Hry

5 androidových her produkujících bitcoiny, díky kterým zbohatnete

Bitcoin je virtuální měna, která v poslední době zažívá boom na internetu, i když bitcoin existuje již dlouhou dobu. Bitcoin nemá fyzickou podobu jako jiné peníze, ale hodnota bitcoinu není o nic méně velká ve srovnání s fyzickou měnou, jen hodnota nebo cena bitcoinu není

Bitcoin je a virtuální měna nedávno výložník na internetu, i když bitcoin existuje už dlouho. Bitcoin nemá fyzickou podobu jako ostatní peníze, ale hodnotu bitcoinu neméně velký ve srovnání s fyzickou měnou jde jen o to, že hodnota nebo cena bitcoinu není vždy pevná, ale stále se projevuje snížit a zvýšit, kromě růstu a poklesu ceny bitcoinu také nemůžeme předvídat.

Jak tedy bitcoiny získáte? K získání bitcoinů můžete využít různé způsoby, od nákupu, přes aplikace produkující bitcoiny až po hry generátor bitcoinů jako někteří hry který ApkVenue zkontroluje níže. Pokud získáte bitcoiny, co uděláte? Samozřejmě to můžete vyměnit za peníze, jako někteří lidé zbohatněte náhle jen hraním bitcoinu nedávno. No, pro ty, kteří to chtějí zkusit hryStačí se podívat na následující, kdo ví, štěstí!

  • 5 způsobů, jak získat zdarma bitcoiny na Android | Rychlé a 100% úspěšné!
  • Zde jsou snadné kroky k nákupu bitcoinů
  • Horníci! Těchto 5 bitcoinových aplikací pro Android, které si musíte stáhnout

5 Hry Android produkující bitcoiny, který vás může zbohatnout

1. Prasečí klapka

Prasečí klapka je hry Android je poměrně jednoduchý a také dává hráčům odměny v podobě bitcoinů. Hry tento velmi snadné dokonce tak snadné, že můžete hrát jen se zavřenýma očima! Chcete-li získat bitcoiny hra "Flap Pig" V tomto musíte vyhrát hru. Pokud máte pocit, že jste vydělali dost bitcoinů, můžete to udělat Výplata. I když je to snadné, neznamená to, že snadno získáte desítky až stovky bitcoinů, vše samozřejmě potřebuje proces.

2. Bitcoinový miliardář

Hry Druhým Androidem produkujícím bitcoiny je Bitcoinový miliardář. Bitcoinový miliardář nabízí také poměrně lákavou odměnu, kdy vám budou dány bitcoiny zdarma pod podmínkou, že musíte hrát to správně podle návodu. Hry To je také poměrně jednoduché, ale dostačující mysl vyčerpávající. Pro ty z vás, kteří hledají bitcoiny zdarma hra "Bitcoinový miliardář" by mohlo být nejvhodnějším řešením.

3. Buben na mince

Buben na mince Dá se říci, že hry podobný hra "Angry Birds. v hra "Coin Flapper" hráči jsou pouze přiděleni létat ptáci ale existují také výzvy nebo překážky, kterým musíte být připraveni čelit. Z výsledků vítězství vám bude udělena odměna v podobě virtuální měny (bitcoin). I když to vypadá jednoduše, vítězně hry není to snadná záležitost.

4. Blockchainové hry

Blockchainové hry Dá se říci, že hry hlavolam, takže to samozřejmě vyžaduje správné přemýšlení k dokončení mise hry tento. Hráči jsou pouze přiděleni něco skládat, jednoduché, ale trvá to dlouho. v Blockchainové hry taky Existuje několik úrovní a můžete to udělat krok za krokem. O ceny, které získáte, se nemusíte bát, protože Blockchainové hry bude také odměňovat značný bitcoin pro hráče, kteří úspěšně dokončí hru a každou úroveň.

5. Mimozemský běh

Mimozemský běh je hry což není o nic méně jednoduché a snadné. v hra "Alien Run" velmi snadno získáte bitcoin, jde jen o nedostatek hry tohle je získané bitcoiny jsou poměrně malé. Ale nebude to velký problém, když to budeme dělat pravidelně. Kromě toho, že budete moci získat bitcoiny zdarma, pocítíte také vzrušení hry tento. Vaše práce zde opravdu je jednoduché a netrvá dlouho.

To je 5 hry Android produkující bitcoiny, díky kterému zbohatnete. Pro ty z vás, kteří hodlají sbírat bitcoiny, ale nemají kapitál, pak pět hry výše může být nejvhodnější řešení pro tebe. Jsi si jistý, že to nechceš zkusit?