Produktivita

spolehlivý způsob, jak zjistit, že váš počítač je používán bez povolení

Víte, že někdo tajně odemkl váš počítač? Jinak se podívejte na tento článek a budete vědět, jak na to.

Pro teenagery ve vašem věku je dnes počítač jistě důležitým aktivem vašeho života. Protože na PC se můžete spolehnout hrát hry, procházení na internetunebo dokonce dělat domácí práce Jsi tak úžasný. Dá se tedy prokázat, že váš počítač je součástí vašeho soukromí, ne?

Li Váš počítač někdo tajně používá, budeš milosrdný? Bohužel rozhodně ne. Protože, když je Jaka ve vašem věku, cítíte se stejně. Určitě budete naštvaní, když jsou lidé naštvaní a chtějí toho člověka úplně vynadat. Věděli jste však, že váš počítač někdo tajně používal? Pokud nevíte, ApkVenue vám poskytne způsob, jak zjistit, zda někdo nepoužívá váš počítač bez vašeho svolení.

  • Správný způsob, jak poslat chat ve třídě, aniž by o tom učitel věděl
  • Efektivní způsoby, jak obnovit smazané fotografie na Androidu
  • Snadné způsoby, jak chránit počítač před hackery, když špehujete

Jak zjistit, který počítač je používán bez povolení

Prostřednictvím tohoto článku rychle zjistíte, zda někdo ano hrát na počítači bez povolení nebo ne. I když jsi nedal Heslo pro váš počítač se systémem Windows, aby k němu ostatní měli přístup nejprve s vaším svolením. Bohužel se stále najdou lidé, kteří povolení před jeho použitím nechtějí. Ano, Jaka okamžitě dal nějaké způsoby.

1. Použijte USBDeview a podívejte se, kdo připojuje USB zařízení

USBDeview je malý program, který je schopen nahrávat všechna USB zařízení, která kdy byla připojena k vašemu oblíbenému počítači nebo PC. Pomocí tohoto programu budou detekována všechna USB zařízení, která kdy byla připojena k vašemu počítači. Takže můžete zjistit, zda někdo používá váš počítač tajně nebo nepoužívá tento skvělý malý program.

2. Zkontrolujte Nedávná místa v počítači se systémem Windows

Obvykle se při přístupu k souboru nebo složce, která je provozována prostřednictvím počítače se systémem Windows, zobrazí v Nedávné místa. Při použití této funkce budou všechny soubory nebo složky plně zobrazeny. Proto si to můžete zkontrolovat Nedávné místa, zda k nějakému souboru nebo složce přistupuje někdo bez tohoto oprávnění či nikoli. Jak zjistit, zda někdo používá váš počítač bez vašeho svolení, je snadné, že?

3. Zkontrolujte také historii VLC na svém oblíbeném počítači

Obvykle někdo, kdo je zábavný, otevře soubor ve formě videa a sleduje ho softwareVLC. Proto můžete vidět Dějiny na vašem video přehrávači VLC na vašem oblíbeném počítači se systémem Windows. Můžeš vidět Dějiny to je kliknutím pravým tlačítkem myši na program VLC nebo přechodem na Média > Otevřít poslední média. Odtud uvidíte, jaká videa byla přehrána prostřednictvím VLC někým, koho neznáte.

4. Ke kontrole počítače použijte program Open Save Files View Program

Otevřete zobrazení Uložit soubory je dobrý způsob, jak zjistit, zda někdo používá váš počítač bez vašeho svolení nebo ne. Pomocí tohoto programu vám počítač zobrazí seznam všech souborů, které někdo dříve hledal nebo otevřel. Tímto způsobem lze prostřednictvím tohoto programu sledovat každého anonymního uživatele, který přistupuje k vašim souborům nebo je mění.

Je to velmi nepříjemné, pokud někdo svévolně tajně přistupuje k našemu počítači. Proto pro vás může být užitečné, jak zjistit, zda někdo používá váš počítač bez tohoto oprávnění. Pokud je pravda, že někdo přistupuje k vašemu počítači, aniž byste o tom věděli, prostě to udělejte Heslo k ochraně vašich informací v počítači. Podíl tvůj názor ano.