Out Of Tech

jak zabránit tomu, aby se fotografie na wa automaticky ukládaly do galerie

Paměť mobilního telefonu je plná kvůli obrázkům z WA? Uklidněte se, Jaka má tipy, jak dělat fotky na WA, které se automaticky neukládají do galerie, zaručeně fungují.

WhatsApp je chatovací aplikace s největšími uživateli současnosti. Rozhraní, které jednoduchý a jeho snadno použitelná povaha přilákala miliony uživatelů.

Téměř každý na celém světě používá whatsapp jako prostředek k nepřímé komunikaci s ostatními lidmi, k vzájemnému posílání zpráv, telefonování a dokonce k vzájemnému posílání obrázků.

Za různými výhodami, aniž bychom si to uvědomovali, se někdy naše galerie mobilních telefonů zaplní kvůli fotkám a videím z WhatsApp a naše mobilní telefony jsou při používání méně než optimální.

Zde je návod, jak zabránit automatickému ukládání fotek WhatsApp do galerie

Aby vaše galerie a paměť nebyly plné fotek z WhatsApp, má ApkVenue jak zabránit ukládání fotek a videí WhatsApp do galerie. Tento jednoduchý trik může vaši paměť HP výrazně odlehčit.

Aby se obrázky WhatsApp neukládaly automaticky, musíte dodržet některé speciální kroky nastavení. Posloupnost kroků je také jednoduchá a lze ji provést během několika okamžiků.

Kroky, které budete dělat, jsou poměrně snadné a nevyžadují pomoc jiných aplikací ani nemusíte nic dělat vykořenit nejprve váš telefon Android.

Nastavení, aby se automaticky neukládaly fotografie Whatsapp do galerie

WhatsApp jako jedna z chatovacích aplikací s největším počtem uživatelů na světě se o to vždy snaží usnadnit lidem, kteří jej používají součástí této funkce automatického ukládání obrázku.

Když je tato možnost povolena, nemusíte se obtěžovat procházením historie konverzací, abyste našli důležité obrázky, které chcete vidět, ale toto obecné nastavení nemusí vždy fungovat pro každého.

Naštěstí můžete tuto možnost vypnout pomocí několika jednoduchých kroků, jak Jaka podrobně vysvětlí v další části.

Způsob, jak zabránit tomu, aby se fotografie WhatsApp dostaly do galerie, se provádí změnou některých interních nastavení v aplikaci WhatsApp, kterou používáte.

Tuto metodu lze použít v různých verzích WhatsApp, které jsou nainstalovány na vašem aktuálním telefonu Android, a kroky, které je třeba provést, jsou přesně stejné.

Zde je několik kroků, které musíte dodržovat, aby se obrázky WhatsApp automaticky neukládaly do galerie.

  • Krok 1 - Na domovské stránce WhatsApp stačí klepnout tři tečky ikona v pravém horním rohu obrazovky. Dále si můžete vybrat nabídku Nastavení přejděte do hlavního nastavení.
  • Krok 2 - Na stránce nastavení WhatsApp stačí vybrat nabídku Využití dat a úložiště. Poté věnujte pozornost jídelníčku Automatické stahování médií pro další krok.

K dispozici jsou 3 nabídky pro správu úložiště fotografií, když používáte datový tarif, Wi-Fi a Roaming. ApkVenue začíná nastavením úložiště při používání datového tarifu.

  • Krok 3 - Vyberte nabídku Při používání mobilních dat. Zde můžete vidět čtyři typy souborů, které se obvykle ukládají automaticky. Nezapomeňte zrušit zaškrtnutí všeho.

Zrušením zaškrtnutí všech z nich jste změnili nastavení automatického ukládání na vašem WhatsApp. Fotky a videa se již nebudou automaticky ukládat, když používáte mobilní data.

  • Krok 4 - Totéž proveďte pro nastavení při připojení k Wi-Fi a také při roamingu. Ujistěte se, že jste odškrtli jakýkoli typ souboru.

Tímto způsobem váš mobilní telefon již nebude automaticky ukládat fotografie, videa a další dokumenty v žádné situaci.

Tato série jednoduchých kroků vám může pomoci ušetřit více paměti a automaticky usnadnit práci vašeho mobilního telefonu.

Nezapomeňte také vyzkoušet funkce tmavý režim co je teď na WhatsApp, bando. Přestože je tato funkce stále ve fázi vývoje, bude velmi užitečná pro ty z vás, kteří nemají rádi křiklavé barvy.

To jsou tipy, jak zabránit tomu, aby se fotografie WhatsApp automaticky ukládaly do galerie. Jak? velmi snadné, že?

Použitím tipů, které Jaka vysvětlil dříve, bude váš mobil schopen pracovat rychleji a lépe, bando.

Doufejme, že tyto tipy od Jaka jsou pro vás užitečné, dobře? chlapi! Sdílejte a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o dalších technologiích od Jaka, gangu.