Produktivita

7 alternativních aplikací pro cloudové úložiště na Androidu kromě Disku Google

Ve skutečnosti existuje mnoho alternativních aplikací pro ukládání dat, které můžete používat kromě Disku Google, samozřejmě s jejich příslušnými funkcemi a výhodami. Zde Jaka říká 7 alternativních aplikací pro ukládání dat v cloudu, které můžete použít.

jak známo, Disk Google se staly nejoblíbenější aplikací z hlediska ukládání dat mrak na chytrých telefonech Android. Pomocí připojení k internetu můžete ke svým datům přistupovat odkudkoli. Počínaje dokumenty, fotografiemi, zvukem a tak dále.

Ve skutečnosti existuje mnoho alternativních aplikací pro ukládání dat, které můžete používat kromě Disku Google, samozřejmě s jejich příslušnými funkcemi a výhodami. Zde Jaka říká 7 aplikací pro ukládání dat mrak alternativu, kterou můžete použít na Androidu. Uvidíme!

  • Starověký pevný disk! Těchto 8 důvodů, proč byste měli používat Disk Google
  • Snadné způsoby, jak přesunout data iPhone na Disk Google
  • Historie datových center, od disket po Google Drive

7 alternativních aplikací pro cloudové úložiště pro Android Kromě Disku Google

1. Dropbox

Zdroj fotografií: Foto: copernic.com

Jako dlouholetý hráč v aplikacích úložiště mrak, Dropbox poskytují snadné a spolehlivé použití. Nejen na chytrých telefonech se systémem Android můžete také přistupovat ke službě Dropbox prostřednictvím desktopové klienty nebo prohlížeč na vašem PC nebo notebooku.

Produktivita aplikací Dropbox STÁHNOUT

2. OneDrive

Zdroj fotografií: Foto: azureedge.net

Microsoft podniká při vytváření služby úložiště stejné kroky jako Google mrak, OneDrive. Tato aplikace pro ukládání dat, dříve nazývaná SkyDrive, může poskytnout přístup k obnovení souborů, které jste smazali po dobu 30 dnů.

Produktivita aplikací Microsoft Corporation STÁHNOUT

3. Krabice

Zdroj fotografií: Foto: box.com

Jako vítěz Cena editora časopisu PC Magazine, Krabice může být aplikace pro ukládání dat mrak alternativu, kterou musíte použít. I pro bezplatné uživatele poskytuje Box kapacity až 10 GB k ukládání souborů, fotografií, zvuku a dokumentů.

4. SpiderOakONE

Zdroj fotografií: Foto: adamtrevort.com

Potřebujete aplikaci pro ukládání dat mrak což je více soukromé? SpiderOakONE poskytne řešení pro ty z vás, kteří potřebují úložiště mrak s extra zabezpečením. Data, která uložíte, budou plně zašifrována a lze je otevřít pouze pomocí Heslo které používáte.

5. Tresorit

Zdroj fotografií: Foto: themorningflight.com

Tresorit může být alternativní aplikací pro ukládání mrak jiné než SpiderOakONE. Protože Tresorit poskytuje téměř stejné funkce zabezpečení a šifrování dat. I proto, aby zabránil nechtěnému přístupu, implementuje Tresorit u svých aplikací dvoufázové ověření.

6. Mega

Zdroj fotografií: Foto: cloudbukit.com

Zdá se, že použití je zdarma Mega v ukládání dat. Důvodem je, že Mega vám dá kapacitu 50 GB. Je však potřeba být opatrný. Mega neposkytuje funkce obnovit heslo, takže vaše data budou automaticky ztracena, pokud je zapomenete Heslochlapi.

Produktivita aplikací Mega Limited KE STAŽENÍ

7. IDrive

Zdroj fotografií: Foto: pcmag.com

Jezdím poskytovat služby různým plošina, Start plocha počítače, web, k aplikaci mobilní, pohybliví. Pro ty z vás, kteří mají rádi sociální média, nabízí IDrive funkce záloha na účet Facebook a Instagram s kapacitou až 5 GB.

No, to je 7 úložných aplikací mrak alternativu, kterou můžete použít vedle Disku Google. Díky různým funkcím si můžete vybrat podle svých potřeb chlapi. Nezapomeň podíl vaše zkušenosti v kolonce komentářů ano!