stává se jedním z největších průmyslových odvětví na světě.

S rozvojem dnešních technologií se změnil i způsob poslechu hudby. Počínaje pouze LP, nyní můžete vyhledávat a poslouchat svou oblíbenou hudbu na svém smartphonu prostřednictvím několika aplikací hudebních služeb proud.

  • Jak streamovat hudbu zdarma bez kvóty na Android a iOS
  • 5 důvodů, proč lidé dávají přednost streamování hudby online. Ty taky?

K této službě streamování hudby můžete přistupovat zdarma

Ačkoli většina z nich je placená, existují i ​​hudební služby proud ke kterému máte přístup zdarma, aniž byste museli cokoliv platit. Tentokrát se chce JalanTikus podělit o některé hudební služby proud ke kterému máte přístup zdarma.

1. Spotify

Zdroj fotografií: Zdroj: Softonic

Tato hudební služba je pro své konkurenty s počtem více než 140 milionů skutečně gigantem. Je to všechno proto Spotify má dobrou kvalitu hudby, kompletní počet skladeb, a co je nejdůležitější, lze použít zdarma. Ačkoli je přístupný zdarma, uživatelé přijdou o některé prémiové funkce, jako je režim offline, neomezené „Další“ a přehrávání vašich oblíbených skladeb.

Video a audio aplikace Spotify KE STAŽENÍ

2. Joox

Joox je hudební služba proud z Číny, nejoblíbenější v Indonésii, protože má několik triků, jak získat prémiový přístup zdarma. Jednoduše sdílíte hudbu, která hraje na vašich sociálních sítích, a váš účet Joox získá na jeden den prémiový přístup. Stále však můžete přistupovat k hudebním službám proud bez prémiového přístupu. Samozřejmě s některými nedostupnými funkcemi, jako je Offline režim a VIP skladby.

Tencent Mobility Limited Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

3. Deezer

Zdroj fotografií: Zdroj: Forbes

V Indonésii sice vychází od roku 2012, ale bohužel hudební služba Deezer méně rezonuje milovníky hudby. Tato francouzská hudební služba sama o sobě je přístupná zdarma s určitými výraznými omezeními jejích funkcí. Pokud máte přístup k Deezeru zdarma, můžete si užívat pouze 2 hodiny hudby denně.

4. SoundCloud

Zdroj fotografií: Zdroj: USA Today

Tato služba není úplně plná hudby, ale pokud hledáte skladbu, kterou si chcete poslechnout, možná ji najdete na SoundCloud. Zde můžete vše sdílet ve formě zvukových souborů a k souborům, které jste nahráli, budou mít přístup i ostatní uživatelé.

SoundCloud Video & Audio Apps STÁHNOUT

5. Ohdio

Možná mnozí z vás o této streamovací hudební službě nikdy neslyšeli. Ohdio samo o sobě je ve skutečnosti online rádiová stránka, která hraje pouze indonéské písně. Unikátní na této službě je, že je zdarma, ale uživatelé si nemohou vybrat skladby, které chtějí hrát. Budete tedy poslouchat pouze skladby hrané Ohdio.

6. TuneIn

Zdroj fotografií: Zdroj: App Advice

Tato jediná služba může být také méně známá mnoha lidmi v Indonésii a ve světě, ale Vyladit sám o sobě má mnoho skvělých funkcí. Servis proud ze Spojených států samotných připomíná spíše rozhlasovou stanici než hudební službu proud jiný. Představí se vám 100 000 rozhlasových stanic z celého světa, včetně Indonésie, která obsahuje nejen hudbu, ale i diskuze, komedie a dokonce i sport. Samotný TuneIn si můžete užít zdarma s některými reklamami.

7. SkyMusic

SkyMusic vyrobili Telkomsel a PT. MelOn Indonesia je služba, která byla na Google Play stažena 1 milionkrát s kolekcí více než 6 milionů skladeb. K této službě samotné mají přístup pouze uživatelé Telkomsel se dvěma možnostmi balíčků, a to Basic, ke kterému lze přistupovat bez předplatného, ​​a Premium s poplatkem 11 tisíc / měsíc, který vám poskytuje plný přístup ke veškeré hudbě a přehrávání skladeb offline.

Melounové video a audio aplikace KE STAŽENÍ

8. Guvera

Zdroj fotografií: Zdroj: Music Ally

Ve skutečnosti Guvera, tato australská hudební služba změnila svůj název na DragonFli. Služba, která dříve poskytovala pouze streamování hudby, se proměnila v zábavní službu pro vyhledávání informací o určité události značka, od videí, módy, nabídky produktů až po seznamy skladeb, které vytvořil značka určitý.

9. Apple Music

Zdroj fotografií: Zdroj: Tekrevue

Kvůli trhu služeb streamování hudby je zaneprázdněn, Apple se také dostává do tohoto odvětví vytvářením služeb Apple Music. Ve skutečnosti tato hudební služba není zdarma, ale Apple poskytuje 3 měsíce zdarma pro nové zákazníky a automaticky se obnoví za cenu 49 000 IDR odečtenou z kreditní karty, kterou jste zaregistrovali.

Apple Inc Video & Audio Apps KE STAŽENÍ