aplikace

7 nejpokročilejších aplikací xiaomi 2019

Už víte, že existují super sofistikované speciální aplikace Xiaomi? Pojďte, níže najdete úplný seznam nejlepších aplikací Xiaomi.

V současné době existuje mnoho společností zabývajících se chytrými telefony, které poskytují povinné aplikace na podporu služby nebo výkonu svých gadgetů, což také udělalo Xiaomi ve svých produktech pro chytré telefony.

čínská společnost, Xiaomi, známá svými gadgetovými produkty, které jsou velmi rozmanité a ceny jsou stále dostupné.

Nejen produkty gadget, Xiaomi také poskytuje různé aplikace, které nabízejí různé pokročilé funkce a funkce, aby vyhovovaly potřebám svých uživatelů.

Tyto aplikace byly záměrně vyvinuty vývojářským týmem MUI s cílem usnadnit uživatelům používání služeb nebo obsluhu některého z produktů Xiaomi.

Sofistikované aplikace pouze na telefonech Xiaomi

Přestože nabízí produkty s miniaplikací za dostupné ceny, Xiaomi není skoupé na poskytování sofistikovaných aplikací ve svých produktech pro chytré telefony.

Nejen, že vybavíte jednu nebo dvě aplikace, ale více než to. Zajímavé je, že tuto sofistikovanou aplikaci lze skutečně použít nejen pro uživatele mobilních telefonů Xiaomi.

Jaký je tedy seznam pokročilých aplikací Xiaomi? Zde je seznam sofistikovaná aplikace, která údajně existuje a lze ji používat pouze na mobilních telefonech Xiaomi.

1. Mi dálkový ovladač

Stáhnout přes Google Play.

Pokud většina ostatních telefonů Android není vybavena tímto zařízením podpora aplikací, které mají funkce jako dálkové ovládání, na svém mobilu Xiaomi najdete tuto aplikaci.

Tato výkonná aplikace se jmenuje Mi Remote. Jak název napovídá, tato aplikace funguje jako dálkový ovladač pro ovládání elektronických zařízení prostřednictvím vašeho mobilního telefonu Xiaomi.

Tato aplikace umožňuje ovládat různá elektronická zařízení jako např televize, klimatizace, fanoušek, Krabice na nudle, DVDa další elektronická zařízení vybavená infračerveným zařízením.

Tato aplikace je navíc vybavena také možností angličtiny, která vám usnadní ovládání aplikace.

Tuto aplikaci lze zřejmě použít i na jiných telefonech Android kromě Xiaomi, ale s poznámkou, že váš mobil již má infračervenou funkci.

InformaceMi dálkový ovladač
VývojářSpolečnost Xiaomi Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.1 (163.694)
Velikost27 MB
Nainstalujte10 mil.+
Android minimum4.3

2. Mi videa

Stáhnout přes Google Play

Další pokročilá aplikace Xiaomi s názvem Videa s nudlemi. Podobně jako aplikace Netflix poskytuje tato aplikace Mi Video také možnost sledovat filmy online bez nutnosti jejich stahování.

Mi Video je výsledkem spolupráce Xiaomi s několika poskytovateli streamovacího obsahu, jako jsou Hungama Play, SonyLiv, Voot, Sun NXT, ALT Balaji, Viu, TVF a Flickstree.

Tato aplikace nabízí více než 500 000 hodin video obsah všude kolem 80 procent obsah lze sledovat zdarma nebo zdarma.

Kromě toho nabízí i Mi Video režimu obraz v obraze což vám umožní otevřít další aplikace, aniž byste museli zavírat video.

Zajímavé je, že pro vás, kteří nejsou uživateli Xiaomi, si stále můžete stáhnout aplikaci Mi Video přes Google Play, gang.

InformaceVidea s nudlemi
VývojářSpolečnost Xiaomi Inc.
Recenze (počet recenzentů)3.7 (16.246)
Velikost24 MB
Nainstalujte100 mil.+
Android minimum4.1

3. Mi WiFi

Stáhnout přes Google Play

Mi WiFi je aplikace, která slouží k propojení a synchronizaci vašeho mobilního telefonu Xiaomi s produkty Mi WiFi Router.

Po připojení bude váš mobilní telefon Xiaomi fungovat jako správce serveru pro správu sítě z routeru Mi WiFi.

Tato aplikace Mi WiFi již podporuje dva jazyky, a to čínštinu a angličtinu, takže její ovládání bude jednodušší.

Ve skutečnosti údajně tato aplikace dokáže automaticky detekovat jazyk, který se používá na vašem mobilu, gangu.

Kromě uživatelů Xiaomi HP si tuto aplikaci mohou užít i další uživatelé HP se systémem Android

InformaceMi WiFi
VývojářSpolečnost Xiaomi Inc.
Recenze (počet recenzentů)2.9 (13.938)
Velikost22 MB
Nainstalujte1M+
Android minimum4.2

4. Mi Home

Stáhnout přes Google Play

Nudle Home je oficiální aplikace Xiaomi, která vám může usnadnit ovládání produktů Xiaomi, které máte.

Jak víme, Xiaomi neuvedla pouze smartphony, ale také další produkty, jako jsou světla, CCTV, TV, ventilátory, alarmy a mnoho dalšího.

Pomocí této aplikace můžete ovládat tyto objekty ze svého mobilního telefonu, takže je to jednodušší a praktičtější, gang.

InformaceNudle Home
VývojářSpolečnost Xiaomi Inc.
Recenze (počet recenzentů)3.9 (114.436)
Velikost67 MB
Nainstalujte5M+
Android minimum4.0

5. Mi Fit

Stáhnout přes Google Play

Další pokročilou aplikací Xiaomi je Mi Fit. Tato aplikace slouží ke sledování a budování rutiny zdravého životního stylu a ukázňování svých uživatelů.

Tato aplikace vám pomůže vytvořit program fyzického cvičení, analyzovat kvalitu spánku a zajistit, aby byl proces cvičení efektivnější.

Chcete-li však tuto aplikaci používat, musíte ji připojit ke svému zařízení Mi Band.

Tuto aplikaci Mi Fit lze používat na všech zařízeních Xiaomi Android HP nebo ne.

InformaceMi Fit
VývojářAnhui Huami Information Technology Co., Ltd.
Recenze (počet recenzentů)3.6 (357.718)
Velikost48 MB
Nainstalujte10 mil.+
Android minimum4.3

6. Mi Drop

Stáhnout přes Google Play

Mi Drop je aplikace vytvořená společností Xiaomi, která slouží k přenosu různých typů souborů, jako jsou obrázky, videa, data, do aplikací.

Proces přenosu dat lze provést pomocí internetu nebo bluetooth.

Kromě toho lze tuto aplikaci použít ke sdílení dat mezi chytrými zařízeními Android a Android se systémem Windows prostřednictvím připojení FTP.

Bohužel, tato aplikace je věnována pouze uživatelům mobilních telefonů Xiaomi, gang.

InformaceMi Drop
VývojářSpolečnost Xiaomi Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.8 (378.806)
Velikost5.0
Nainstalujte100 mil.+
Android minimum4.4

7. Mi-Pay

Mi-Pay je oficiální platební systém společnosti Xiaomi založený na mobilní, pohybliví na základě Near Field Communication (NFC), která podporuje kreditní, debetní a veřejné dopravní karty v Číně.

Bohužel tato aplikace nebyla oficiálně vydána v Indonésii, takže si nemůžete užívat funkce nabízené touto aplikací, gang.

Poslední aktualizace, aplikace Mi-Pay, byla oficiálně vydána v Indii 20. března. Počkejme si tedy na plán vydání Mi-Pay v Indonésii.

Toto jsou některé seznamy pokročilých aplikací Xiaomi, z nichž některé si mohou užít všichni uživatelé Android HP a zbytek je věnován pouze uživatelům Xiaomi HP.

Pro vás uživatele Xiaomi HP, už jste někdy použili aplikace, které Jaka zmínil výše?

Přečtěte si také články o Aplikace zajímavější od Shelda Audita.