Hudba a zvuk

10 nejlepších aplikací pro úpravu hudby na Androidu, abyste byli dobří v DJingu

Profese DJ je v dnešní době velmi slibná. Chcete být dobří v DJingu, ale máte pouze smartphone s Androidem? Uvolněte se, tentokrát vám Jaka prozradí 10 nejlepších aplikací pro úpravu hudby na Androidu. Zaručeně z vás udělá DJ rychle.

Diskžokej aka DJ je jedna profese, která vás dokáže ohromit. Mixováním a úpravou skladeb se můžete také pohupovat do rytmu hudby. DJská profese bohatě stačí na to, aby byla perspektivní a dokáže vydělat slušné peníze.

Ale co ti z vás, kteří se chtějí naučit DJ, ale mají omezené finanční prostředky? Nebojte se, jen vyzbrojeni chytrým telefonem Android z vás již může být zdatný DJ. Tady je Jaka, dej mi vědět 10 nejlepších aplikací pro úpravu hudby na Androidu naučit se DJ!

  • Těchto 9 služeb streamování hudby, ke kterým máte přístup zdarma!
  • Zapomněli jste si vzít sluchátka? Zde je návod, jak poslouchat hudbu přes sluchátka!

10 nejlepších aplikací pro úpravu hudby na Androidu

1. Mix eDJing

Mix eDJing vhodné pro ty z vás, kteří se vážně chtějí stát DJem pouze se zařízením Android. Jako oceněná aplikace Nejlepší aplikace od Googlu 4 roky po sobě nemusíte pochybovat o kvalitě eDJing Mix. Tato aplikace pro úpravu hudby může pracovat citlivě a produkovat ohromující kvalitu zvuku.

Odkaz ke stažení: eDJing Mix

Video a audio aplikace DJiT STÁHNOUT

2. UniPad Launchpad

Jako jedna aplikace panel koluje v obchodě Google Play, Launchpad Unipad dá se říct nejlepší. S jednoduchým displejem a citlivým dotykovým senzorem můžete na Unipadu přehrávat hudbu od známých hudebníků jako např Alan Walker, kaštanová 5, atd.

Odkaz ke stažení: UniPad - Launchpad

3. DJ Studio 5 Free Music Mixer

DJ Studio 5 Free Music Mixer by mohla být možností pro ty z vás, kteří hledají zcela bezplatnou aplikaci pro úpravu hudby DJ. Přesto existují některé funkce, které jsou zamčené a placené, ale pro začátečníky nejsou potřeba. Skvělé je, že nenajdete reklamy vyskakovat, vodoznaknebo jiné nepříjemné věci.

Odkaz ke stažení: DJ Studio 5 Free Music Mixer

Video a audio aplikace Beattronic STAŽTE

4. PocketBand Social DAW

PocketBand Social DAW je jednou z nejlepších aplikací pro úpravu hudby, kterou si musíte nainstalovat do svého Androidu. Pomocí této aplikace můžete vytvářet hudební mixy kombinované s boomy porazit, bicí, syntezátory, vzorkovača hlasové nahrávky. Nastavte svou hudbu na nejlepší, hrajte a sdílejte s přáteli.

Odkaz ke stažení: PocketBand Social DAW

5. Audio Evolution Mobile Studio

Mobilní studio Audio Evolution stát se nejvýkonnější aplikací pro úpravu hudby, protože podporuje úpravy vícestopý a MIDI audio záznam. Můžete také nahrát svůj hlas, kytaru, klávesy a tak dále a spojit je do příjemné hudby.

Odkaz ke stažení: Audio Evolution Mobile Studio

6. Hudební studio Walk Band

Hudební studio v ruce, to je hlavní prodejní argument aplikace Hudební studio Walk Band optimalizované pro zařízení Android. V této aplikaci pro úpravu hudby můžete hrát na klavír, kytaru, bicí, basu a syntetizér s realistickými zvuky nástrojů. Nahrajte svou hudbu a sdílejte ji na sociálních sítích.

Odkaz ke stažení: Walk Band Music Studio

7. AudioDroid: Audio Mix Studio

AudioDroid: Audio Mix Studio je v podstatě aplikace pro nahrávání, úpravu a mixování zvuku a hudby. Můžete také upravovat různé formáty zvukových souborů, od MP3, MP4, WAV, AAC, OGG a AMR. Kromě použití jako hudby jej můžete také uložit pro zvuky budíku, upozornění a vyzváněcí tóny.

Odkaz ke stažení: AudioDroid: Audio Mix Studio

8. Music Maker JAM

Prostřednictvím aplikace Music Maker Jam Můžete kombinovat různé zvukové ukázky a vytvářet vlastní hudbu. Máte také volnost při úpravách s dostupností 8kanálový mixér. Pokud chcete další, přidejte funkce efekty v reálném čase.

Odkaz ke stažení: Music Maker JAM

9. MixPad Music Mixer zdarma

Vypadá jako profesionální aplikace pro úpravu hudby, MixPad Music Mixer zdarma poskytuje citlivý editační zážitek. MixPad Music Mixer také podporuje téměř všechny formáty zvukových souborů a vzorkovací frekvence od 6 kHz do 96 kHz.

Odkaz ke stažení: MixPad Music Mixer zdarma

10. Převodník médií

Převodník médií přichází jako poslední dotek při úpravách hudby na Androidu. Pomocí této aplikace můžete převádět zvukové formáty do různých jiných formátů, jako jsou MP3, MP4, OGG, AVI, MPEG, FLV, WAV a mnoho dalších.

Odkaz ke stažení: Media Converter

Toto je 10 nejlepších aplikací pro úpravu hudby na Androidu pro ty z vás, kteří se chtějí naučit být DJ. Máte už představu, jakou hudbu budete dělat? Nebo máte doporučení na další editační aplikace? Podíl ve sloupci komentářů ano a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Hudba nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.