Software

chyba obchodu google play? toto je řešení

Co se stane a co dělat, když selže Obchod Google Play? Tentokrát JalanTikus poskytne několik řešení problému, když dojde k chybě obchodu Google Play.

Uživatelé Androidu určitě používají Google Play obchod jako místo pro vyhledání a instalaci aplikací. Samotný Google Play Store je aplikace, která musí být nainstalována na každém Androidu, protože to usnadňuje, když existuje aktualizace takže to může být automatické aktualizace. Ale co se stane a co dělat, když Google Play Store chyba? Tentokrát JalanTikus poskytne některá řešení problémů, když je obchod Google Play váš chyba.

Řešení chyby obchodu Google Play

1. Vymažte mezipaměť obchodu Google Play

Nejjednodušší a pravděpodobně úspěšné řešení chyba Obchod Google Play, který je s Vyčistit mezipaměť. Mezipaměť je výsledkem dočasného úložiště pro zlepšení výkonu při opětovném použití Obchodu Google Play. Jak čistit mezipaměti velmi snadné, stačí se přihlásit Správce aplikací, Vybrat Google Play obchod pak Vyčistit mezipaměť.

2. Vymažte data obchodu Google Play

Podobně jako u čištění Mezipaměti ale rozdíl není jen mezipaměti ale zahrnuje uložená data, jako jsou informace. Způsob čištění je také stejný jako při čištění mezipaměti ale vyber jaký Vyčistit data

3. Odinstalujte aktualizaci obchodu Google Play

Vaše zařízení Android není kompatibilní s nejnovější verzí Obchodu Google Play, zůstaňte odinstalovat aktualizacea váš obchod Google Play bude downgradován na předchozí verzi.

4. Vymažte mezipaměť služeb Google Play

Někdy je problémem služba a problém, který hraje roli servisního oddělení, ano Služby Google Play. No, pokud jste to udělali vyčistit mezipaměť a vyčistit data v Obchodě Google Play, ale stále žádná změna, zkuste vymazat mezipaměť Služeb Google Play. Metoda je stejná jako u čísla 1, ale zvolenou aplikací jsou Služby Google Play.

5. Znovu povolte služby Google Play

Stejné jako číslo 4 při čištění mezipaměti Služby Google Play. Metoda je také stejná, ale zvolená je Zakázat. Poté znovu povolte.
  • Jak vyřešit problém s chybou ve hrách Google Play v nejnovějším Clash of Clans
  • Jak překonat chybu 905 při přístupu do Obchodu Google Play

6. Nainstalujte nejnovější verzi

Možná jsi zapomněl nainstalovat aktualizace Nejnovější služby Google Play, doporučujeme používat vždy nejnovější verzi, aby všechny služby fungovaly hladce.

7. Resetujte účet Google v systému Android

Stále nemůžete používat Obchod Google Play s 6 výše uvedenými řešeními? Možná je problém s vaším účtem Google. Snaž se odhlásit se pak přihlásit se zpět může být řešením z chyba Váš obchod Google Play.

8. Obnovení továrního nastavení

Tato metoda se ve skutečnosti nedoporučuje, ale je nejúčinnějším způsobem pro všechny problémy v systému Android, protože obnovuje nastavení a systém na začátek. Před Obnovení továrního nastavení ujistěte se, že jste to udělali Záloha ve vašem souboru.

9. Upravit soubor Hosts (pouze root)

Pokud byl váš smartphone se systémem Androidvykořenit, pak můžete vyzkoušet tuto metodu, jmenovitě upravit soubor hosts. Tato metoda je poměrně snadná, jmenovitě přístupem system/etc/hosts ve Správci souborů a výběrem Upravit. Přidat hashtagy (#) ve druhém čísle jako příklad 127.0.0.1 se stává #127.0.0.1. Restartujte zařízení Android, znovu zadejte svůj účet Google a zkuste znovu spustit Obchod Google Play.

Pokud máte nějaké další nápady nebo způsoby řešení chyba Google Play Store prosím komentujte níže. Hodně štěstí.