Intermezzo

jak vidět pozorování duchů pomocí fotoaparátu telefonu Android

Pro ty z vás, kteří jsou velmi zvědaví na mystický svět. A dokud nebudete chtít lovit duchy, myslíte si, že si troufnete zkusit, jak vidět pozorování s tímto androidím mobilem, že?

Něco, co hrůza a mystická vůně vypadá to, že je to opravdu populární chlapi. Takové věci jsou blízké našemu životu. V tuto chvíli se vedle nás mohou potulovat neviditelní duchové.

Zvědavý Ne jak vypadají? Pokud naše oči nevidí, možná alternativou může být kamera. Jaka má jedinečný způsob, jak zachytit jejich pozorování. Zde jsou tipy jak vidět pozorování pomocí fotoaparátu mobilního telefonu.

  • Instalace zakázána! Těchto 8 originálních aplikací pro Android s detektorem duchů
  • Těchto 7 gadgetů používá Paranormal k lovu duchů, můžete opravdu chytit duchy?
  • Jak si nechat zavolat Satanem, pokud jste zbabělci, nezkoušejte to!

Zde je návod, jak vidět pozorování pomocí fotoaparátu HP

Technologie je stále sofistikovanější chlapi. Nyní můžeme pomocí aplikace pro Android vidět vzhled. Tato aplikace je pojmenována GhostCamchlapi. Můžeš to dostat zdarma v obchodě Google Play. Díky této aplikaci můžete vidět různá pozorování duchů, ze kterých vám naskakuje husí kůže.

Získejte GhostCam v Obchodě Play

Duch zachycený v této aplikaci však není skutečným duchem. Ale pouze filtr nebo nálepku přidání. Ale je to v pořádku NS žertovat své přátele. Protože na fotku svého kamaráda můžete přidat fotku čerta. Zde je návod, jak jej používat chlapi.

Krok 1

První věc, kterou musíte udělat, je otevřít aplikaci. Poté vyberte možnost Ruční režim, s touto možností můžete vzhled vypadat skutečněji.

Krok 2

Nyní vstoupíte rozhraní kamera od GhostCam. Stačí namířit mobil na objekt, který chcete vyfotografovat. Klepnutím na ikonu vyberte, jaký vzhled ducha chcete přidat Duch.

Krok 3

Můžeš nastavte umístění a velikost nálepka s duchem chlapi. Pro nastavení velikosti udělejte gesto štípnout nebo sevřete obrazovku. Poté stačí klepnout Závěrka fotografovat. Takto vypadá výsledek chlapi. Tato fotografie se automaticky uloží do vaší galerie.

Tady je chlapijak vidět pozorování duchů pomocí telefonu Android jako Jaka. Toto je opět spravedlivé žert Ano. Ale když se najednou objeví něco skutečného, a je to opatruj se. Hehehe~

Přečtěte si také články o Aplikace Demon Catcher nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.