Out Of Tech

podívejte se na karate dítě (2010) celý film sub indo

Chcete vidět chlapce, jak se učí kung-fu v akci v boji proti šikaně? Pojďte se podívat na celý film The Karate Kid (2010), sub Indo zde.

Staňte se obětí šikanování moc to bolí, zvlášť když tyran v otázce se ukáže, že je to sportovec bojových umění, gang!

To je fakt, který je vidět ve filmech The Karate Kid (2010) kde se jmenuje přestupující student Dre stát se obětí šikanování na jeho nové škole.

Téma šikanování sám byl často vychován ve filmech, ale tento film má jiný přístup, který toto chování ukazuje šikanování může pocházet z chování dospělých.

Jsem zvědavý na příběh filmu The Karate Kid (2010) kteří jsou často používáni jako vzory pro oběti šikanování? Stačí si přečíst následující synopsi, kterou si Jaka připravil, bando!

Synopse The Karate Kid (2010)

Film The Karate Kid (2010) vyprávět dětský příběh Dre Parker (Jaden Smith) kteří musí být ochotni transmigrovat ze své vlasti Spojené státy americké na venkov Čína.

Po jeho matce, Sherry Parker (Taraji P Henson) sehnat práci ve městě PekingDre nechal všechny své přátele Detroit nastěhovat se ke své matce.

Jak by se dalo očekávat, Dre měl trochu těžké adaptace na čínskou kulturu, která byla velmi odlišná od té americké.

Naštěstí potkal Meiying (Wenwen Han), houslistka, která se nakonec stane Dreovou kamarádkou.

Vztah Dre a Meiying bohužel přitahuje pozornost Cheng (Zhenwei Wang), odborník kluk kung-fu který má blízko k rodině Meiying.

Dre, naštvaný rostoucím vztahem Dre a Meiying, se okamžitě stane obětí šikanování Cheng a jeho přisluhovači, kteří jsou studenty nemilosrdných mistrů kung-fu Li (Yu Rongguang).

Akce šikanování dosáhly vrcholu během exkurzí v Zakázané město kde Cheng a jeho přátelé zbili Dre, než Dre zachrání Han (Jackie Chan).

Dre, když vidí Hanovy schopnosti kung-fu, požádá Hana, aby ho naučil kung-fu, a zahájí Dreovu cestu učením se kung-fu, aby se dokázal bránit.

Dokáže se Dre bránit pomocí svých kung-fu schopností? A co vztah mezi Dre a Meiying?

Zajímavá fakta o Karate Kid (2010)

Se spoluprací mezi Hollywood a Čína, film The Karate Kid (2010) má některá zajímavá fakta, o kterých zde bude ApkVenue diskutovat!

  • Tento film je remakem stejnojmenného kultovního filmu, který byl poprvé uveden v roce 1984.

  • Je to odlišné od původního filmu, který se točí kolem bojových umění karate, tento remake se točí kolem bojových umění kung-fu.

  • Původně filmový distributor Sony plánuje titul použít Kung Fu Kid ale producent Jerry Weintraub rozhodl ponechat titul Karate Kid.

  • Stejně jako původní film, který má ikonické scény vosk na, vosk pryč, tento film má scénu bunda zapnutá, bunda vypnutá který má stejnou funkci.

  • Tento film je prvním filmem, ve kterém je povoleno natáčet Zakázané město Čína po životopisném filmu Poslední císař z roku 1987.

  • Výše uvedené se může stát díky zapojení herců Jackie Chan při výrobě filmu, který je v Číně velmi respektován.

Nonton Film The Karate Kid (2010)

TitulThe Karate Kid (2010)
Ukázat11. června 2010
Doba trvání2 hodiny 20 minut
VýrobaColumbia Pictures, Sony Pictures, Overbrook Entertainment
ŘeditelHarald Zwart
ObsazeníJaden Smith, Jackie Chan, Taraji P. Henson a kol
ŽánrAkční, Drama, Rodinný
Hodnocení66% (RottenTomatoes.com)


6.2/10 (IMDb.com)

Pro ty z vás, které už příběh zajímá šikanování inspirativní, které nabízí tento film, můžete si film prohlédnout The Karate Kid (2010) přes odkaz níže, gang!

>>>Watch The Karate Kid (2010) Movie<<<

Ačkoli si mnozí myslí, že tento remake není tak ikonický jako původní film, ve skutečnosti se Karate Kid (2010) podařilo sklidit obrovské zisky.

Takže i teď často vidíme předělávky jako Charlieho andílci (2019) která se stále ukazuje.

Viděli jste někdy tento film? Jak si myslíte, že je tento film v porovnání s originálem? Okamžitě sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri