Stahovače a internet

Skvělý! zde je 7 bezplatných stránek pro vytváření kreslených postaviček

Nemusíte být komiksový umělec nebo grafik! Zde je 7 stránek, kde můžete vytvořit kreslené postavičky, které odpovídají vaší vlastní postavě.

Pokud vám používání nevyhovuje skutečná fotka kteří se mohou zastupovat v každém profilu on-line a avatar, proč neudělat kreslená postavička od sebe? To bude určitě velmi zábavné a jedinečné, pokud to uvidí ostatní.

Měli byste také poděkovat mnoha bezplatná služba webu. Protože za tvorbu vašich kreslených ilustrací nemusíte platit umělci. Co musíte udělat, je udělatnahrát svou fotku nebo si udělejte vlastní. Citováno z Hongkiata, zde je dárek Jaka 7 míst k vytvoření kreslené postavičky s vlastní postavou.

  • 20 ilustrací oblíbených kreslených postaviček, pokud čelí zlu
  • Snadné způsoby, jak vytvořit fotografie jako anime karikatury na Androidu
  • To je to, co by se stalo, kdyby se karikatury dostaly do skutečného života

Stránky pro vytvoření kreslených avatarů

1. Kreslená.fotografie

Na stránce Cartoon.fotografie Zde můžete nahrávat fotografie z úložiště vašeho počítače, URL, přímo z Facebook. Tato cartoon.pho.to dokáže převést jakýkoli typ fotografie do kresleného tvaru není třeba se registrovat. Zajímavostí je, že fotky můžete vytvářet i s animačními efekty morfování.

2. Weeworld

Na westerworld, můžete si vytvořit kreslenou postavičku, která vás bude reprezentovat. Můžete změnit barvu pleti, očí, vlasů, vybrat si ten správný outfit a dokonce přidat doplňky. Zcela k dispozici 120 možností které si můžete vybrat.

3. Pickaface

místo Pickaface má opravdu moderní design a spoustu skvělých funkcí. K dispozici je možnost indonéského jazyka může být přidanou hodnotou tohoto webu. Je jich tolik, že si můžete vybrat podle postavy, kterou chcete.

4. Meez

Místo pro vytvoření další kreslené postavičky je Meez. Meez je služba sociální sítě, která vám umožňuje vytvořit si vlastní postavu ve formě 3D animace. Nejprve si musíte vytvořit účet nebo se přihlásit pomocí svého účtu na Facebooku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Postavte se

Pro ty z vás, kteří mají rádi neobvyklé a divoké, stránky Postavte si svou divočinu umožňuje vytvářet kreslené postavičky s částmi těla, které byly dříve nepředstavitelné. Ano, můžete použít části těla divokých zvířat, nejen nudné části lidského těla.

6. Illustmaker.abi-stanice

Pokud chcete okamžitě Illustrmaker poskytuje postavu, kterou si můžete vybrat náhodně. Stačí kliknout 'Svěřit'. Kromě toho můžete také vytvářet karikatury podle své vlastní postavy.

7. South Park

Southpark je populární americký kreslený seriál. Zde si můžete vytvořit velmi roztomilé postavy, s spousta možností. Můžete dokonce vytvářet memy.

To jsou některé stránky pro vytváření kreslených postaviček, které si můžete vyzkoušet. Jak? Inspirovali jste se k vytvoření tohoto jedinečného mistrovského díla?

Podíl tvůj názor ano! Přečtěte si také články o Internet nebo psaní z Lukman Azis jiný.