Hry

5 nejlepších her na chytání duchů 2017, staňte se dobrým lovcem duchů

Nejlepší hra na chytání duchů pro Android. Vhodné pro ty z vás, kteří mají rádi hry hororového žánru.

duch je děsivé stvoření která se toulá kolem nás. Její přítomnost bude jistě velmi děsivá a také znepokojivá, pokud ji uvidíme. Už tě někdy napadlo vymýtit všichni? Pokud to nedokážete ve skutečném světě, co takhle se připojit k honbě za duchy s těmito 5 hororovými hrami pro Android?

Abyste se mohli zúčastnit tohoto napínavého, ale zábavného dobrodružství, potřebujete pouze chytrý telefon. Pokud máte zájem, přijďte chytit duchy kdo se toulá s Těchto 5 hororových her pro Android. Zaručená zábava a vzrušující!

  • 5 ďáblů v hororových hrách, kteří jsou nejvíce otravní a otravní
  • Nové vydání, Outlast 2 hororová FPS hra na PC byla okamžitě unesena!
  • Hra Outlast je tak strašidelná, že existuje speciální plenka!

Chyťte putující duchy! Toto je 5 nejlepších her GhostBuster (Ghost Catchers) 2017

1. Ghostbusters: Slime City

Hry, které nabízí Activision Publishing, Inc má za úkol zachránit město New York a Manhattan před paranormálními aktivitami a útoky duchů. Zde se připojíte k týmu Krotitelé duchů lovit duchy a získávat odměny.

Prvořadá je týmová práce. Skvělá a jasná grafika aby byla tato hra ještě zajímavější. S velikostí souboru 165 MBTuto hru si můžete zahrát na Androidu s operačním systémem 4.0.3 a vyšším.

2. Playmobil Ghostbusters

Playmobil Ghostbusters vás zve, abyste si vybrali nebo vytvořili svůj vlastní tým, abyste chytili duchy, kteří jsou osvobozeni od zadržovací jednotky kvůli požáru, který vypukl. Vaším úkolem je chytit všechny duchy a odvézt je do nové záchytné jednotky.

Tato hra využívá načasování který pokaždé, když dojde, bude víc a víc duchové, kteří se objevují. Po zachycení spousty duchů můžete uniknout pomocí tyče hasicího přístroje. Tato zábavná hra můžete stáhnout s malou velikostí souboru a nízkou hmotností.

3. Ghost Go

Ghost Go nám umožní vidět je pomocí Radar duchů. Pomocí fotoaparátu otevřete oponu do jiného světa. Výběrem režimu se můžete stát lovcem démonů Radar duchů psychiku, kterou chceš.

4. Ghost Hunter v městském simulátoru

Další je hororová hra, kterou nabízí Vasya Bond a byl stažen více než milionkrát. Tato hra vás zve k honbě za duchy, kteří se potulují po parcích, domech a silnicích.

Duchové budou objevující se všude s děsivým vzhledem. Vy muset chytit všichni duchové ve městě se zbraněmi podle výběru, aby ochránili každého, koho máte rádi.

5. Ghost Train Subway Simulator

Hry od Aploft tohle tě zařadí metro plná duchů. Tento vlak je průhledný a umožňuje vám uvidíme, co se stane pod nohama.

Tady musíte chytit duchy a zombie že útok sbírat mince a peníze, pak odemknout nové vlaky. Tato hra byla stažena více než 10 tisíckrát s velikostí souboru cca. 72 MB.

No, to je 5 hororových her pro Android, které chytají duchy, které můžete vyzkoušet, pokud máte opravdu rádi hry hororového žánru. Kterou z pěti her byste si rádi zahráli? Podělte se prosím ve sloupci komentářů níže ano.