Software

30 zábavných aplikací pro Android vydání z prosince 2018

Hledáte letos nejzajímavější aplikaci pro Android? Zde Jaka dává sbírku nejlepších a nejzajímavějších aplikací pro Android v roce 2018. (Lze stáhnout)

Jako uživatel systému Android jste jistě rozmazlení miliony aplikací, od malých aplikací, které se zdají být méně užitečné, až po seriózní aplikace, které velmi užitečné.

Vše dostupné na Googlu Obchod Play.

Tentokrát ApkVenue dá 30 doporučení zábavná aplikace pro Android Vydání z prosince 2018. Na co jste zvědaví? Podívejte se na jeho recenzi níže.

Zábavné aplikace pro Android, vydání z prosince 2018

Každý měsíc jsou vždy nové aplikace. Z řady nových aplikací samozřejmě existují ty, které lze kategorizovat jako ty nejzajímavější, protože kromě toho, že jsou užitečné, jsou také zábavné. Příklady těchto aplikací:

1. Vero - True Social

Zdroj fotografií: Android Headlines

I když to není 100% sociální média, Vero dalo by se říci, že je to aplikace sociálních médií, která dělá aktivity podíl takže je to spíš jako skutečný život.

Pomocí této aplikace můžete sdílet fotografie, oblíbené skladby, doporučení filmů, skvělá místa na setkání a cokoli. Můžete také nastavit, kdo může vidět, co sdílíte.

Stáhnout: Vero - True Social

2. Spouštěč iOS 12

Není třeba vyndavat rozpočet Je skvělé, že můžete zažít funkce nejnovějšího iPhonu XS. Při používání můžete cítit pocit z používání iPhone XS Spouštěč iOS 12 na vašem smartphonu nebo zařízení Android.

Dokonce i levný smartphone s Androidem vám může poskytnout zážitek z držení iPhone XS spouštěč toto.

Apps Utility STÁHNOUT

3. Sniper WhatsApp Pro

Jedna z nejnovějších aplikací, kterou lze použít k provádění zábavných triků v aplikaci WhatsApp.

Ano, Sniper WhatsApp Pro Můžete jej použít k nalezení až tisíců nových kontaktů WhatsApp v určité oblasti podle vašeho výběru. Kompletní způsob? To se dozvíte a dozvíte se v tomto článku.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

4. Firefox Rocket

Firefox Rocket – rychlý a lehký je nejnovější prohlížeč vydaný organizací Mozilla. Tento prohlížeč je navržen tak, aby byl velmi lehký a rychlý, ve spojení s funkcí Turbo Mode.

Zajímavé je, že tento prohlížeč můžete použít snímky obrazovky délka velmi snadno!

ZOBRAZIT ČLÁNEK Aplikace prohlížeče Mozilla Organization KE STAŽENÍ

5. Fake Call Ghost Prank

Jak název napovídá, tato aplikace je aplikací, kterou musíte vyzkoušet, pokud chcete žertovat lidi, kteří jsou vám nejblíže.

Fake Call Ghost Prank zaručeně uspěje ve vyděšení každého, s kým se pokusíte pracovat, protože tato aplikace způsobí, že se „oběť“ bude cítit, jako by vám zavolal astrální tvor aka duch. Máte zájem si to hned vyzkoušet?

Aplikace Zábava STÁHNOUT

Přihláška č. 6-10

6. Nimo TV

Aplikace se skutečným jménem Nimo TV pro Streamer – živě toto je aplikace, kterou musíte vyzkoušet, pokud tvrdíte, že jste hráč.

Tato aplikace je platforma živý přenos který je určen hráčům k hraní a předvedení ostatním hráčům nebo všem následovníci kteří je v aplikaci sledují. Zde se můžete naučit, jak jej plně používat.

Nimo TV Video & Audio Apps STÁHNOUT

7. Sledování párů

Nejzajímavější aplikace pro ty z vás, kteří jsou ve vztahu s partnerem. Ano, Couple Tracker – mobilní monitor je aplikace, pomocí které můžete nepřetržitě sledovat aktivity svého partnera po dobu 24 hodin!

Ano, tato aplikace je schopna sledovat SMS aktivitu, telefonní hovory, aktivity na sociálních sítích, jako je Facebook a Instagram, jakmile je váš mobil a partner propojeny.

Produktivita aplikací STÁHNOUT

8. LINE TODAY Novinky a exkluzivní videa

Vy věrní uživatelé aplikace Line chat se také často musíte zastavit u záložky LINE TODAY, která obsahuje aktualizace nejnovější zprávy z různých oblastí.

Nyní můžete mít speciální aplikaci LINE TODAY, která se zaměřuje pouze na čtení nejnovějších zpráv. Aplikace se jmenuje LINE TODAY Novinky a exkluzivní videa.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

9. Kdo si prohlížel můj Instagram

Často se divíte, kdo vás pronásleduje nebo aktivně sleduje váš Instagram? aplikace Kdo si prohlížel můj Instagram je odpověď.

Tato aplikace vám řekne, kdo nejvíce navštívil váš profil na Instagramu, spolu s počtem návštěv a časem.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

10. Trendy výuka hidžábu

Další zábavná aplikace pro Android je Trendy kurz hidžábu. Den Eid, který připadá na červen 2018, je skutečně tím správným okamžikem, kdy můžete vyzkoušet tuto jednu aplikaci.

Pro ženy, které chtějí v den Eid vypadat co nejlépe, musíte použít tuto aplikaci, protože vás zároveň povede k použití krásného hidžábu moderní.

Aplikace STÁHNOUT

Přihláška č. 11-15

11. Replika

Zdroj fotografií: Medium

Replica je aplikace, se kterou se můžete svěřit přátelům chat na Androidu.

Nebojte se, nemusíte se bát, že se váš chat nepřipojí, protože tato aplikace využívá umělou inteligenci aka umělá inteligence (AI). Máš přátele povídat si přítelkyně vkus vydrž kdykoli budete potřebovat.

Apps Utility STÁHNOUT

12. AR Stickers: Foodmoji

Zdroj fotografií: Android Police

Mít emotikony ve tvaru jídla oblíbený? Umět! Jednou z nejzajímavějších aplikací, které musí být na vašem smartphonu Android, je Foodmoji.

Tato aplikace vám poskytuje široký výběr samolepek, abych byl přesný Rozšířená realita (AR) Nálepky ve tvaru jídla, které můžete použít nebo sdílet se svými přáteli. Zábavné, že?

Stáhnout: AR Stickers: Foodmoji

13. AR Stickers: Text

Pokud Foodmoji poskytuje emotikony a nálepky ve formě jídla, tentokrát je řada na vás, abyste použili nálepky AR ve formě textu nebo slov.

AR Stickers: Text je aplikace, která vám umožňuje vytvářet nálepky obsahující jakákoli slova, která chcete napsat, a můžete je navrhnout co nejatraktivněji.

Stáhnout: AR Stickers: Text

14. Slova s ​​přáteli 2

S hrou jste spokojeni Hrabat rozhodně není cizí hrát tuto jednu hru.

Téměř stejně jako první série, Slova s ​​přáteli 2 vyžaduje, aby hráči řetězili slova, aby získali nejvyšší body. Vítězem je samozřejmě ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.

Stáhnout: Slova s ​​přáteli 2

15. Protokol historie upozornění

Často náhodou výpad a smazat nepřečtená upozornění?

Nebojte se, aplikace Protokol historie oznámení umožňuje vrátit ztracená oznámení. Kompletní návod si můžete přečíst v tomto článku.

Aplikace Nástroje ikva eSolutions STÁHNOUT

Přihláška č. 16-20

16. South Park: Phone Destroyer

Hra, která je opravdu vhodná pro hraní, když jste unavení a ve stresu. South Park: Phone Destroyer která má asi 80 roztomilých postaviček a různé herní režimy zaručeně bude zábavné a bude vás bavit.

Ti z vás, kteří zrovna nemají rádi těžké hry, ale potřebují lehkou hru, která neomrzí? Tato hra je odpovědí.

Ke stažení: South Park: Phone Destroyer

17. Monument Valley 2

Stejně jako první ze série, Monument Valley 2 Přináší také zábavu, která nesmí chybět.

S příběhová linie Tato hra je dokonce považována za jednu z nejočekávanějších her na vydání celý rok 2017.

Ke stažení: Monument Valley 2

18. Clarity Money - Osobní finance

Tato aplikace je vlastně aplikací, která pomáhá uživatelům spravovat jejich finance. Jaká je pak zábava?

Clarity Money - Osobní finance má mnoho užitečných funkcí, které mohou spravovat vaše výdaje, jako jsou doporučení priorit utrácení, nákupní plány, monitorování, které zakazuje méně důležité nákupy. Samozřejmě je hezké mít bezplatného „finančního asistenta“, který vám může ušetřit peníze, že?

Produktivita aplikací Clarity Money, Inc KE STAŽENÍ

19. Facebook Local

Zdá se, že o této jedné sociální síti není konce. Mark Zuckerberg a kolegové zase vytvářejí facebookovou aplikaci s názvem Facebook Local.

Zábavné aplikace pro Android tento má výhodu funkce, která umožňuje jeho uživatelům sledovat aktualizace a informace v prostředí kolem místa, kde žijí, takže uživatel již nebude pozadu, nebude označen za převrat nebo nedostatek aktualizací.

20. Squarespace Analytics

Tato aplikace slouží k procesu analýzy pro ty, kteří se zabývají obchodním světem. Vzrušující? Kromě toho, že se snadno používá, Squarespace Analytics cítit se lehce a nekomplikovaně.

Pro uživatele bude snazší sledovat různá data, což jim usnadní rozhodování, a to i ta zásadní.

Ke stažení: Squarespace Analytics

Přihláška č. 21-25

21. Divák

Pro ty z vás, kteří se rádi dívají, tuto aplikaci rozhodně musíte vyzkoušet. Viewster je aplikace, která nabízí služby proud filmy a televizní seriály zdarma.

I když to není tak velké jako služba proud Na druhou stranu má Viewster několik vynikajících funkcí, které lze vzít v úvahu, jako například to, že nemusíte nic dělat Přihlásit se, Vlastnosti shlédnout později a la YouTube, dokud nebude sbírka anime série zcela kompletní.

22. PUFnPOW Jídlo

Ti z vás, kteří jsou často zmateni v tom, co jíst, ať už proto, že máte příliš mnoho peněz, nebo jsou zmatení při výběru jídla ke žvýkání, pak tuto aplikaci opravdu potřebujete.

PUFnPOW Jídlo poskytne doporučení, jaké potraviny je pro vás v tu dobu nejlepší konzumovat. Věřte nebo ne, doporučení určitě dodržíte.

Ke stažení: PUFnPOW Food

23. Grafika - extrahujte barvy z obrázků

Už vás nebaví stejné filtry a funkce pro úpravu fotografií? Musíte to zkusit Grafika - extrahujte barvy z obrázků nebo jednoduše nazvané Graphice.

Tato aplikace poskytuje paleta Atraktivní barvy, které můžete použít k úpravě všech vašich fotografií. Není třeba nic složitého, tato aplikace pro lepší výsledky upraví barvy, které jsou vhodné pro vaše fotografie.

Ke stažení: Grafika

24. HabitHub – Sledování návyků a cílů

Nezapomeňte na své rané předsevzetí žít zdravě. Zábavné aplikace pro Android s názvem HabitHub vám pomůže udržet konzistenci, abyste zůstali zdraví a fit.

Tato aplikace bude spravovat sportovní rozvrh každý den sledujte svůj pokrok k doporučením zdravé výživy.

Produktivita aplikací Randome Studios KE STAŽENÍ

25. Domácí cvičení – bez vybavení

Téměř stejné jako výše uvedená aplikace, Domácí cvičení – bez vybavení také jedna ze zábavných aplikací pro Android, které jsou užitečné pro udržení zdraví cvičením.

Tato aplikace má tu výhodu, že poskytuje cvičení doma bez speciálních nástrojů.

Apps Productivity Leap Fitness Group KE STAŽENÍ

Přihláška č. 26-30

26. Animal Crossing: Pocket Camp

Nintendo se vrátilo k tvorbě her, u kterých je zaručeno, že budou úspěšné při vytváření závislosti hráčů.

Animal Crossing: Pocket Camp je ten, který musíte zkusit hrát. Tato hra, jejímž jádrem je kempování s těmito zvířaty, je vhodná pro vyplnění volného času.

Ke stažení: Animal Crossing: Pocket Camp

27. Fly ADS-B VR

Jedna aplikace, která využívá technologii virtuální realita (VR) pojmenovaný Fly ADS-B VR musíte také zkusit.

Ti z vás, kteří touží být pilotem nebo jen chtějí zažít pocit, že jsou v kokpitu letadla, si to mohou vyzkoušet pomocí této aplikace.

Aplikace Federal Aviation Administration pro produktivitu STÁHNOUT

28. ProtonVPN - Neomezená bezplatná VPN

Pro ty z vás, kteří žízní po soukromí a chtějí mít přístup k e-mailu a procházet se zachováním soukromí, můžete vyzkoušet tuto vzrušující aplikaci pro Android.

ProtonVPN umožňuje svým uživatelům používat bezplatnou a bezpečnou VPN. Tato aplikace je ideální pro ty z vás, kteří se potýkají s problémy v oblasti žurnalistiky nebo jste aktivisty.

Apps Utilities ProtonVPN AG KE STAŽENÍ

29. LightX Photo Editor & Photo Effects

Více než jen obyčejná aplikace pro úpravu fotografií. Zhruba to může ApkVenue o aplikaci popsat LightX Photo Editor & Photo Effects.

Jak název napovídá, tato aplikace poskytuje funkce třídy Photoshop a řadu skvělých filtrů, díky kterým budou vaše fotografie fantastické.

Aplikace Photo & Imaging Andor Communications Pvt Ltd KE STAŽENÍ

30. Telegram X

aplikace povídat si toto si zaslouží být jmenováno jako jedna z nejvíce vzrušujících aplikací. Vytvořeno jako alternativní aplikace k telegramu, Telegram X Ve skutečnosti je široce používán, protože je lehčí.

Kromě toho různá vylepšení funkcí, zejména v uživatelské rozhraní dělá Telegram X atraktivnějším.

Ke stažení: Telegram X

To je Doporučení pro ty nejzajímavější aplikace pro Android Vydání z prosince 2018. Jak se máte? Zkoušeli jste některou z výše uvedených aplikací? Nebo tam vůbec není?

Pokud ne, nainstalujte si tyto aplikace a okamžitě pociťte vzrušení. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.