Antivirus a zabezpečení

5 bezpečnostních aplikací pro Android, které dokážou vyfotografovat zloděje

Jedna z bezpečnostních aplikací, která umí fotit zloděje, které byly vyvinuty. Mnoho vývojářů vytváří aplikaci tak, aby se uživatelé cítili pohodlně

Chytré telefony se systémem Android se nyní staly základní potřebou. Mnoho vývojářů proto vytváří aplikaci tak, aby se uživatelé cítili pohodlně.

Jednou z vyvinutých bezpečnostních aplikací, které umí fotit zloděje, je bezpečnostní aplikace na chytrých telefonech s Androidem.

To je pravda, prostřednictvím tohoto článku ApkVenue poskytne některé seznamy bezpečnostních aplikací pro Android od nepoctivých zlodějů. Jste připraveni nainstalovat aplikace uvedené níže?

  • Neinstalujte bezplatné aplikace opatrně, zde jsou 4 nebezpečí!
  • Snadné způsoby, jak odlišit skutečné aplikace od falešných aplikací na Androidu
  • Toto je nebezpečí, které číhá, pokud si stáhnete aplikace na jakýkoli web

5 bezpečnostních aplikací pro Android, které mohou ukrást fotografie na Androidu

Před vstupem do seznamu bezpečnostních aplikací resp bezpečnostní který je níže, již existují uživatelé, kteří používají bezpečnostní aplikace, které dokážou fotit zloděje na vašem smartphonu Android.

No, aplikace fungovala vyfotit zloděje který mu ukradl smartphone s Androidem. Oběť to poté nahrála na Twitter.

Než tedy dojde k nepříjemnému incidentu, jako je výše uvedený případ, měli byste to udělat začněte stahovat tuto aplikaci k ještě lepšímu zabezpečení vašeho mobilního telefonu Android.

1. Skryté oči

První bezpečnostní aplikace, kterou ApkVenue poskytuje, se jmenuje Skryté oči. Tato aplikace je schopna zachytit fotografie objektů, pokud se něco pokazí, aby odemkla heslo, které jste si sami nastavili.

Ve skutečnosti je tato aplikace také schopna aktivovat alarm pokud někdo se zlými úmysly chce ukrást váš smartphone, zadejte nesprávné heslo více než třikrát. V pohodě, že?

Stáhněte si bezpečnostní aplikaci Hidden Eye

Produktivita aplikací Technologie Midas Ensemble STÁHNOUT

2. Třetí oko

Další bezpečnostní aplikace pro Android, které můžete použít, jsou: Třetí oko. Správně, tato aplikace vyfotí, když někdo zadá špatný kód ve tvaru PIN, Vzor nebo Heslo.

Kromě toho je další funkcí to, že dostanete upozornění, že váš smartphone se systémem Android je byla násilně otevřena, ve smyslu chyby při odemykání obrazovky. Zajímavé co?

Stáhněte si bezpečnostní aplikaci Third Eye

3. CrookCatcher

Kromě dvou výše uvedených aplikací existují další aplikace pro Android, které můžete použít ke zvýšení zabezpečení svého telefonu Android. Jeden z nich se jmenuje CrookCatcher. Aplikace bude fungovat, když se vás někdo pokusí vynutit odemknutí.

Poté tato aplikace také vyfotí vetřelce, který se pokusil přinutit odemknout obrazovku smartphonu. Poté bude fotografie zaslána na e-mail, který jste zaregistrovali spolu s umístěním smartphonu.

Stáhněte si bezpečnostní aplikaci CrookCatcher

4. Lockwatch

Další aplikace, které mohou zvýšit vaši bezpečnost, jsou Lockwatch. Tato aplikace vám dá vědět, kde je zloděj a jak vypadá osoba, která vám ukradla smartphone.

Tato bezpečnostní aplikace vytvoří váš smartphone se systémem Android stát se bezpečnější. Data od zlodějů, kteří se pokusí otevřít váš smartphone, budou odeslána e-mailem. Takže to vám usnadní nalezení telefonu a zloděje, že?

Stáhněte si bezpečnostní aplikaci Lockwatch

Aplikace BlokeTech pro produktivitu STÁHNOUT

5. Prey Anti Theft

Chcete zabránit nelegálnímu přístupu nebo bez povolení k vašemu smartphonu? Je to snadné, stačí použít bezpečnostní Android aplikaci tzv Prey Anti Theft. No, tímto způsobem zaručujete vyšší úroveň zabezpečení.

Co je na této aplikaci tak dobrého? No, tato aplikace funguje na všech hlavních operačních systémech, takže budete moci odněkud sledovat akce svého telefonu. Ve skutečnosti vám tato funkce také poskytne podrobnosti o fotografii, když se pokusíte otevřít heslo z obrazovky smartphonu.

Stáhněte si bezpečnostní aplikaci Prey Anti Theft

Apps Utility Prey Project KE STAŽENÍ

Toto je 5 bezpečnostních aplikací, které dokážou vyfotografovat zloděje, když vám někdo ukradne mobil nebo smartphone. Doufejme, že po zveřejnění tohoto článku si můžete více uvědomovat svůj smartphone se systémem Android. Podíl Váš názor brácho!