Tech Hack

jak používat 2 whatsapp současně na 1 mobilním telefonu

Jak používat 2 WhatsApp najednou na 1 mobilním telefonu, následující je jistě velmi snadné pro ty z vás, kteří mají 2 čísla, ale nemají nečinný mobilní telefon (Aktualizace 2020)

Jedním z důvodů, proč se WhatsApp stal jednou z nejoblíbenějších chatovacích aplikací, je to, že existuje způsob, jak používat 2 WhatsApp najednou na 1 mobilu, bando!

Ve skutečnosti se nemálo z nich rozhodlo používat dva účty WhatsApp současně na jednom mobilním telefonu, protože je považováno za praktičtější vyřizovat obchodní a osobní záležitosti.

Ale, už o tom víte jak používat 2 WhatsApp současně na 1 mobilním telefonu, gang?

No, pokud nevíte a chcete to zkusit, v tomto článku vám ApkVenue vysvětlí, jak jak používat dva WA v jednom mobilu což bude určitě velmi užitečné. Zvědavý?

Sbírka Jak používat 2 WhatsApp najednou na 1 HP (1 HP 2 WA)

Pro ty z vás, kteří podnikají,Nainstalujte Duální WhatsApp najednou v jednom mobilu bude jistě velmi snadné, ano.

Aby se to stalo skutečností, zde je sbírka způsobů Nainstalujte nebo si otevřete 2 účty WhatsApp v 1 telefonu Android, což můžete udělat.

1. Jak používat 1 HP 2 WA s Dual Messenger

Pro uživatele Samsung HP to již musíte znát, se skvělou funkcí zvanou Dual Messenger?

Tato funkce vám sama o sobě umožňuje duplikovat aplikaci WhatsApp na vašem mobilním telefonu, takže ji lze použít pro dvě různá čísla.

Použití této funkce je také velmi snadné, protože nepotřebujete žádnou nápovědu k aplikaci, pouze mobilní telefon Samsung.

 • Krok 1: Zde ApkVenue poskytuje příklad pomocí HP Samsung A8 2018, kde stačí vstoupit na stránku Nastavení > Pokročilé funkce > Dual Messenger.

 • Krok 2: Poté to bude vypadat jako na obrázku níže.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Funkci Dual Messenger lze použít pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak používat dva WhatsApp v jednom mobilu alias 1 HP 2 WA).

 • Krok 3: Poté k aplikaci metody 1 HP 2 WA potřebujete pouze posun posuvníky aplikace WhatsApp.

 • Krok 4: Pokud ano, projdete několika procesy Nainstalujte jako je instalace WhatsApp obecně. Budete také požádáni o registraci svého druhého čísla, abyste mohli používat dva účty WhatsApp na jednom mobilním telefonu.

Hotovo! No, pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak duplikovat WA bez dalších aplikací, může tato metoda opravdu fungovat, abyste to zkusili, gangu.

2. Jak používat Dual WA na 1 mobilním telefonu s aplikací

Pokud váš telefon tuto funkci nemá Dual Messenger, nemusíte se nechat odradit. V Obchodě Play je několik aplikací, které vám umožňují mít duální WhatsApp.

Například aplikace tzv Paralelní prostor vyvinutý společností LBE Tech.

Použití této aplikace je také velmi snadné, stačí provést několik kroků, jak aplikovat následující 1 HP 2 WA:

Krok 1 – Stáhněte si aplikaci Parallel Space

 • Nejprve si stáhnete aplikaci Parallel Space. Aplikaci si také můžete stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu ke stažení.
Apps Developer Tools Parallel Space STÁHNOUT

Krok 2 - Duplikujte aplikaci WhatsApp

 • Poté otevřete aplikaci Parallel Space a vyberte aplikaci WhatsApp, kterou chcete duplikovat, a poté stiskněte tlačítko „Přidat do paralelního prostoru“.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Chcete-li použít, jak používat 2 WhatsApp najednou v 1 mobilním telefonu, můžete použít aplikaci Parallel Space).

Krok 3 - Klepněte na aplikaci WhatsApp

 • Nakonec klepněte na aplikaci WhatsApp a přihlaste se pomocí jiného mobilního čísla. Hotovo! Nyní si můžete díky této aplikaci užít 1 HP 2 WA najednou.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Tento krok mohou praktikovat ti z vás, kteří chtějí vědět, jak vyrobit WA 2 na vivo mobilu nebo jiné značce).

Pro záznam, pokud se ukáže, že váš mobil je 64bitový, musíte si stáhnout další aplikaci s názvem Paralelní prostor – 64bitová podpora.

Ach ano, pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak vyrobit WhatsApp 1 číslo pro 2 mobilní telefony nebo 1 číslo WA na 2 mobilních telefonech bez WhatsApp Web, bohužel tato aplikace nemožné abys to udělal, bando.

3. Jak používat Dual WhatsApp s GBWhatsApp

Dalším způsobem, který může ApkVenue navrhnout, je instalace GBWhatsApp. Tato aplikace není dostupná v Obchodě Play, ale můžete si ji stáhnout na Jalan Tikus.

GBWhatsapp Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE

Stačí si zaregistrovat účet jako obvykle, takže budete mít jeden účet na WhatsApp a jeden na GBWhatsApp.

Tato alternativní metoda je také velmi vhodná pro použití těmi z vás, kteří mohou chtít používat 1 účet WA na 2 různých mobilních telefonech, gang. Takže vše, co musíte udělat, je nainstalovat GBWhatsApp na jiný mobilní telefon, který máte.

Pokud stále nechápete, jak tuto aplikaci používat, můžete si přečíst Jakův článek s názvem Jak používat následující aplikaci GBWhatsApp:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jaka v článku důkladně oloupal vše od toho, jak schovat dvě klíšťata, stav psaní na stroji, čtení smazaných zpráv a mnoho dalšího.

4. Jak používat aplikace Dual WA bez dalších aplikací

Kromě použití funkce Dual Messenger pro mobilní telefony Samsung, o které Jaka hovořil výše, existují také další způsoby pro ty z vás, kteří chtějí Nainstalujte dva WhatsApp najednou na jednom mobilu.

Tato metoda spočívá v použití funkce zvané Dual Apps na mobilních telefonech Xiaomi.

Pro více podrobností zde Jaka uvede příklad, jak použít jeden HP 2 WA současně pomocí funkce Dual Apps na mobilním telefonu Xiaomi Redmi Note 7.

Zde jsou úplné kroky:

Krok 1 – Přejděte na stránku Nastavení

 • Nejprve přejděte na stránku Nastavení a poté vyberte nabídku 'aplikace'.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Jak vytvořit dva účty WA lze provést pomocí funkce Dual Apps na mobilním telefonu Xiaomi).

Krok 2 – Vyberte „Duální aplikace“

 • V dalším kroku na stránce Aplikace vyberte možnost „Duální aplikace“.

Krok 3 - Duplikujte aplikaci WhatsApp

 • Poté vyhledáte a duplikujete aplikaci WhatsApp pomocí posun posuvníky na straně.

 • Pokud ano, objeví se vyskakovat schválení, vyberete tlačítko 'zapnout' takže můžete použít 1 HP 2 WA najednou.

Je to hotovo! Nyní na stránce najdete duplicitní aplikaci WhatsApp Domovská obrazovka a proveďte přihlášení do WhatsApp jako obvykle.

Ale nezapomeňte, že se můžete přihlásit pouze pomocí jiného čísla mobilního telefonu z druhého účtu WhatsApp, huh!

No, to je skupina několika způsobů, jak používat 2 WhatsApp najednou na 1 HP (1 HP 2 WA), které můžete vyzkoušet právě teď.

Při použití výše uvedených metod nemusíte utrácet rozpočet více koupit nový mobil, abyste mohli Nainstalujte dva WhatsAppy. Ach jo, jestli máš jiný způsob, podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah