Sociální sítě a zprávy

jak udělat multichat online, aby byly schůzky bukber jednodušší

LINE má hlavní funkci, a to chatování, kromě chatování s jednou osobou můžeme chatovat i s mnoha lidmi. Zde je návod, jak vytvořit multichat na LINE.

ČÁRA je aplikace poskytovatele chatových služeb s různými zajímavými funkcemi. Můžeme chatovat s jednou osobou nebo dokonce s mnoha lidmi. Trik je vytvořit prostor multichat. Můžeme chatovat s mnoha lidmi najednou.

Pokud si tedy chcete domluvit schůzku nebo se setkat s přáteli na LINE, zkuste místo toho použít multichat. Už víte jak? Pokud ne, Jaka vám dá tipy zde jak udělat multichat na LINE.

  • Jak stahovat videa on LINE přes Android, iPhone a PC | Může bez aplikace!
  • OFICIÁLNÍ! Zde je návod, jak zdarma získat samolepky LINE
  • Jak nakupovat LINE coiny pomocí kreditu| Jeden klik!

Zde je návod, jak snadno vytvořit multichat na LINE

Multichat obvykle používané pro více soukromý chat, protože čísel je méně než skupina. Takže můžete chatovat volněji a svobodněji. Pokud chcete multichat na LINE se svými nejbližšími přáteli, Jaka vám řekne tipy.

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT

Jak udělat multichat na LINE velmi snadnéchlapi. Stačí pár jednoduchých kroků a můžete chatovat se svými nejbližšími přáteli najednou. Zde jsou kroky pro vytvoření multichatu na LINE:

  • Prvním krokem je otevřít aplikaci LINE a poté přejít na kartu Povídat si nebo chat. Poté klepněte na ikonu Přidat chat který je nahoře, abyste mohli začít vytvářet multichat na LINE.
  • Dále je třeba vybrat, koho pozvete ke vstupu do tohoto multichatu. Označte účet svého přítele, pokud jste klepli Povídat si pokračovat v multichatu na LINE.
  • Nyní prostor multichat je hotový a můžete volně začít chatovat s přáteli, které pozvete. Vaši přátelé budou moci automaticky přijímat zprávy, které odešlete do této chatovací místnosti. Kromě vašeho chatu také může uskutečňovat hovory a videohovory všem členům multichatu.

Tady je chlapi tipy jak udělat multichat na LINE od Jaka. Multichat je jednodušší a působí soukroměji. Pokud si tedy chcete domluvit schůzku se svými nejbližšími přáteli, nemusíte procházet skupinou, která má mnoho členů.

Přečtěte si také články o ČÁRA nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.