sociální média

takto se automaticky nahrávají fotografie z Instagramu podle plánu

Děti si v dnešní době rozhodně dávají velký pozor na vzhled svého instagramového feedu. Všechno musí být čisté a podle plánu. Jaka má doporučení na aplikaci, která je pro tuto potřebu vhodná. Zde je návod, jak nahrát fotografie na Instagram podle plánu.

Instagram je jedním ze sociálních médií, které nyní mladí lidé hojně využívají. Spousty děti v dnešní době koho to hodně zajímá krmit jejich Instagram. Všechno musí být úhledné, někteří dokonce musí nahrávat podle plánu.

Pro ty z vás, kteří mají nahrát naplánované fotografie, Ne musíte se obtěžovat vytvářením ručního plánu. Můžete použít speciální aplikaci. Zde jsou tipy jak jak nahrát fotografie na Instagram podle plánu. Tímto způsobem Ne Zapomenu, až bude čas nahrát.

  • Jak vytvořit kreativní příběh na Instagramu jako hity celebrity
  • Snadné způsoby, jak znovu odeslat Instastory jiných lidí bez aplikace!
  • Jak snadno sdílet příběh Instagramu s Whatsapp

Zde je návod, jak nahrát fotky z Instagramu do plánu

Abychom mohli naplánovat nahrávání fotek, potřebujeme speciální aplikaci pro Android. Aplikace, kterou nyní budeme používat, se jmenuje Náhledchlapi. Tuto aplikaci můžete získat v Obchodě Play zdarma.

Díky této aplikaci budete vždy připomenuti, kdy nahrát fotografie podle vámi vytvořeného plánu. Nemusíte si tedy pamatovat, kdy fotku nahrát. Okamžitě se podívejme na kroky.

Krok 1

Nejprve otevřete aplikaci Preview a poté se přihlaste ke svému účtu Instagram. Jak klepnout na ikonu Nastavení který je v levém horním rohu. Poté vyberte Přihlaste se pomocí Instagramu, postupujte podle pokynů.

Krok 2

Dále zadejte fotografie, které chcete naplánovat. Jak klepat ikona plus který je v pravém horním rohu. Poté vyberte Knihovna, vyhledejte a vyberte požadovanou fotografii.

Krok 3

Chcete-li zahájit plánování, klepněte na fotografii. Poté klepněte na ikonu Bublina který je na dně. Poté vytvořte příslušný titulek a klepněte na Naplánovat příspěvek k vytvoření rozvrhu zveřejňování.

Krok 4

Dalším krokem je zadání data a času, kdy chcete fotografii nahrát. Pokud máte kohoutek OKa poté vyberte Hotovo.

Krok 5

Nyní později budete upozorněni aplikací Náhled chlapi. Toto oznámení přijde podle času, který jste naplánovali. Stačí klepnout na oznámení a poté budete přesměrováni do aplikace Instagram, kde fotografii nahrajete.

Neexistuje tedy nic takového, jako zapomenout, kdy nahrát. S aplikací Preview můžete být vždy připomenuti, kdy nahrát, nemusíte si to pamatovat. Je to snadné, správně chlapi.

Tady je chlapijak nahrát fotografie na Instagram podle plánu od Jaka. Kromě vytváření plánu odesílání můžete tuto aplikaci použít také k analýze statistik vašeho účtu. Počínaje počtem lajků, sledujících, počtem lidí, kteří vidí naše fotky atd. To je velmi důležité pro ty z vás, kteří chtějí být celebgram. V aplikaci Náhled je také skvělá funkce pro úpravu fotografií víš!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.