Software

10 nejlepších galerijních aplikací pro ukládání fotografií na Androidu

Přestože mají stejné funkce, ne všechny aplikace galerie pro Android jsou vysoce kvalitní. Některé mají tendenci pracovat velmi dobře s dobrým designem a rychlostí. Jsou ale i takové, které se nedoporučují.

Má sice stejnou funkci, ale ne všechny aplikace Android galerie kvalitní. Některé mají tendenci pracovat velmi dobře s dobrým designem a rychlostí. Jsou ale i takové, které se nedoporučují.

No ze všech galerijních aplikací na trhu. Jaka chce tentokrát shrnout jen pár, které stačí stojí za zvážení. Místo zdržování se podívejme jen na následující Jakovu recenzi!

  • 15 tipů pro Android, které MUSÍ znát všichni uživatelé Androidu
  • Jak skrýt „tajné“ fotografie v HP Gallery bez vašeho přítele
  • 50+ tipů a triků Nejnovější funkce WhatsApp 2021, zřídka známé!

1. Galerie A+

Zdroj obrázku: Obrázek: Google Playstore Ačkoli to vypadá jednoduše, tato aplikace galerie podporuje propojení Dropbox, Amazon Cloud a Facebook. S ním můžete ukládat soubory fotografií i videí podle offline nebo on-line. Tato aplikace má také nejlepší bezpečnostní funkci, kde můžete skrýt soukromé fotografie. Tato aplikace je k dispozici zdarma a placená za prémiové funkce.

2. Galerie F-Stop

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore Jako jedna z nejstarších galerijních aplikací, Galerie médií F-Stop má jednoduchý a čistý design, který je posílen prvotřídními funkcemi. Můžeš vyhledávat fotografie podle metadat (včetně: EXIF, XMP a IPTC). Pomocí funkce 'Inteligentní album' můžete spravovat ukládání fotografií ručně. Nejoblíbenější věc na této aplikaci, totiž umí hrát GIF.

3. Zaměřte se

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore Ze všech seznamů, Zaměření Galerie obrázků je nejkomplexnější aplikací, protože má nespočet nejlepších funkcí. Klíčem k této aplikaci je, že můžete chránit galerii před zvědavýma očima prostřednictvím světlých a tmavých motivů je k dispozici dokonce další nastavení zabezpečení, které vám umožní měnit ikony. Aplikace je k dispozici zdarma a předplatné stojí 1,13 $ měsíčně.

4. FOTOGALERIE

Tato aplikace nabízí možnost spravovat tisíce fotografií uložených prostřednictvím funkce řazení. Můžete označovat fotografie, organizovat alba a dokonce jsou k dispozici služby Chromecast. Můžete také vytvářet soukromá alba. Bezplatná verze má mnoho plnohodnotných funkcí, ale pokud se rozhodnete platit, budete bez reklam.

5. Trezor galerie

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore Jste ten typ, kterému opravdu záleží na soukromí? Galerie Trezor má funkci soukromého trezoru pro fotografie z Facebooku těžké špehovat. Tímto způsobem můžete skrýt fotografie, videa a další typy souborů, které aplikace podporuje. Ikonu můžete také skrýt, aby nikdo kromě vás nevěděl, jak se k ní dostat. S podporou je k dispozici dokonce i zabezpečení otisk prstu pro zařízení Samsung.

6. Fotky Google

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore Apps Fotky Google je založeno na mrak, kam můžeme nahrát tolik fotek a videí, kolik chceme podle kapacity datového úložiště. Jedinou nevýhodou je, že obrázky a videa budou stlačený v nastavení vysoké kvality Google. Většina uživatelů, kteří tuto aplikaci používají, má také další aplikace pro galerii.

7. Fotogalerie HD & Editor

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore Tato aplikace neslouží pouze k ukládání fotografií, ale také k úpravě videa s dostatečným úložištěm lehké a jednoduché. Můžete dělat základní věci jako přesouvat fotky, mazat soubory, zařídit tapety, nastavte oblíbené a sdílejte soubory. S 'Editor', můžete provádět základní úpravy, jako je oříznutí, otočení, převrácení a použití filtrů nebo dokonce čmáranice, pokud chcete. Tato aplikace rychle načítá obrázky a je velmi oblíbená u mnoha lidí. Tato aplikace je k dispozici zdarma, ale obsahuje reklamní obsah.

8. Fotomapa

PhotoMap může být jednou z nejpodivnějších galerijních aplikací, protože umožňuje uživatelům pořizovat snímky a ukládat je prostřednictvím umístění. Pomocí mapy můžete prohlížet fotografie podle místa, kde byly pořízeny. Tato aplikace galerie založená na GPS je mezi nimi pravděpodobně nejlepší. Můžete si ji stáhnout zdarma nebo zaplatit za profesionální verzi za 2,99 $.

9. Obrázky

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore obrázky je jednou z nejjednodušších galerijních aplikací s bohatou škálou funkcí. Fotografie můžete třídit podle různých věcí, jako je umístění, a také můžete skrýt alba, aby je lidé neviděli. Tato aplikace funguje nejlépe na větších obrazovkách vhodné pro iPad nebo Tablet. Nechybí ani podpora GIF a Chromecast. Tato aplikace má také dotykové ovládání založené na gestech který se snadno používá.

10. QuickPic

Zdroj fotografií: Obrázek: Google Playstore QuickPic byla kdysi jednou z nejpopulárnějších aplikací nezávislých galerií, ale nakonec ji koupil Cheetah Mobile. Tato služba vám to umožňuje zálohovat fotografie do 'Mrak'. Existují také funkce editor jednoduché interní fotografie, podporuje většinu soubory multimédia a základní funkce, jako je přejmenování fotografií, vytváření alb a podpora různých služeb 'Mrak'.