Software

12 datově nejnáročnějších aplikací, aniž byste o tom věděli

Jste si vědomi toho, že některé nebo mnoho aplikací vysává vaši kvótu tak rychle? Zde vám ApkVenue prozradí 12 datově nejnáročnějších aplikací na Androidu.

váš uživatel Android smartphone nebo gadget jistě zhýčkaný miliony dostupných aplikací s jejich příslušnými funkcemi a způsoby použití. Nicméně z různých výhod, které existují, nemálo aplikací, které vás skutečně 'mučí'.

Uvědomujete si to? tolik aplikací že to vysává vaši internetovou datovou kvótu tak rychle, aka plýtvání kvótou? Tady je 12 aplikace využívající kvóty na výsledcích výzkumu Android C-net.

  • 20 nejlepších aplikací pro fotoaparáty pro Android 2020 | Foto Přidat k zábavě!
  • 10 nejlepších chatovacích aplikací 2020 pro Android | Bezpečně a zdarma!
  • Seznam nejnovějších aplikací pro Android 2019 | Musíš zkusit!

10 aplikací pro Android s nejvyššími kvótami

Často cítit kvóta rychle vyprší i když je váš způsob používání smartphonu normální? Možná to není špatný vzor, ​​ale protože aplikace opravdu plýtvá kvótami 12 aplikací níže.

1. Facebook

Kdo by neznal tuto aplikaci vytvořenou Markem Zuckerbergem? Téměř každý, kdo zná internet, musí mít účet Facebook. Pak si uvědomujete, že tato aplikace pro sociální sítě je jednou z nejoblíbenějších? nejextravagantnější?

Nejnovější funkce inovace Facebooku z něj vlastně udělaly jeden z nich nejplýtvavější aplikace pro Android. Příklad je automatické přehrávání video na alias domovské stránky krmit vy. Možné vlastnosti automatické přehrávání videa aniž byste museli klikat, samozřejmě to usnadňuje nasávání naší kvóty.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Facebook, Inc. STAŽENÍ

2. Instagram

Tato aplikace je určitě jedním ze sociálních médií nejoblíbenější momentálně. Dokazuje to až dojemný počet aktivních uživatelů 50 milionů v Indonésii. Toto číslo samozřejmě zahrnuje váš účet na Instagramu, že?

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Instagram to nabízí nechat růst, poté, co byla původně pouze aplikací pro nahrávání fotografií, nyní tato aplikace spotřebovává poměrně velké množství internetových dat. Stejně jako Facebook, funkce umožňující přehrávání videí automaticky také je to jeden z faktorů, kvůli kterým je tato aplikace plýtvací.

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

3. Netflix

Tato aplikace je jednou z oblíbených a musí mít pro fanoušky Milovník filmů a seriálů. Ačkoli mnozí volí přístup Netflix pomocí WiFi alias bezplatného internetu nás určité situace občas nutí sledovat, i když není WiFi. Samozřejmě, že bude sací kvóta ty rychle.

Apps Entertainment Netflix, Inc. STAŽENÍ

4. Snapchat

Aplikace, která byla od počátku svého vzhledu určena pro funkce Snap alias nahrajte krátké video Samozřejmě to vyžaduje velké množství dat. S přidáním různých nových funkcí v každé aktualizaci je Snapchat určitě jedním z nejlepších datově nejnáročnější aplikace pro Android.

Aplikace Snapchat pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE

5. Spotify

Jedna aplikace streamování hudby Nejoblíbenější se ukazuje být v kategorii aplikací, které vám mohou přijít zkrátka. Ano, Spotify s jeho funkcemi, které vám umožní poslouchat hudbu v té nejlepší kvalitě, kterou ve skutečnosti také vyžaduje množství kvóty Ten velký.

Video a audio aplikace Spotify KE STAŽENÍ

6. Twitter

Stejně jako Facebook a Instagram, Cvrlikání se také staly jednou z nejstarších sociálních sítí, které jsou oblíbené a hojně využívané nadšenci sociální média. Vlastnosti automatické přehrávání dokud živý přenos být jedním největším faktorem při vysávání vašich dat.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Twitter STÁHNOUT

7. YouTube

Určitě můžete hádat, proč je tato aplikace jednou z nich aplikace využívající kvóty, že jo? Obsahuje všechna videa, která potřebujete a chcete sledovat, přístup na YouTube jistě vyžaduje velké množství kvóty. Proto se mnozí rozhodnou pro přístup k této aplikaci, pouze pokud je připojena k WiFi.

Video a audio aplikace Google Inc. STAŽENÍ

8. Google Chrome

Pamatovat si Google Chrome je prohlížečová aplikace alias procházení internetu, takže se nedivte, že budete potřebovat hodně kvót, abyste mohli volně procházet. Hlavně když se bavíš procházení, nevědomky jste utratili velké množství dat.

9. Prohlížeč UC

kromě Chrome, tento jeden prohlížeč je ve skutečnosti také ten, který spotřebovává více kvót než ostatní. Ačkoli to vypadá zajímavě, funkce dostupné na Prohlížeč UC ve skutečnosti také klasifikován jako plýtvání kvótami.

Aplikace prohlížeče UCWeb Inc. STAŽENÍ

10. Nativní prohlížeč Android

Různé značky smartphonů Android mají nativní prohlížeč alias výchozí prohlížeč resp. Buďte opatrní, pokud jste zvyklí používat tento prohlížeč, protože se zdá, že je to také výchozí prohlížeč včetně plýtvání kvótami.

11. Cesta

I když už není tak populární jako jiná sociální média, jako je Instagram nebo Facebook, její věrní uživatelé na něj stále spoléhají jako na prostředek podíl co chtějí. Nelze popřít, že součástí je i tato sociální síť jedna z nejplýtvavějších kvót. Ano, různé fotografie a videa, které lze na aplikaci nahrávat a přehrávat, samozřejmě vysávají velkou část kvóty.

Apps Social & Messaging Path, Inc. STAŽENÍ

12. HOOQ

Stejně jako Netflix nebo podobné aplikace, HOOQ je aplikace, která poskytuje služby proud různé televizní seriály nebo filmy, které chcete. I když se za předplatné platí zvláštní poplatek, musíte za něj platit pokaždé proud. Netřeba dodávat, že množství potřebné kvóty rozhodně není malé.

Aplikace Zábava HOOQ KE STAŽENÍ

To je 12 aplikací, které nejvíce spotřebovávají data který je i tak stále široce používán uživateli Androidu. Jste také jedním z uživatelů výše uvedené aplikace? Pokud ano, jak to řešíte, aby vaše kvóta zůstala skromná? Řekněte to ve sloupci komentářů.

Přečtěte si také články o Kvóta nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.