Tech Hack

jak změnit kvótu vzdělání Indosat na hlavní kvótu

Jak změnit vzdělávací kvótu Indosatu na hlavní kvótu se zdá být stále žádanější. To proto, že studijní kvóta Indosatu je velká!

Stále více se hledá, jak změnit kvótu vzdělání na hlavní kvótu Indosatu, protože tato kvóta je poměrně hojná. Zlato, jo, když je to promarněné?

Abychom podpořili kampaň fyzického a sociálního distancování s cílem omezit šíření viru Corona, Indosat jako jeden z telekomunikačních poskytovatelů v Indonésii spustil program Study at Home.

Tento program poskytuje vzdělávací kvótu 30 GB. Na co tedy Indosat má vzdělávací kvótu? Bohužel jej můžete použít pouze pro přístup do studijních aplikací a univerzitních portálů.

Ale Jaka to ví jak změnit vzdělávací kvótu Indosat na hlavní kvótu, takže se dá použít i na jiné věci. Chcete vědět? Čtěte v následujícím článku!

Vysvětlení změny vzdělávacích balíčků Indosat na hlavní balíčky

Vzdělávací kvóta IM3 je skutečně velmi bohatá, takže není divu, že mnozí hledají způsoby, jak ji proměnit v hlavní kvótu, aby ji bylo možné použít pro internet.

Jak tedy změnit vzdělávací kvótu Indosatu na hlavní kvótu? Je lepší vidět diskuzi od Jaka níže, aby to bylo jasnější, bando!

Co je domácí studijní program Indosat?

Než se pustíme do diskuse o tom, jak využít bezplatnou kvótu Indosatu, nejprve vám Jaka chce vysvětlit, co to je Indosat Home Studijní program.

Learning at Home Indosat je program od IM3 Ooredoo na podporu online vzdělávacích aktivit. Pokud nevíte, k čemu je kvóta pro vzdělávání IM3, tato kvóta poskytuje bezplatný přístup k datům do vzdělávacích aplikací a univerzitních portálů v celé Indonésii.

Programy, které od té doby běží 19. března 2020 pak ti to dá Kvóta 30 GB zdarma platí 30 dní pro studijní účely.

Tuto kvótu můžete získat pouze jednou a nelze ji prodloužit. S touto kvótou můžete přistupovat k online výukovým aplikacím jako např Kabinet nebo Quipper podle tvého srdce, bando.

Tento program se vztahuje na všechny uživatele Indosat, a to jak předplacené, tak následné. Takže se nemusíte bát, že vás nechytí, bando.

Indonésané jsou však chytří. Existuje tolik lidí, kteří se snaží přechytračit kvótu bezplatného vzdělávání od Indosatu, aby mohla být použita jako hlavní kvóta.

Jak se zaregistrovat do domácího studijního programu Indosat

Než budete moci sledovat tutoriál o tom, jak změnit svou studijní kvótu na hlavní kvótu Indosat, musíte nejprve vědět, jak se zaregistrovat a získat tento balíček, gang.

Registraci do domácího studijního programu Indosat můžete provést 2 způsoby, a to prostřednictvím UMB nebo přihlášky MyIm3. Zde jsou kroky, které můžete provést:

Jak se zaregistrovat do studijního programu Indosat Home přes UMB/Dial

Jaka vám nejprve prozradí, jak se přihlásit na domácí studijní program Indosat metodou UMB nebo dial menu, gang. Je to velmi snadné, opravdu. Koukni na to!

Krok 1: Ujistěte se, že karta Indosat, kterou používáte, je stále aktivní.

Krok 2: Přejděte na Hovor a zadejte kód 123369#.

Krok 3: V další nabídce zadejte Možnost 1 pro aktivaci posledního balíčku OK.

Krok 4: Počkejte chvíli, než Indosat zpracuje váš požadavek.

Krok 5: Pokud jste se úspěšně zaregistrovali do balíčku vzdělávacích kvót Indosat, obdržíte upozornění SMS.

Jak se zaregistrovat do studijního programu Indosat Home přes MyIM3

Dalším způsobem je použití aplikace MyIM3, kterou můžete získat na Google Play Store. Tato metoda je také velmi snadná, opravdu, gang.

Krok 1: Stáhněte si aplikaci MojeIM3 přes odkaz níže, pokud tuto aplikaci v telefonu Android nemáte.

Aplikace Ovladače a chytré telefony KE STAŽENÍ

Krok 2: Otevřete aplikaci MyIM3 a poté v hlavní nabídce vyberte kartu Koupit který se nachází ve spodní části.

Krok 3: Volba Studujte doma se objeví na horní záložce balíčku. Klikněte na balíček.

Krok 4: Na další stránce klikněte Koupit získat vzdělávací balíček Indosat. Poté stiskněte tlačítko Kup nyní.

Jak změnit kvótu pro vzdělávání Indosat na hlavní kvótu

Poté, co jste dříve získali bezplatnou kvótu Indosat 30 GB, nyní je čas, abyste změnili kvótu Indosat pro vzdělávání na hlavní kvótu.

Tento způsob změny studijního balíčku Indosat na běžný bude fungovat optimálněji, pokud internetový balíček Indosat vůbec nemáte.

Ach ano, pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak změnit vzdělávací kvótu Indosatu na hlavní kvótu bez aplikace, bohužel to nemůžete vyzkoušet, protože aplikaci stále potřebujete.

I tak je metoda docela jednoduchá a praktická, opravdu! Můžete postupovat podle pokynů Jaka níže:

Krok 1: Ujistěte se, že váš smartphone máNainstalujte Aplikace pro Android s názvem Psiphon Pro. Pokud ne, nainstalujte jej pomocí následujícího odkazu:

Stáhněte si aplikaci Psiphon Pro prostřednictvím následujícího odkazu

Krok 2: Ujistěte se, že váš mobilní telefon není připojen k WiFi připojení a pomocí mobilních dat.

Krok 3: Po bytíNainstalujte, otevřete aplikaci Psiphon Pro. Tuto aplikaci můžete upgradovat a získat Rychlost rychlejší internet.

Krok 4: Na hlavní stránce zaškrtněte volbu Tunel celé zařízení & Zakázat časové limity pro pomalé sítě. Nezačínej hned, bando.

Krok 5: Klikněte na tlačítko Více možností pro další vyladění aplikace.

Krok 6: Na stránce možností zaškrtněte Připojte se přes HTTP proxy. Poté klikněte na tlačítko Vlastní HTTP hlavičky který se nachází pod ním.

Krok 7: Klíště Přidejte vlastní záhlaví HTTPa poté zadejte záhlaví podle pokynů Jaka níže:

Záhlaví 1

Krok 8: Ach ano, aby bylo vaše připojení k internetu stabilnější, můžete změnit nastavení Indosat APN s nejlepším APN, jak je uvedeno v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Krok 9: Po dokončení nastavení Psiphon Pro a APN se vraťte na hlavní stránku Psiphon Pro a klikněte na tlačítko Start.

Krok 10: Počkejte několik sekund a poté nechte Psiphon Pro zapnout VPN na vašem mobilním telefonu.

Výsledek . . .

Poté, co to Jaka zkusil, Jaka dokonce cítil, že internet na Jakově mobilu se zlepšuje pomalý. Navíc se kvóta pro Study at Jaka's House také vůbec nesnižuje.

Z těchto výsledků Jaka vyvozuje závěr, že se zdá, že byste měli nemají internetovou kvótu zcela nové používání této metody změny vzdělávacího balíčku na hlavní kvótu.

Místo toho, abyste využili laskavosti Indosatu k takovému podvádění, je pro vás lepší použít tuto kvótu pro učení se médií, gangu.

Ostatně existují i ​​balíčky neomezeného internetu Indosat, které jsou levné a navíc mají rychlé připojení k internetu, opravdu.

O tom je Jakův článek jak změnit vzdělávací kvótu Indosat hlavní kvóta. Tento článek má pouze vzdělávat, nikoli vám říkat, jak podvádět.

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat komentář ve formě komentáře v uvedeném sloupci, OK!

Přečtěte si také články o Internet nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba

Copyright kandynation.com 2022