Hry

15 nejlepších jedinečných her pro Android pro volný čas

Kromě aplikací můžete na Google Play Store získat také miliony her. Díky zajímavé hratelnosti je zde 10 jedinečných her pro Android, které mohou být vaším společníkem na dovolenou!

Smartphone se systémem Android nejen, že jej můžete použít ke komunikaci pomocí různých aplikací. Zajímavou zábavu můžete získat také prostřednictvím multimediálních funkcí. Existují také různé hry, kterými se můžete pokusit zbavit nudy.

Mnoho her dostupných na Google Play obchod nabídnout širokou škálu hratelnost, děj nebo podmanivá grafika.

No, proto vám Jaka doporučí následující 15 jedinečných her pro Android nejlépe vyplnit svůj volný čas v roce 2018.

  • 7 nejlepších herních vyhledávačů k nalezení super skvělých her
  • 5 nejlepších her s elektrickým polem 2017 #SaveTiangElectric
  • 10 nejlepších upoutávek na filmy a hry roku 2017

15 nejlepších jedinečných her pro Android pro trávení volného času v roce 2018

Na vyplnění volného času, samozřejmě hrát hry stát se jednou z činností, které musíte dělat. S různými hratelnost Unikátní, řadu her níže můžete hrát snadno a neformálně!

1. The Tower Assassin's Creed

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

Tower Assassin's Creed převzato z jednoho franšíza nejlepší hra od vývojáře Ubisoft. Tato jedinečná hra pro Android od Ketchapp nabízí hratelnost a jednoduchou, ale přesto zajímavou grafiku, kterou si můžete vyzkoušet.

V této hře můžete využít různé postavy z Assassin's Creed. Počínaje Eziem ve Florencii, Jacobem v Londýně a Bayekem v Gíze. Vaším úkolem je vzít postavu na vrchol věže a udělat to skok víry. Šílený chlapi!

Stáhněte si z Obchodu Google Play: The Tower Assassin's Creed

2. Swish Ball

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

Tato hra nabízí dva herní koncepty, které už možná znáte. Swish Ball rozvinutý Hry Appsolute směs hratelnost pinball s basketbalem s hlavním posláním střílet do ringu co nejvíce.

Za 24 sekund žijete klepnout na obrazovce posuňte pinballovou tyč, abyste odrazili basketbalový míč. S 8bitová retro grafika, Hra Swish Ball stojí za vyzkoušení ve volném čase.

Stáhněte si z obchodu Google Play: Swish Ball

3. Rychlé tažení

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Pokud chcete moderní hru, Rychlé tažení možná by to mohlo být řešení. Tato hra kombinuje technologie umělá inteligence (AI) jednoduché hratelnost což je zajímavé. Rapid Draw hra vyvinutá společností Aniruddh Chandratre.

Vaším hlavním posláním je kreslení doodle a postupujte podle pokynů na obrazovce smartphonu. Pro ty z vás, kteří se chtějí podílet na vývoji Rapid Draw, je tato hra open source lol.

Stáhnout z obchodu Google Play: Rapid Draw

4. Krátké tavené

Zdroj fotografií: Foto: twitter.com

Chcete hrát retro hry Pacman, ale s grafikou a hratelnost proud? Krátké tavené vyvinutý vývojářem Velká modrá bublina nabízí několik dalších funkcí, díky kterým budete na hraní závislí.

Vaším hlavním úkolem je vyhýbat se nepřátelům, sbírat hádanky a hrát proti omezenému času. Je jich několik etapa které můžete absolvovat se stále náročnějšími úrovněmi obtížnosti chlapi.

Stáhnout z obchodu Google Play: Short Fused

5. Stack It AR

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

Stack It AR kombinuje pokročilé technologie prostřednictvím funkcí rozšířená realita (AR). Dříve měla tato hra běžnou verzi s hlavním posláním postavit nejvyšší věž a získat nejlepší skóre.

Prostřednictvím rozšířené reality můžete postavit věž s místností kolem vás. Ale pro ty z vás, kteří chtějí vyzkoušet Stack It AR, musíte mít 3MP zadní fotoaparát stejně jako místnost, která je při hraní docela prostorná.

Stáhněte si z Obchodu Google Play: Stack It AR

6. SuperTuxKart

Zdroj fotografií: Foto: kdeblog.com

Chcete si zahrát hru Mario Kart na svém smartphonu Android? Musíte hru vyzkoušet SuperTuxKart rozvinutý Devee. Tato hra nabízí slušnou 3D grafiku.

Nejen to, SuperTuxKart je hra open source s různými postavami, trajektoriemi a herními režimy, které si můžete vyzkoušet. Tato jedinečná hra pro Android je bezpečná pro všechny věkové kategorie.

Stáhnout z obchodu Google Play: SuperTuxKart

7. Spinal Tapper

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Spinal Tapper je hra, která by neměla chybět těm z vás, kteří mají rádi hudbu. Hry, které mají hratelnost jako Tofu Round to vyžaduje, abyste co nejvíce klepali na obrazovku, abyste vydělali peníze.

V této hře si můžete vylepšit svou kapelu o 50 hratelných hudebníků. Existuje také 6 různých fází, které můžete prozkoumat v Spinal Tapper.

Stáhněte si z Obchodu Google Play: Spinal Tapper

8. Někde

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Někde nabízí herní zážitek jako ve skutečném světě. Jste zodpovědní za pomoc Malovat, novinář, který je na misi odhalit případ. Pomozte prosím tím, že poskytnete rady a odpovědi.

Tato jedinečná hra nevyžaduje k jejímu hraní přístup k internetu. Pokud Cat odešle zprávu a bude potřebovat vaši pomoc, dostanete upozornění.

Stáhnout z Obchodu Google Play: Někde

9. První úder

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Tuto skvělou hru pro Android si samozřejmě nemůžete nechat ujít, když vyhrajete různá ocenění. První úder nutí vás ovládat svět uprostřed jaderné války, která by mohla spustit apokalypsu.

Můžete převzít různé země s nejlepší jadernou energií, počínaje Čína dokud Severní Korea. Vyviňte ty nejlepší zbraně, abyste porazili nepřítele.

Stáhněte si z Obchodu Google Play: First Strike

10. Otec.IO

Zdroj fotografií: Foto: Father.io

Kdo říká, že hry lze hrát pouze uvnitř? Otec.IO vám umožní hrát venku a vytvořit tým se svými přáteli. Protože hra Střílení využívá technologii rozšířená realita (AR) kluci.

Nyní k hraní hry Father.IO potřebujete také speciální doplňkové vybavení tzv Inceptor který se prodává za 39 USD nebo kolem 500 tisíc IDR. Prodává se v Indonésii nebo ne?

Stáhnout z obchodu Google Play: Father.IO

11. Závod koulí

Zdroj fotografií: Foto: techinctis.com

Hra pro Android vyvinutá společností vývojářKetchapp rozhodně nabídnout hratelnost jednoduché, ale jedinečné a zábavné. Jednou z nich je nejnovější hra Závod koulí závodní tématikou.

Zde budete provozovat postavu, která není závodní auto, ale míč který se valil po trati s desítkami dalších protivníků.

Předběhněte a předběhněte nepřítele, abyste získali vedoucí postavení. Nezapomeňte překonat překážky, které mají tvar polí Tetrischlapi.

Stáhněte si z Obchodu Google Play: Balls Race

12. Gibbets: Bow Masters

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Existují nějaké mise z této jedinečné hry pro Android? Gibbets: Bow Masters vyžaduje, abyste zachránili životy těch, kteří se oběsili! strašidelný? S unikátní grafikou se zdá, že zde nejsou vůbec žádné děsivé prvky.

Budete také působit jako lukostřelec, který zamíří na lano, aby ho zachránil.

S podobnou hratelností Angry Birds, samozřejmě Gibbets: Bow Masters je vhodné hrát ve volném čase.

Stáhnout z obchodu Google Play: Gibbets: Bow Masters

13. Hlavy Hop

Zdroj fotografií: Foto: toucharcade.com

S uměleckou grafikou, hrami Heads Hop zároveň nabídnout hratelnost speciální. V roli hlavy skáčete tak daleko, jak je to jen možné, a přitom míjíte překážky, které se někdy po cestě potýkají.

Vyvinuté hry Hry Fineallday lze jej přehrát zdarma a stáhnout z obchodu Google Play. použití Hlava 16 znaků jiný, získejte nejvyšší skóre a vyhrajte.

Stáhnout z Obchodu Google Play: Heads Hop

14. Trump Space Invaders

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

Chcete vyzkoušet nový styl hry Space Invaders? Pro milovníky arkádových her ze staré školy musíte vyzkoušet tuto jedinečnou hru s názvem Trump Space Invaders vyvinutý společností Sekip Games.

Jak název napovídá, postava, která se stane vaším nepřítelem, je nahrazena podobnou tváří prezident Spojených států právě teď lol. Nejen to, můžete také najít různá bohatství, která Trump často říká chlapi!

Stáhněte si z Obchodu Google Play: Trump Space Invader

15. Dumb Ways To Die 3: World Tour

Zdroj fotografií: Foto: 1phut.io

Třetí pokračování nejveselejší a nejotravnější herní série je zpět. Dumb Ways To Die 3: World Tour nabízí jiný zážitek při prozkoumávání podivných světů, od Dumbgypt po Dumb Peak.

Hra vyvinutá společností Vlaky metra oba dávají hratelnost jak se vyhnout smrti pomocí zajímavých miniher. Získejte nejvyšší skóre a nezapomeňte se pochlubit se svými přáteli.

Stáhnout z Obchodu Google Play: Dumb Ways To Die 3: World Tour

To je seznam 15 nejlepších jedinečných her pro Android, které vyplní váš volný čas v roce 2018. S různými žánry a žánry hratelnost různé, musíte zkusit jednu po druhé hře výše chlapi. Máte nějaká další doporučení? Pojď podíl s Jakou ve sloupci komentářů níže.

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.