Tech Hack

jak opravit pomalý internet na mobilních telefonech a noteboocích

Zmatený, jak náhle překonat pomalý internet? Jaka má přesně tento trik, jak se vypořádat s pomalým internetem na mobilu nebo notebooku, rychle!

Kvalita internetové sítě je v tuto chvíli velmi důležitá. Potřeba přístupu k různým informacím přes internet se zdá být primární potřebou uživatelů mobilních zařízení a počítačů.

Bohužel kvalita internetu není vždy dobrá a jeho uživatelé pociťují mnoho rušení. Proto je nutné vědět, jak překonat pomalý internet.

Na základě této skutečnosti tentokrát ApkVenue poskytne několik tipů, které můžete použít jako způsob, jak překonat pomalý internet na vašem mobilu nebo PC.

Jak překonat pomalý internet na Androidu

Pro uživatele Androidu budou vaše každodenní aktivity záviset na výkonu a rychlosti internetu ve vašem smartphonu. Od sociálních sítí po hry, vše potřebuje připojení k internetu.

Pokud je připojení pomalé, alias pomalé, tak vaše různé aktivity budou určitě velmi rušeny a brzděny a samozřejmě hned chcete vědět, jak tento pomalý internet překonat.

Prostě se uklidni! Existují čtyři způsoby, které můžete použít k překonání pomalého internetu na vašem zařízení Android. Tentokrát je Jaka podrobně rozebere jednu po druhé.

Blokování reklam jako způsob, jak překonat pomalý internet

Určitě víte, že reklamy mohou vysát značné procento internetové kvóty. Jeho existence také automaticky zpomaluje internet, protože musí tyto reklamy načítat.

Jednou z věcí, kterou musíte udělat, abyste překonali pomalý internet, je blokování reklam. Tím se automaticky snižuje spotřeba používaného internetu.

Chcete-li blokovat reklamy v prohlížeči, můžete použít aplikaci prohlížeče, která má funkce Blokovač reklam aka blokování reklam automaticky. Další alternativou je použití samostatné aplikace pro blokování reklam.

I když to zní triviálně, reklamy na zařízeních se systémem Android mohou způsobit, že se internet soustředí na větší rozdělení, což se automaticky zpomalí.

Komprimujte obrázky, abyste překonali pomalý internet

Většina prohlížečů je nyní vybavena funkcemi Ukládání dat. Kromě ukládání kvóty, funkce Ukládání dat To je užitečné pro zrychlení připojení k internetu.

Vypnutím načítání nebo komprimace obrázků v prohlížeč na menší velikost a poté zpracujte načítání automatická stránka bude rychlejší.

Pro uživatele prohlížeče Google Chrome Zde je návod, jak překonat plný signál, ale pomalý internet aktivací režimu Lite.

  • Krok 1 - Otevřete prohlížeč chroma poté vstupte do nabídky nastavení stisknutím ikony 3 řádků vpravo nahoře.
  • Krok 2 - Po otevření nabídky nastavení svitek dolů, dokud nenajdete možnost Lite a vyberte.
  • Krok 3 - Zapněte Lite režim stisknutím tlačítka vpravo nahoře.

Aktivací tohoto režimu budou vaše aktivity při procházení webu mnohem rychlejší a už se nemusíte bát, že je váš internet pomalý.

Rutina pro vymazání mezipaměti

Ukládají různé aplikace pro Android mezipaměti které, pokud je ponecháte bez dozoru, se zvětší a zatíží výkon vašeho smartphonu, včetně ztížení procesu načítání dat.

Jak překonat tuto pomalou internetovou síť je docela efektivní. Snížíte zatížení paměti používané na vašem mobilním telefonu, který bude automaticky pracovat rychleji.

Tato mezipaměť se získává prostřednictvím činností aplikace, které interagují s procesem ukládání dat z internetu, a má potenciál zpomalit síť, kterou používáte.

Aby bylo připojení k internetu na vašem Androidu rychlejší, pravidelně jej čistěte mezipamětiTo se provádí otevíráním nainstalovaných aplikací po jedné, nebo pomocí čistší aplikace mezipaměti jako tenhle.

Produktivita aplikací INFOLIFE LLC KE STAŽENÍ

Nejstabilnější zámek internetové sítě

Někdy může dojít k různým rušením sítě vašeho předplaceného mobilního operátora. To může být způsobeno různými věcmi od procesu opravy po poškození kabelu a tak dále.

Pokud k tomu dojde, způsob, jak překonat plný signál, ale pomalý internet, co můžete udělat, je uzamknout nejstabilnější síťovou možnost.

Pokud je 4G síť méně stabilní, můžete dočasně přejít na 3G síť, aby vaše aktivity při přístupu k internetu nebyly rušeny.

Tato alternativa je vhodná i pro použití, když cestujete tam, kde v tu dobu není stabilní internetový signál.

Jak překonat pomalý internet na PC

Kromě telefonů s Androidem může k rušení internetu docházet i na PC zařízeních a podobně. I když jsou specifikace PC mnohem lepší než u HP, neznamená to, že je toto zařízení bezproblémové.

Existuje několik způsobů, jak překonat pomalý internet na PC, které si můžete procvičit. Způsoby, které bude ApkVenue tentokrát sdílet, si můžete procvičit jeden po druhém.

Různé problémy, samozřejmě různé zacházení a stačí si přečíst, které tipy jsou nejvhodnější a udělat to nastavení na základě těchto tipů.

Pomocí Google DNS

Metoda pro překonání pomalého internetu na PC, první věc, kterou můžete udělat, je použít Google DNS na vašem notebooku nebo PC.

Tento DNS je jako alternativní cesta k internetové síti, kde budete odkloněni z veřejné sítě a přeneseni do této sítě.

Jaký je úplný způsob? Postupujte podle kroků, které Jaka popisuje níže:

  • Krok 1 - Můžete otevřít Ovládací panely na vašem PC a vybrat Centrum sítí a sdílení.
  • Krok 2 - Poté vyberte Změnit nastavení adaptéru a vyberte Vlastnosti ve vaší internetové síti kliknutím pravým tlačítkem myši.
  • Krok 3 - Dále si vyberte Místní sítě a poté vyberte Vlastnosti na vašem PC.
  • Krok 4 - Potom si vyberte vytváření sítí a vyberte Internetový protokol verze 4 (TCP/IPv4)a poté stiskněte Vlastnosti.
  • Krok 5 - Vyberte Použijte následující adresy serverů DNS a zadejte výchozí DNS Google 8.8.8.8 nebo 8.8.8.4.

Poté, co je vše hotovo, restartujte počítač a poté pociťte, jak se mění rychlost vašeho internetu.

Není snadné překonat pomalou síť? Po nastavení DNS, jak je uvedeno výše, pocítíte změnu rychlosti vašeho internetu.

Restartujte používaný router

Kromě rušení se sítí poskytovatele internetových služeb se někdy internet stává problematickým kvůli použitému zařízení.

Jedním z nejdůležitějších zařízení a zároveň nejčastějším problémem při přístupu k internetu je router.

Způsob, jak se vypořádat s pomalým internetem, který můžete udělat, když je použitý router problematický, je provést následující: restartovat na použitém mikrofonu.

Tato metoda může znít klasicky, ale někdy router zaznamená náhlá přerušení, která způsobí, že se internet sám zpomalí.

Proces restartovat to udělá router resetuje proces od nuly a přitom často eliminuje nežádoucí rušení sítě.

To je jak opravit pomalý internet které můžete použít ke stabilizaci výkonu internetové sítě na zařízeních Android a počítačích.

Hledejte, o co se ApkVenue podělilo tentokrát, můžete zkoušet podle problémů, se kterými se potýkáte, jen si vyberte podle vás nejúčinnější.

Nyní se již nemusíte bát přerušených činností kvůli pomalému připojení k internetu nebo pomalému, protože stačí použít výše uvedenou metodu. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Internet nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.