Produktivita

jak udělat video jako pewdiepie

Jednou z nejoblíbenějších kategorií videí na YouTube jsou hry. PewDiePie je úspěšný herní youtuberský kanál se zajímavou hratelností. Zde je návod, jak na to..

Jedním z největších webů pro sdílení videí je dnes YouTube. Na YouTube je mnoho kategorií videí, takže se snadno nenudíme, včetně hudby, sportu, komedie, zpráv, vzdělávání, hraní her, atd. I nyní YouTube podporuje 360° videa a má funkce živý přenos která uživatelům umožňuje vysílat svá videa živě.

Jednou z nejoblíbenějších kategorií videí na YouTube je hraní her. PewDiePie, Reza Oktovian a MiawAug jsou YouTube tvůrce obsahu (YouTuber) herní kanál který byl úspěšný zobrazením hratelnost což je zajímavé.

  • Jak sledovat 360° videa YouTube na Androidu
  • 5 nejlepších mezinárodních herních kanálů YouTube
  • Toto je 10 nejslavnějších youtuberů v Indonésii

Jak vytvořit videa na YouTube jako PewDiePie

Pro ty z vás, kteří si rádi hrají mobilní hry v systému Android můžete také nahrávat obrazovku smartphonu a zaznamenávat své výrazy obličeje při hraní. Jak nahrávat tváře při hraní her je také velmi snadné, a to pouze s funkcemi, které najdete v aplikaci Hry Google Play.

Jak dělat videa hraní her to je velmi užitečné pro hráče, kteří chtějí nahrávat videa hratelnost ale líný nebo špatný v úpravě videí. Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak vytvářet videa hraní her co tato aplikace nabízí úspěchy, žebříčky, questy, a uložit hru podle mrak.

Aplikace Produktivita Google STÁHNOUT

[colorcenter=red]POZORNOST! Jak nahrávat tváře při hraní her resp herní záznamy na Hry Google Play v současné době k dispozici pouze pro verze Android Lollipop a vyšší.[/colorcenter]

Jak nahrávat tváře při hraní her

  1. První věc, kterou musíte udělat, jak vytvořit video hraní her je otevřít aplikaci Hry Google Play a poté přejít do nabídky možností ve tvaru 3 proužkya poté vyberte Moje hry.

  2. Po vstupu do nabídky Moje hry vyberte hru, kterou chcete hrát. Jakmile vyberete, uvidíte modrý trojúhelník znamení hrát hru a červený kulatý znak hrát a nahrávat obrazovka smartphonu vy.

  3. Po kliknutí na červené tlačítko se zobrazí dialogové okno pro výběr kvality videa. Klikněte Zahájení a jste připraveni začít nahrávat

Informace:

  • Velký kruh zobrazující záznam vaší tváře.
  • Knoflík záznam červený kroužek pro zahájení nahrávání.
  • Tlačítko fotoaparátu pro zapnutí nebo vypnutí fotoaparátu.
  • Tlačítko mikrofonu pro zapnutí nebo vypnutí mikrofonu.

Další podrobnosti a příklad toho, jak zaznamenat tváře při hraní her, naleznete v následujícím videu:

Video a audio aplikace Google Inc. STAŽENÍ

Aby byla výsledná kvalita zvuku dobrá při nácviku záznamu tváří při hraní této hry pro Android, měli byste použít sluchátka nebo sluchátka. Až budete spokojeni s přehráváním, můžete záznam uložit nebo nahrát na YouTube, aniž byste museli projít tímto procesem editace znovu.

Pojď! Pro ty z vás, kteří se přiznávají mobilní hráč, ukažte svou zábavu při hraní her světu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found