Produktivita

jak se odhlásit z Facebooku na všech zařízeních jedním kliknutím!

Facebook je sociální médium, které denně nejvíce využíváte. Díky snadnému použití na různých zařízeních se někdy zapomenete odhlásit ze svého účtu na Facebooku, že? Zde Jaka uvádí, jak se jedním kliknutím odhlásit z Facebooku na všech zařízeních najednou.

Facebook je jedním z nejpopulárnějších médií na světě a musíte ho mít sami. V Indonésii jich má Facebook až až 115 milionů aktivních uživatelů podle údajů ve druhém čtvrtletí roku 2017.

Se svými různými vymoženostmi vám Facebook umožňuje přístup prostřednictvím různých kanálů plošina.

Pro zachování bezpečnosti vašeho účtu zde jak se odhlásit z Facebooku na všech zařízeních najednou jedním kliknutím!

  • Jak změnit vzhled Facebooku pomocí skvělých motivů
  • Jak skrýt Facebook účet od Google přes Android
  • Jak obnovit hacknutý účet na Facebooku

Jak se odhlásit z Facebooku na všech zařízeních jedním kliknutím!

Níže uvedená metoda vám umožní odhlásit všechny účty na Facebooku, které byly kdy aktivovány na více zařízeních najednou. Mějte na paměti, že níže uvedené kroky můžete provést pouze prostřednictvím prohlížeče pro stolní počítače, jako je např Google Chrome nebo Mozilla Firefox.

  • Poprvé se musíte přihlásit ke svému účtu na Facebooku. Na bar v horní části vyberte ikonu trojúhelníku dolů a přejděte do nabídky Nastavení.
  • Dále budete přesměrováni na hlavní nastavení Facebooku. Na této stránce vyberete nabídku Zabezpečení a přihlášení ve sloupci vlevo na obrazovce.
  • V nabídce Zabezpečení a přihlášení najdete Kde jste přihlášeni který obsahuje informace, ze kterých zařízení jste přistupovali na Facebook. Klikněte Vidět víc pro zobrazení seznamu dalších zařízení.
  • Přejděte dolů a vpravo vyberte nabídku Odhlaste se ze všech relací pro zahájení odhlášení z Facebooku na všech zařízeních.
  • Poté se zobrazí potvrzovací okno pro další proces. Pokud jste si jisti, vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko odhlásit se.
  • Facebook automaticky odhlásí všechny účty, které se dříve přihlásily na různých zařízeních. Stále budete přihlášeni tam, kde jste se najednou odhlásili chlapi.

No a takhle se jedním kliknutím odhlásit z Facebooku na všech zařízeních najednou! Jak, snadné, že? Už se tak nemusíte bát neznalých rukou, které vám hacknou účet. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Facebook nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.