Technické novinky

zaručená rychlost! jak obejít server a zrychlit internet v kavárně

Pro ty z vás, kteří přistupují k internetu v internetové kavárně, musíte mít často pocit, že rychlost internetu je pomalá. Je to proto, že rychlost je omezena serverem. Chcete vědět, jak obejít server a zrychlit internet v internetové kavárně? Uvidíme!

Internet je dnes bezesporu základní potřebou. Jaka má téměř každý den pocit, že jeho přátelé mají přístup k internetu. Samotný přístup k internetu lze získat přes wifi hotspoty, GSM providery, internetové kavárny a další.

Pro ty z vás, kteří přistupují k internetu v internetové kavárně, musíte mít často pocit, že rychlost internetu je pomalá. Je to proto, že rychlost je omezena serverem. Chcete vědět, jak obejít server a zrychlit internet v internetové kavárně? Uvidíme!

  • Jak získat přístup k blokovanému internetu pomocí Google
  • 5 negativních účinků každodenního používání internetu
  • Velmi Nebezpečí! 5 důvodů, proč nikdy nepoužívat bezplatné internetové triky

Jak obejít servery a zrychlit internet v internetových kavárnách

Zdroj fotografií: Obrázek: Blog

Způsob, který vám ApkVenue řekne, je využití funkcí zřetězení a proxy v prohlížeči Mozilla Firefox. Bez dalších okolků, zde jsou kroky...

Kroky obejít server a zrychlit internet ve Warnetu

Krok 1

Nejprve si stáhněte a nainstalujte prohlížeč „Mozilla Firefox“ a doplněk „Proxy Switcher“, stáhnout si jej můžete na následujícím odkazu.

Stahování:Mozilla Firefox nejnovější verze

Stahování:Add-On Proxy Switcher nejnovější verze

Aplikace prohlížeče Mozilla Organization KE STAŽENÍ

Krok 2

Pokud je vše nainstalováno, otevřete prohlížeč "Mozilla FirefoxPokračujte psaním "about:config", poté klikněte "Přijímám riziko!".

Krok 3

Pokud ano, vyhledejte čtyři řetězce a přiřaďte jim hodnotu podle následujícího seznamu.

  • network.http.pipelining >> Pravda
  • network.http.pipelining.maxrequest64 >>> Pravda
  • network.http.proxy.pipelining >>> Pravda
  • network.proxy.share.proxy.setting >>> False

Krok 4

Klikněte pravým tlačítkem kamkoli na bílou část, klikněte "Celé číslo" pak klikněte "Nový". Zadejte název řetězce "nglayout.initialpaint.delay", zadejte hodnotu "Nula".

Krok 5

Nakonec přejděte do pravého horního rohu prohlížeče, bude tam logo jako na monitoru. Klikněte "Logo monitoru", poté klikněte "Automatický". Hotovo, tímto způsobem již máte speciální cestu, abyste nebyli vázáni omezeními café serveru.

Metoda je poměrně složitá, ale netrvá dlouho. Když se podíváte na dosažené výsledky, Jaka cítí, že to stojí za to. Hodně štěstí!

Podělte se také o svůj názor a určitě čtěte články související s internetem nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: Shutterstock

ZOBRAZIT ČLÁNEK