Software

jak vyzkoušet aplikace pro Android na google chrome bez instalace

Google Chrome lze použít ke spouštění aplikací pro Android. Zde je snadný způsob, jak vyzkoušet aplikace pro Android v prohlížeči Google Chrome.

Možná si nemyslíte, že Google Chrome je nyní umí spouštět aplikace pro Android. Ano, Google Chrome to ve skutečnosti umí.

Ve skutečnosti lze aplikaci pro Android spustit také na různých aplikacích plošinabez použití emulátoruvčetně operačního systému Okna.

V Chrome můžeme spouštět aplikace pro Android nástroje které jméno je Oblouková svářečka. Aplikace je záměrně vytvořena pro testování aplikace pro Android na Androidu Chrome.

Přestože skutečnou funkcí je testování aplikací, lze tento nástroj použít také ke snadnému spouštění některých aplikací pro Android.

Jak spustit aplikaci Google Chrome pro Android? Pojďte se podívat na následující recenze Jaka.

  • Co je Chromium? To je rozdíl oproti Google Chrome!
  • Otevřít 100 karet Google Chrome bez zpoždění? Umět!
  • Jak uložit kvótu internetových dat v prohlížeči Google Chrome na počítači

Jak vyzkoušet aplikace pro Android v Google Chrome

1. Nainstalujte ARC Welder

Jdi na stránku Internetový obchod Chrome a hledat Oblouková svářečka ve vyhledávacím poli. Poté proveďte instalaci kliknutím na tlačítko 'spouštět aplikace'. Tento nástroj lze spustit v operačním systému Windows 10, macOS, Linux a Chrome OS.

2. Vyhledejte APK aplikací pro Android

Po přidání aplikace ARC Welder je dalším krokem hledání aplikace pro Android, která vám vyhovuje Formulář souboru APK. Na internetu je mnoho stránek, které poskytují soubory APK. Příkladem jednoho z nejpopulárnějších je APKMirror a AndroidAPKsFree.

3. Spusťte aplikaci ARC Welder

Pokud máte několik souborů APK, dalším krokem je spusťte aplikaci ARC Welder v prohlížeči Chrome. Když poprvé spustíme ARC Welder, první věc, kterou uděláme, je vybrat adresář, kam se apk nainstaluje.

Poté pro spuštění aplikace můžeme kliknout 'přidat svůj apk'. Pak stačí nechat nastavení výchozí běh. Posledním krokem je kliknutí na tlačítko 'spouštět aplikace' pro spuštění aplikace.

Po provedení všech kroků je aplikace připravena ke spuštění. Jak? Praktické, že? Tudy jednodušší a bezpečnější namísto nutnosti instalovat do počítače emulátor, který může zpomalit výkon počítače při otevírání aplikací pro Android.

Hodně štěstí. A pokud máte alternativní způsob, prosím podíl ve sloupci komentářů níže ano.