hry pro Android

globální přísně tajné! jak rychle získat bitevní body ml

Chcete si koupit spoustu hrdinů, aniž byste museli čekat dostatečně dlouho na uložení? Zde Jaka dává tipy, jak rychle získat bitevní body v Mobile Legends.

Mobilní legendy. Je nepopiratelné, že jde o jednu z nejpopulárnějších MOBA her současnosti. Miliony hráčů soutěží o to, kdo bude nejlepší na světovém top seznamu!

Jednou z charakteristik špičkových globálních profesionálních hráčů je mít spoustu diamantů a bitevních bodů. Protože Jaka často dával tipy, které lze získat diamanty, tentokrát jsou na řadě tipy o jak rychle získat bitevní body v Mobile Legends.

  • Jak trvale smazat účet Mobile Legends, abyste mohli začít od nuly!
  • RIP Mobile Legends! 5 alternativních her, když vás nebaví hrát ML

Rychlé způsoby, jak získat bitevní body v Mobile Legends

Battle Point (BP) nebo to, čemu se také často říká zlato, je skutečně jednou z užitečných aktiv pro hráče Mobile Legends. Obojí lze použít k „nakupování“, bitevní body nejsou ve skutečnosti o nic méně důležité než diamanty i když se zdá snazší získat.

Význam bitevních bodů v mobilních legendách

Jak se Jaka zmínil dříve, bitevní body jsou pro vás v Mobile Legends jednou z důležitých aktiv. S dostatečným množstvím můžete koupit a získat hrdina o čem jste snili nebo symbol abych tě posílil ve hře.

Strategické hry Moonton KE STAŽENÍ

Opravdu to můžete získat každý den. I pouhým vstupem do hry již získáte několik desítek bitevních bodů. Ale to samo o sobě nestačí ke generování mnoha bitevních bodů. Ve skutečnosti vám mnoho bitevních bodů v krátkém čase může skutečně pomoci zlepšit se dovednosti váš ML. Můžete si koupit nejnovější a nejsilnější hrdiny a emblémy, které mohou zlepšit výkon.

Rychlé způsoby, jak získat Battle Point Mobile Legends Brawl Match vs AI

Tentokrát bude ApkVenue sdílet jednu z jedinečných metod, kterou můžete jako jednu z nich použít jak rychle získat bitevní body ML. Tato metoda byla inspirována jedním z předních světových hráčů Oura z EVOS. Nejprve se podívejte na toto video.

Způsob, jakým Oura dělá, je hrát Brawl Match proti počítači alias AI a můžete získat bitevní body rychle alias v krátkém čase. Chcete-li získat další podrobnosti, postupujte podle níže uvedených úplných kroků:

  • V hlavním zobrazení Mobile Legends vyberte shodu aliasů zápas v módě VS A.I.. Pokud obvykle zvolíte klasický nebo hodnocený režim, abyste získali hodně bitevních bodů, tentokrát vám doporučujeme zvolit zápas proti počítači.
  • Ze tří dostupných možností si pak stačí vybrat HÁDKA. Brawl sám o sobě je zápas, který můžete rychle ukončit, protože v tomto režimu zápasu se používá pouze jedna dráha.
  • Ti z vás, kteří jsou zvyklí hrát Classic nebo Ranked, rozhodně nebudou mít v tomto Brawl Match vs AI potíže. Stačí zabít co nejvíce protivníků a zničit co nejrychleji věžička aby vyhráli zápas. V příkladu ve videu vám na dokončení stačí průměrně 3–4 minuty zápas tento.

  • Poté, co vyhrajete, automaticky získáte určitý počet bitevních bodů. Nepřestávej zápas v tomto režimu opakovaně. Tím, že vám to zabere méně než 5 minut, můžete místo hraní Classic nebo Ranked získat spoustu bitevních bodů.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Rychlé alternativní způsoby, jak získat bitevní body v Mobile Legends

Kromě výše uvedených metod ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak rychle získat bitevní body Mobile Legends. Zde je několik alternativních způsobů:

1. Pilně otevřete hruď

Buďte pilní v otevírání truhel pokaždé, když vstoupíte do hry Mobile Legends. Otevírání truhel je přednostně vaším hlavním cílem, když poprvé vstoupíte do Mobile Legends. I když to není tak velké, jako když skončíte zápas, bitevní body jsou jistě užitečné pro zvýšení vaší pokladny úspor.

2. Použijte dvojitou kartu BP

Kartu Double BP můžete použít, pokud se opravdu chcete soustředit na sbírání velkého množství bitevních bodů. Můžete si ho koupit pomocí diamantů. Jak název napovídá, tato funkce může zvýšit vaše získávání bojových bodů až dvakrát. Tuto metodu byste měli používat také při hraní Brawl Match vs AI.

3. Jiné způsoby

Stále existuje několik dalších alternativních způsobů, jak získat spoustu bitevních bodů. Musíte se starat kreditní skóre abyste byli vždy vysoko, protože to ovlivní získávání bitevních bodů. Zbytek, jste docela pilní, často hrajete a dokončujete úspěchy, které budou odměněny bitevními body.

BONUS! Získejte mnoho bitevních bodů a diamantů během okamžiku

Kromě výše uvedené rychlé metody spolu s několika alternativami vám Jaka dá bonus ještě jedním způsobem, abyste měli v okamžiku spoustu bitevních bodů a diamantů! Potřebujete pouze aplikaci s názvem Gems Mobile Legends Simulator níže.

Apps Utility STÁHNOUT

Jednoduše nainstalujte výše uvedenou aplikaci, dalším krokem, který musíte udělat, je aplikaci otevřít. Pokud ano, okamžitě se přihlaste ke svému účtu Mobile Legends. Podívejte se na změny provedené ve svém účtu na první pohled! S tím se pak můžete pochlubit svým přátelům.

To jsou Jakovy tipy ohledně jak rychle získat bitevní body v Mobile Legends. Nyní můžete při nákupu ušetřit rychleji hrdina co jsi vždycky chtěl. Nejen jeden, dokonce se můžete stát sběratelem hrdina aniž byste museli čekat nebo trávit dlouhou dobu. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.