Out Of Tech

Podívejte se na celý film Poslední lovec čarodějnic (2015).

Zaujal vás příběh Vina Diesela, když hrál lovce čarodějnic? Pojďte se podívat na film Poslední lovec čarodějnic (2015) s indonéskými titulky zde!

Hrají slavní hollywoodští umělci, filmy Poslední lovec čarodějnic stále více přitahuje divácký zájem vzhledem herce Vin Diesela, který je známý z filmové série rychle a zběsile.

Samotný The Last Witch Hunter je americký akční film vydaný v roce 2015 a produkovaný pod vedením režiséra Brecka Eisnera.

Pro ty z vás, kteří se chtějí na tento film podívat, bude lepší, když si nejprve přečtete celou synopsi filmu Poslední lovec čarodějnic níže.

Synopse Posledního lovce čarodějnic

Film Poslední lovec čarodějnic, odehrávající se před osmi sty lety, vypráví příběh královny čarodějnic Čarodějnická královna (Julie Engebrecht) šířit černý mor, aby vyhladil lidi.

O samotné čarodějné královně je známo, že má spojenou sílu těch nejděsivějších čarodějnic v historii.

Kaulder (Vin Diesel) který je bojovníkem lovcem čarodějnic a bojoval o zabití královny čarodějnic, dokud se jí nakonec nepodařilo ji porazit.

Ale před jeho smrtí čarodějnická královna proklela Kauldera, aby žil věčně. Kvůli kletbě nesmrtelnosti musel Kaulder sledovat, jak lidé, které miloval, jeden po druhém umírají před jeho vlastníma očima.

Od incidentu před 800 lety je nyní Kaulder jediným lovcem čarodějnic, který zbyl. Žije v moderní době a stále se snaží ulovit další zlé čaroděje.

Sloužil "The Axe and Cross" pod vedením 36. Dolan (Michael Caine). Bohužel, 36. Dolan byl zabit mocným kouzelníkem jménem Belial (Olafur Darri Olafsson) který chtěl vzkříšení královny čarodějnic.

Naštěstí Kaulderovi pomohl mladý kouzelník jménem Chloe (Rose Leslie) zastavit Belialovo přání. Dokáže pak Kaulder zabránit vzkříšení královny čarodějnic?

Zajímavá fakta o filmu Poslední lovec čarodějnic

Podobně jako u jiných hollywoodských filmů se zdá, že i film Poslední lovec čarodějnic si za výrobním procesem uchovává řadu zajímavých faktů.

Zde je několik zajímavých faktů z filmu The Last Witch Hunter, které jste možná dosud nevěděli.

  • Podle hodnocení na několika filmových stránkách je Poslední lovec čarodějnic považován za jeden z nejhorších filmů s Vinem Dieselem v hlavní roli.

  • V prvním týdnu uvedení má vydělat kolem 13 milionů USD, bohužel film Poslední lovec čarodějnic dokázal vydělat jen kolem 10,8 milionů USD.

  • Výnosy jsou relativně malé, vezmeme-li v úvahu, že film Poslední lovec čarodějnic byl promítán v téměř 3082 kinech.

Podívejte se na film Poslední lovec čarodějnic

InformacePoslední lovec čarodějnic
Recenze (počet recenzentů)6.0 (88.920)
Doba trvání1 hodina 46 minut
ŽánrAkce


fantazie

Datum vydání23. října 2015
ŘeditelChris Buck


Jennifer Lee

HráčVIN Diesel


Elijah Wood

No, pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na celý příběh tohoto filmu, se můžete podívat na film Poslední lovec čarodějnic níže, gangu. Koukni na to!

>>>Podívejte se na Poslední lovec čarodějnic (2015)<<<

To byla synopse a některá zajímavá fakta o filmu Poslední lovec čarodějnic, kde hraje slavný herec Vin Diesel, gang.

Jaké zajímavé filmy chcete vidět? Napište odpověď do komentáře níže, ano!

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.