kódování

jak vytvořit automatický obsah v bloggeru

Pro ty z vás, kteří rádi píší na blogy, nabízí JalanTikus několik tipů pro kódování. Konkrétně výukový program pro automatické vytváření obsahu na blogu, který pomůže zvýšit hodnocení stránek vašich příspěvků.

Pokud JalanTikus obvykle poskytuje tipy a triky o Androidu, tentokrát vám je JalanTikus představuje výukové programy kódování. Nejedná se o výukový program pro profesionální kódování, ale pouze o základní kód, díky kterému budete trochu rozumět programovacím jazykům.

Pro začátek vám JalanTikus poskytne návod na výrobu obsah automaticky na bloggeru. Tyto tipy budou jistě velmi užitečné pro ty z vás, kteří rádi píší na blogy. Podívejte se na úplné vysvětlení!

  • Jste bloger? Zde je několik tipů, jak svůj blog zaplavit návštěvníky
  • Snadné způsoby vytváření aplikací pro Android pro váš blog
  • 10 nejvíce vydělávajících bloggerů na světě

Funkce obsahu v blogu

Jen nepiš dál blog, musíte také vytvořit obsah pro každý článek, který vytvoříte. Stejně jako u knih, obsah na blog návštěvníkům to usnadní blog k procházení stávajícího obsahu. Obsah je také užitečný pro optimalizace pro vyhledávače (SEO). Nezapomeňte, obsah na blog pomůže vyrobit odkaz vnitřní inter-post zvýšit hodnocení stránky tvůj příspěvek.

Jak vytvořit automatický obsah na blogu

Zajímáte se o všechny výhody obsahu v blog? Pokud ano, zde je návod, jak vytvořit obsah blog automaticky spárovat váš štítek a datum příspěvku:

  • Na domovské stránce Blogspotu na blog tvoje, vyber si Stránky.

  • Dále vyberte nabídku Nové stránky.

  • Na nové stránce vytvořte název "Seznam obsahu". Poté zkopírujte a vložte následující kód:

Nahraďte prosím sekci //exampleblognih.blogspot.com adresou blog vy. Pak vložit na novou stránku co jsi dělal dříve.

Případně můžete zkopírujte a vložte následující kód:

  • Hotovo? Ještě ne. Dále se musíte připojit Strana které jste provedli dříve v nabídce Navigace blog vy. Jak vstoupit do menu Rozloženía poté vytvořte novou nabídku s názvem Obsah. Obsah odkaz-nya s adresou Strana ten, který jsi právě vytvořil. Pak Uložit šablonu.

Je snadné vytvořit obsah automaticky blog tento? Tímto způsobem se doufá hodnocení stránky každý z vašich příspěvků lze snadno zvýšit a může pomoci návštěvníkům snadněji surfovat blog vaše. Hodně štěstí!