Produktivita

jak vytvořit vlastní rukopis písma na Androidu

Spousta lidí přemýšlí, jak vytvořit vlastní písmo? Ve skutečnosti je to velmi snadné a můžete si dokonce vytvořit svůj vlastní soubor .ttf a poté jej použít na svém zařízení Android a počítači.

Pokud používáte zařízení Android, které má systémové písmo, všimnete si, že výchozí systémové písmo používané všemi zařízeními Android je téměř stejné. Písma systému Android jsou obvykle označována názvem Roboto a možná vás unavuje používat stále stejné písmo Android.

Spousta lidí přemýšlí, jak vytvořit vlastní písmo? Ve skutečnosti je to velmi snadné a můžete si dokonce vytvořit svůj vlastní soubor .ttf a poté jej použít na svém zařízení Android a počítači.

Pomocí tohoto jednoduchého triku si můžete vytvořit vlastní ručně psané písmo. Vše, co potřebujete, je tisknout šablony k dispozici na papíře nebo jej upravte pomocí aplikace pro úpravu fotografií a napište na něj svůj vlastní rukopis šablony a Zvládnete to za pouhých 5 minut, protože s pomocí tohoto jednoduchého triku je to docela snadné.

 • Snadné způsoby, jak změnit písma zdarma na Android bez root
 • Jak změnit písma na Androidu [bez kořene]
 • 10 nejlepších a bezplatných webových stránek pro stahování písem, umí vytvářet loga!

Jak proměnit svůj vlastní rukopis na písmo v systému Android

 1. Nejprve se ujistěte, že váš Android bylvykořenit. Pokud ne, můžete číst Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače nebo Snadné způsoby, jak zakořenit Android Lollipop 5.1 bez počítače.
 2. Poté navštivte webovou stránku //myscriptfont.com/ poté stáhněte a vyberte šablony který je k dispozici ve formátu PDF a PNG.
 3. Šablony který byl stažen, bude mít tvar jako na obrázku. Můžete jej vytisknout na papír nebo upravit obrázek pomocí aplikace pro úpravu fotografií a přidat svůj rukopis. Níže si můžete stáhnout obrázek pro šablony a ukázkové fonty. Zentertain Photo & Imaging Apps STÁHNOUT
 4. Po úspěšném psaní rukou šablony, Můžeš skenovat a znovu nahrajte článek na web //myscriptfont.com/. Nahrajte obrázek svého psaní ve formátu TTF a pojmenujte písmo v uvedeném sloupci.
 5. Chvíli počkejte, než se objeví náhled své ručně psané písmo a poté písmo stáhněte.
 6. Dále si stáhněte aplikaci FontFixa poté otevřete stažené ručně psané písmo.
 7. Poté nainstalujte ručně psané písmo. Pokud existuje Super uživatel žádost Vybrat GRANT.
 8. Nezapomeň restartovat/restartovat váš smartphone.
 9. V případě úspěchu bude písmo vypadat jako na obrázku níže.

Tak co, podařilo se vám vytvořit vlastní písmo? Nezapomeňte zanechat komentář ve sloupci komentářů, OK?