Produktivita

žádné potíže! S těmito 5 webovými stránkami je návrh plakátu ještě jednodušší!

Návrh plakátu vás nutí být kreativní a může využívat různé aplikace pro zpracování obrazu. Pokud s tím máte problémy, nyní můžete mnohem snadněji navrhovat plakáty prostřednictvím těchto 5 šablon stránek.

Navrhnout plakát je poměrně náročná věc, zvláště pokud nejsme zběhlí v používání aplikací pro zpracování obrazu jako např Photoshop nebo Illustrator, a další. Na jednu stranu, jak se zvyšuje poptávka po designu plakátů, není neobvyklé, že je někdo ochoten zaplatit za návrh plakátu velmi vysokou cenu.

Zaplatit za návrh plakátu nebude problém pro ty z vás, kteří mají dostatek peněz, obvykle firmy. Ale co když jste jen student nebo student s průměrné fondy, zatímco potřebujete navrhnout plakát? ApkVenue vám řekne snadný způsob, jak navrhnout plakáty prostřednictvím těchto 5 šablon stránek.

  • 9 bezplatných webových stránek poskytovatelů obrázků (maket) pro grafické designéry
  • 20 nejunikátnějších a nejpodivnějších návrhů budov na světě
  • 5 aplikací pro Android pro vytvoření vašeho vysněného domova

Snadné způsoby, jak navrhnout plakáty prostřednictvím těchto 5 šablon stránek

Návrh plakátu není jednoduchá věc. Nejen, že si musíme hrát s kreativitou, ale design plakátů také vyžaduje, abychom byli schopni používat různé druhy aplikací pro zpracování obrazu. No, pokud s tím máte problémy, nyní si můžete výrazně zjednodušit navrhování plakátů šablony z 5 webů tento.

1. Plátno

První je Canva. Upřímně řečeno, Jaka často používal Canva k navrhování několika návrhů plakátů. kromě volný, uvolnit, Canva je také zahrnuta lehký a rychlý.

Existuje také mnoho možností návrhu šablony. Dokonce nejen plakáty, ale i pohlednice, bannery, a další. Canva připravila designové šablony, které můžeme použít zdarma.

2. Moje plakáty na zeď

Kromě toho, pokud návrhy, které Canva nabízí, stále nejsou vhodné pro váš vkus, můžete to zkusit Moje plakáty na zeď. Podobně jako Canva je tato aplikační stránka také relativně lehká a rychlá.

Existuje spousta možností šablon, ale ne tak rozsáhlé jako Canva. Protože Poster My Wall je skutečně pouze zaměřte se pouze na plakáty, ale přesto návrhy, které jsou nabízeny jinak než zdarma, jsou všechny dobré.

3. Fotor

Dále je tu Fotograf. Jak již z názvu vyplývá, tato aplikace byla původně zaměřena na úpravu fotografií. Ale nyní jej můžete použít také k vytváření plakátů. Vlastní místo aplikace bývá trochu těžký, to chce časzatížení stránka aplikace dokonale.

Pro možnosti návrhu šablony, velmi mnoho! Protože Fotor má široké zaměření, počínaje designem plakátů, bannerů a dalších. Ale naneštěstí ne všechny návrhy šablon jsou zdarma, více placené.

4. Buďte funky

Čtvrtý je tam Buď Funky. Tato stránka má ve skutečnosti tendenci být více podobná Fotoru. Stejně jako Fotor, i Be Funky se zpočátku zaměřoval na úpravu fotografií. Nyní jej ale můžete použít i pro návrh plakátů. Stále stejné jako Fotor, jeho vlastní web aplikace bývá trochu těžký.

Samotný výběr designu šablony je poměrně hodně. Ale abyste to mohli používat, musíte měsíční předplatné. Jen pár jich je zdarma, ale nabízený bezplatný design je velmi atraktivní.

5. Fotojet

Konečně existují Photojet. Možná to Jaka řekl jako poslední možnost. Důvodem je, když Jaka vyzkoušel Fotojet, upřímně řečeno, místo aplikace bylo nejlepší nejtěžší mezi všemi.

Existuje také mnoho zajímavých možností šablon. Ale zase většina z nich je placená, ale která je sama o sobě zdarma také není malá. Přesto lze Fotor použít jako alternativu, pokud jste nenašli vhodný design.

O tom je Jakův článek 5 webů, které poskytují šablony pro design. Doufejme, že informace, které Jaka sděluje prostřednictvím tohoto článku, vám mohou být užitečné později, pokud budete potřebovat návrh plakátu.

Banner: Negativní prostor