Software

jak odstranit zvuk videa na všech androidech

Nechcete zažít trapnou chvíli, protože zvuk videa pro dospělé, které sledujete, slyší někdo jiný? Zde je návod, jak odstranit zvuk videa v systému Android.

Sledování videa ze smartphonu je nejúžasnější. Kromě toho, že jste flexibilní, alias to můžete dělat kdekoli, je sledování videí na smartphonu skutečně exkluzivní, protože jste jediní, kdo si je užívá na svém osobním smartphonu.

Problémy však někdy nastanou, když si s sebou zapomenete vzít náhlavní soupravu. Když je video, které chcete sledovat, video pro dospělé aka b*kep a chcete ho sledovat na veřejném místě (například na cestě vlakem), bude nepříjemné, když zvuk videa ostatní lidé slyší.

Není to nic neobvyklého. My jako uživatelé chytrých telefonů občas zapomeneme nastavit hlasitost na nejpomalejší nebo dokonce Ztlumit aka žádný zvuk. Určitě bychom byli v rozpacích, kdyby zvuk videa, který neměli slyšet ostatní, byl vysílán velmi hlasitě.

  • Více brutální! YouTube Odstranit všechna natáčená videa
  • Sadistický! Příběh za hlubokým webem Sexuální video s pedofilem „Daisy Destruction“
  • 5 způsobů, jak stáhnout YouTube bez dalšího softwaru (aktualizace 2019)

Jak odebrat zvuk videa na všech Android

Aby se vám nestaly výše uvedené trapné věci, tentokrát se Jaka podělí o tipy, jak tomu zabránit. Jaka se podělí o tipy ohledně jak ztlumit video na všech androidech. Jak to udělat? Postupujte podle následujících kroků:

  • Nainstalovat aplikaci Timbre: Cut, Join, Convert MP3 kterou můžete získat v Obchodě Play zdarma.
Aplikace Produktivita Xeus STÁHNOUT
  • Otevřete aplikaci > vyberte možnost "Ztlumit"na jídelních lístcích"videa".
  • Vyberte video které chcete „zajistit“.
  • Po výběru aplikace automatický spustí proces odstranění zvuku z videa > Video je již v dobrém stavu bez zvuku a je pro vás bezpečné vidět v davu.

To je jak ztlumit video na všech androidech. I když je tato metoda účinná pro vaše „zabezpečení“ při sledování videí pro dospělé, Jaka osobně doporučuje, abyste podobná videa nesledovali příliš často. Raději se podívejte na užitečná videa na YouTube kanálu JalanTikus!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.