Produktivita

toto je nejlepší designové specifikace PC za 3 miliony (aktualizace 2017)

Poté, co vám Jaka dal doporučení na nejlepší specifikace herního PC za 3 miliony, abych byl spravedlivý, Jaka chce poskytnout designovou verzi. Co myslíte, pojďme rovnou na to. Toto je nejlepší design PC specifikace za 3 miliony!

Jedno z využití PC, které se musí zaměřit na výkon, a to na design. Nezřídka se Jaka setkává, návrháři musí připravit PC se speciálními specifikacemi, které budou schopny optimálně fungovat.

Poté, co vám Jaka dal doporučení na nejlepší specifikace herního PC za 3 miliony, abych byl spravedlivý, Jaka chce poskytnout designovou verzi. Pojď, pojďme, tohle je nejlepší design PC specifikace za 3 miliony!

  • Zde je návod, jak snadno a jednoduše překonat nečitelnou paměť RAM na PC/laptopu
  • Co je lepší pro hraní her, více RAM nebo rychlejší?

Nejlepší specifikace PC designu Cena 3 miliony (software založený na CPU)

Podrobné specifikace nejlepšího designového PC za cenu 3 miliony si můžete prohlédnout v následujícím grafu.

PodrobnostiSpecifikaceCenové rozpětí
ProcesorIntel Pentium G4560 Kabylake800 tisíc IDR
Základní deskyBarevná bitevní sekera C.B250M-HD V201 milion IDR
RAMAvexir DDR4 Core Red PC19200 8GB (1x8GB)750 tisíc IDR
Pevný diskToshiba 1TB SATA3 7200 ot./min550 tisíc IDR
PSURaidmax RX-380K 80+ Bronze 380W300 tisíc IDR
PřípadGameMax Hero Gaming H601 Black mATX Blue Led ventilátor 1x12cm300 tisíc IDR

Celkové náklady: 3,7 milionu IDR

Vysvětlení specifikací počítače s nejlepším designem Cena 3 miliony

Pokud jde o návrh PC, musíte opravdu vědět, jaký software návrhář obvykle používá. Protože se některý návrhářský software zaměřuje na možnosti CPU, existují i ​​takové, které se zaměřují na možnosti GPU.

Nyní na vestavěném PC, tentokrát se Jaka zaměřuje na návrhový software, který využívá schopnosti CPU. Příklady takového softwaru jsou Sketch Up, V-Ray a Maya. Přibližně výsledky obrazu softwaru, jako je tento.

Zdroj fotografií: Obrázek: Putra Andalas

Protože Jaka není profesionální návrhář, upřímně řečeno, Jaka není příliš obeznámen s využitím CPU a GPU pro každý software. Protože existuje mnoho návrhového softwaru a ne každý je jedinečný.

Něco takového intermezzo informace od Jaka. Následuje podrobné vysvětlení každé součásti.

1. Procesor

Zdroj fotografií: Obrázek: Intel

Ve skutečnosti se Jaka nejprve snažil dostat mezi Intel Core i3 Skylake nebo Kabylake, ale cena bohužel nepřišla. Jaka tedy musel z velkého donucení přejít na nižší verzi procesoru na Intel Pentium G4560.

Proč Intel Pentium G4560, proč ne AMD A8-7670K, i když herní benchmark AMD je lepší?

Na základě benchmarku PassMark, vlastně schopnosti více vláken oba jsou ve stejné třídě. Při pohledu ze strany iGPU je však AMD A8-7670K, které ApkVenue dříve doporučovalo pro nejlepší herní PC, mnohem lepší.

Tady vlastně musíme Kabylakeovu architekturu poznat mnohem hlouběji. Tam, kde má tento Kabylake optimalizovaný čip Media Engine, dokonce výsledky testů říkají, že dokáže potlačit procesy související s médii až o 90 %. Jistě zde již máte představu, kde bude design jistě souviset s multimédii. Nyní tato funkce vlastněná Intelem jistě pomůže v mnoha designových scénářích. A tato funkce bohužel není na AMD. To je důvod, proč si vybrat Intel Pentium G4560.

2. Základní desky

Zdroj fotografií: Obrázek: Barevné

Pokud chcete ušetřit více, můžete skutečně použít základní desku s čipem H110. Je to ale trochu komplikované, protože k aktualizaci BIOSu potřebujete procesor Skylake. Co když BIOS není aktualizován? Ano, nelze jej použít, protože zatím nepodporuje procesory Kabylake.

To je důvod, proč se Jaka nakonec rozhodl pro čip B250. Navíc, pokud zvolíte čip H110, můžete získat pouze rychlosti RAM na 2133 MHz. Mezi 2133Mhz a 2400Mhz by to nemělo být příliš daleko, ale je to v pořádku. Ach jo, proč zrovna značka Colorful? Levné, to je ono.

3. RAM

Zdroj fotografií: Obrázek: Avexir

Proces návrhu, zejména pokud hrajete software jako Adobe Photoshop. Je potřeba velká kapacita RAM, ale ne příliš rychlost. Nakonec rozhodnutí ApkVenue padlo na konfigurovanou sadu 1x8GB. Kde pokud se cítíte méně, můžete přidat dalších 1x8GB. Celková RAM tedy může být 16GB.

4. Pevný disk

Zdroj fotografií: Obrázek: Toshiba

Pro pevný disk stejný jako u herní verze. To je Jaka hledá nejlevnější díly na trhu. Propadněte značce Toshiba. Vzhledem k malému cenovému rozdílu mezi kapacitami 500 GB a 1 TB padla volba na kapacitu 1 TB.

5. PSU

Zdroj fotografií: Obrázek: Raidmax

Pro maximální výkon, který si Jakův počítačový systém vezme, je nejvyšší pouze v rozsahu 130 W. Takže kapacita 380W PSU je samozřejmě dostatečná. S certifikací 80+ Bronze, což znamená, že účinnost využití energie je také maximální.

6. Případ

Zdroj fotografií: Obrázek: Gamemax

K pouzdru od Jaka je to zdarma. Model můžete libovolně měnit, protože neexistují žádné speciální specifikace. Jen se ujistěte, že se vejde do základní desky velikosti mATX.

Populární CPU Benchmarky

Abyste mohli hádat, schopnost nejlepšího designu PC specifikace za 3 miliony. Níže jsou uvedeny výsledky benchmarků CPU pro některý populární software.

BenchmarkIntel Pentium G4560AMD A8-7670K
Cinebench R15 (Multi Thread)365250
Heslo (více vláken)50725056
Geekbench 3 (více vláken)75996343

Poznámky: Děkujeme všem kolegům, kteří jsou ochotni sdílet výše uvedené výsledky benchmarku. Bez vás nebude ApkVenue moci tento článek dokončit.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Tak to jsou specifikace pro nejlepší PC design za cenu 3 milionů. Co si myslíte o sestaveném PC, je tam nějaký vstup? Pokud máte nějaké připomínky, neváhejte podíl To samé s Jakou. Děkuji.

Nezapomeňte si také přečíst související články Vestavěné PC nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: PCWorld