Intermezzo

žádný kořen! takto lze blokovat reklamy ve všech aplikacích pro Android

Otravuje vás spousta reklam při otevírání aplikace na smartphonu Android? Zkuste použít Jakovu metodu blokování reklam.

Často nás obtěžuje výskyt reklam, které někdy ruší při hraní na našich oblíbených zařízeních, zvláště pokud se reklamy zobrazují, když hrajeme bavte se hraním her. Dalším problémem, se kterým se často setkáváme, je reklama se zdá irelevantní s naším zájmem a co hůř, počet reklam, které se v poslední době objevují, je častější voní pornem.

No, možná někteří z nás hledali řešení, jak se zbavit reklam, které se objevují v aplikacích pro Android. Většina dostupných návodů stačí dát aplikaci který je účinný při odstraňování reklam, ale faktem je, že většina těchto aplikací vyžaduje, aby zařízení mělo přístup root.

  • Zdarma pro život! Zde je návod, jak snadno otevřít blokované stránky
  • Jak blokovat přístup k internetu v některých aplikacích pro Android
  • Nejlepší Android VPN aplikace pro přístup k blokovaným webům

Žádný kořen! Zde je návod, jak blokovat reklamy ve všech aplikacích pro Android

Pokud naše zařízení není rootnuté, existuje další alternativa, a to pomocí aplikací jako např NetGuard a AdGuard. Aplikace nevyžaduje, aby zařízení mělo přístup root, jen je slabina těchto dvou aplikací v procesu spotřebují hodně energie baterie, takže naše oblíbené zařízení je extravagantní a také problematické.

Nebojte se, nyní existuje aplikace, která je schopna odpovědět na dva problémy, které Jaka zmínil dříve. Tato aplikace je pojmenována DNS66 vytvořil Julian Klode. DNS66 používá stejný způsob jako aplikace NetGuard a AdGuard, které mohou fungovat na nerootovaných zařízeních, ale fungují na vyšší úrovni. Úroveň DNS aby mohl stále běžet jako obvykle a nezpůsoboval plýtvání baterií zařízení. Podívejme se, zde je návod, jak blokovat reklamy pomocí aplikace.

1. Nainstalujte DNS66

Můžeš stáhněte si aplikaci DNS66 na oficiálních stránkách zde, zaručeně v bezpečí. Po vstupu na stránky vyhledejte příspěvky balík poté klikněte na odkaz **stáhnout apk**. Poté počkejte na dokončení procesu stahování a poté vyberte ** nainstalovat **.

2. Vyberte možnost Filtry domén

Když poprvé otevřete aplikaci, budete ošetřena průvodcemzaložit začátek. Návod si můžete přečíst nebo ho prostě ignorovat.

Před zahájením vyberte doménové filtry který se nachází úplně dole na obrazovce Androidu. Prostřednictvím tohoto výběru musíte vybrat alespoň jeden z Funkce blokování reklam hostitelského souboru k dispozici a výběr je v podstatě seznam serverů, které lze použít k blokování reklam. Můžete si vybrat pouze jeden, a to volbu ** Hostitelský soubor Adaway**. Trik je mačkat červené tlačítko na levé straně obrazovky, dokud se nezbarví zeleně.

3. Aktivujte službu VPN

Odtud zpět k volbám Začátek Konec který je na spodní kartě na obrazovce Android, pak stiskněte obnovovací ikona který je v horní části obrazovky Android. V tomto okamžiku uvidíte oznámení, které vám to řekne soubor hostitelů se stahuje. Takže počkejte, až tento proces skončí. Po dokončení pak dlouze stiskněte hlavní ikonu umístěnou na hlavní obrazovce aplikace povolit službu VPN s blokováním reklam, poté stiskněte ** Ok ** zap vyskakovat vznikající.

4. Užijte si své oblíbené aplikace bez reklam

Až sem již neuvidíme reklamy, které se zobrazují jak v prohlížeči, tak ve všech aplikacích pro Android, které máme. Až bude služba DNS66 aktivní, uvidíme ikona zámku který se objeví ve stavovém řádku.

Na rozdíl od jiných aplikací pro blokování reklam, DNS66 pracovat na úrovni DNS což znamená, že přes DNS66 je směrován pouze provoz DNS, pak je hotovo filtrování pro reklamu. Jak to funguje velmi rozdílný ve srovnání s metodou široce používanou podobnými aplikacemi, konkrétně filtrováním všech existujících dat o provozu pro reklamy bez provádění procesu filtrování.

Rozdíl lze vidět na obrázku níže, kde se použití aplikace AdGuard řadí na přední místa jako aplikace, která nejvíce vybíjí baterii, zatímco aplikace DNS66 se ani neobjevuje na stránce statistik využití baterie.

Tady je jak blokovat reklamy pomocí aplikace DNS66. Co myslíš? Snadné a praktické, že? A to rozhodně nezpůsobí rychlé vybití baterie vašeho zařízení. Máte alternativy k desítkám jiných aplikací? Prosím podíl ve sloupci komentářů níže ano.