Software

jak udělat obrácený text na whatsapp (zpráva a stav)

Už se vám někdy stalo, že někdo z vašich přátel chatu na WhatsApp posílal zprávy obráceně? Zde je návod, jak psát vzhůru nohama na WhatsApp!

WhatsApp, oblíbená chatovací aplikace pro uživatele chytrých telefonů, je plná nesčetných pokročilých funkcí. WhatsApp lze použít nejen k chatování nebo odesílání souborů, ale také k hlasovým hovorům a videohovorům a také k aktualizaci stavu.

Pokud ale na WhatsApp posíláte zprávy nebo aktualizace stavu, které jsou právě takové, musí to být nuda. Abyste se nenudili, JalanTikus vám to dá jak psát vzhůru nohama na WhatsApp.

  • 50+ tipů a triků Nejnovější funkce WhatsApp 2021, zřídka známé!
  • Jak odesílat zprávy WhatsApp bez dotyku klávesnice
  • Jak automaticky odpovídat na zprávy WhatsApp

Jak vytvořit obrácený text na WhatsApp

Neposílal někdo z vašich přátel chatu na WhatsApp zprávy obráceně? Nejen zprávy, ale někdy i stavy WhatsApp. Zvědavý co? Chci vědět, jak provést zpětné psaní na WhatsApp.

Zpětný zápis můžete provést přímo na smartphonu:

  • Stáhněte si aplikaci Vzhůru nohama (převrácení textu) na vašem smartphonu.
Aplikace Produktivita vndnguyen STÁHNOUT
  • Otevřete aplikaci a začněte vyplňovat slova, která chcete obrátit vzhůru nohama krabice na. A výsledek slova, které je vyrobeno obráceně, je in krabice dolní.
  • Prosím kopírovat a Vložit slova, která jste předtím udělali vzhůru nohama do WhatsApp. Může být ve zprávě nebo ve stavu.

Je to hotovo. Jak snadné je provádět zpětné psaní na WhatsApp pomocí této aplikace Upside Down (Flip Text)? Ach ano, nejen na WhatsApp, zápisy vytvořené touto aplikací lze také použít pro jiné aplikace.

Hodně štěstí!