aplikace

7 nejnovějších aplikací pro Android zdarma vydání ze září 2017

Existuje mnoho nových aplikací pro Android, které se zrodily v Obchodě Google Play. Protože potřeby lidí na smartphony jsou různé. Takže jděte do toho a zkuste to sami. Zde je nejnovější aplikace pro Android září 2017.

S pomocí aplikace, chytré telefony umí mnoho věcí. Počínaje tím, že vám pomůžeme dokončit práci, vytvoříte obsah, až po velmi efektivní výukové médium. Chytré telefony se nám přirozeně nikdy nevymknou z rukou.

No, je toho hodně nejnovější aplikace pro Android narozený v Obchodě Google Play. Některé aplikace sice mají ve skutečnosti podobné funkce, ale samozřejmě se jedná o nové funkce jako rozdíl.

Protože potřeby lidí na chytré telefony jsou různé. Takže jděte do toho a zkuste to sami. Zde je nejnovější aplikace pro Android ze září 2017.

  • 10+ nejlepších bezplatných aplikací pro Android 2017 Edition
  • 13 nejlepších a nejnovějších aplikací pro Android ve vydání z října 2017
  • 7 nejunikátnějších a nejnovějších aplikací pro Android ZDARMA edice srpna 2017

Nejnovější aplikace pro Android září 2017

1. Studio LINE Creators

Jak víte, na LINE je spousta skvělých možností nálepek. Pokud nejste spokojeni, můžete si také vyrobit vlastní samolepky s nejnovější aplikací pro Android tzv Studio LINE Creators.

Jak vytvořit samolepky na LINE je velmi snadné, stačí do aplikace naimportovat libovolný obrázek ze smartphonu. Poté vyberte oblast, kterou jste vyřízli jako nálepku, aplikace se postará o zbytek.

2. Emojily – vytvořte si vlastní emotikony

Pokud LINE Creators Studio vytváří nálepky na LINE, s aplikací Emojily Můžete si také vytvořit své vlastní emotikony, které můžete použít v aplikaci povídat si tvůj oblíbený.

Emojily poskytuje různé šablony emoji, pak je můžete míchat, jak chcete, aby vyhovovaly vašim pocitům. Určitě větší zábava, že?

3. Life Hacks: Usnadněte si život

V životě můžeme dělat mnoho věcí, ale někdy neumíme dobře hospodařit s časem. Představte si, že byste mohli dokončit práci a všechny záležitosti rychleji? Svůj drahocenný čas můžete využít na jiné věci.

Ano, každá věc musí mít mezeru a existují znalosti, které se můžeme naučit. No aplikace se jmenuje Life Hacks poskytuje více než 1000 tipů a triků pro optimalizaci vašeho života.

4. Gesta skeneru prstů

Kromě zabezpečení smartphonů se ukazuje, že otisky prstů mají i další funkce. Jedním z nich je vyrobit zkratky pomocí jednoduchých gest s pomocí aplikace tzv Gesta skeneru prstů.

Tyto aplikace vám umožňují provádět určité akce k aktivaci určitých aplikací nebo funkcí. K dispozici je mnoho možností, například výměna rolí zadní, Domov, a přepínač úloh. Nebo další funkce jako focení a jiné.

5. Deník - Deník, Deník, Zápisky

Dnes jsou sociální sítě jako kniha deník prostě. To ale neznamená, že tam můžeme něco sdílet.

Někdy to prostě nasměrujeme a pak si to necháme pro sebe. No, můžete se spolehnout Diaro, aplikace pro digitální handicapy bohatá na funkce.

Nemusíte se bát, že by vás ostatní přečetli, Diaro lze chránit heslem, PINem, dokonce i otiskem prstu. Diaro se také integruje s Dropboxem jako cloudové úložiště, takže při výměně smartphonu neztratíte svůj diář.

6. Vizmato

Nejen selfie, teď je čas je sdílet krátké video. Pokud patříte k lidem, kteří vždy sledují tento trend, bude se vám hodit nejnovější aplikace pro Android s názvem Vizmato.

Visato je aplikace, která změní vaše krátká videa na opravdu skvělá. K dispozici je široký výběr efektů filtrů, které můžete použít, motivů, hudby, efektů a textu.

Můžete také přímo nahrávat s Visato pro zpomalená nebo zrychlená videa podle vašeho přání.

7. Kobylka: Naučte se kódovat

V dnešní digitální době je pro vás ovládání programovacích jazyků jistě velkým plusem. Chcete se naučit kódovat? S pomocí aplikace se můžete alespoň poučit z nejzákladnějších věcí Grasshopper: Naučte se kódovat.

Jsi zaneprázdněný? Stačí si dát 5 minut denně, pokud budete důslední pomalu, ale jistě to zvládnete. Nejlepší způsob, jak se naučit kódování, není čtení, ale přímé procvičování a Grasshopper to poskytuje.

Toto je 7 nejnovějších aplikací pro Android pro vydání ze září 2017, které můžete zdarma používat po celý život. Máte další zajímavé aplikace? Podíl ano ve sloupci komentářů.

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.