Tech Hack

jak klepnout na telefonní hovory na telefonu Android

Začínáte být podezřívaví k vlastnímu partnerovi? Stačí použít tento způsob odposlechu telefonních hovorů na telefonu Android!

Cítili jste se někdy podezřívaví vůči svému partnerovi, kterému často telefonují cizí lidé?

Zvláště pokud se váš partner vždy vyhýbá, když se na to zeptáte.

No a k tomu vám Jaka dá tipy, jak na to jak klepnout na telefon aka telefonní hovory na telefonu Android vašeho partnera.

Je zaručeno, že tato metoda je docela snadná a lze ji provést, aniž by byl majitel HP chycen.

Pozitivní výhody odposlechu telefonů

Kromě toho, že můžete zjistit chatové nebo telefonní aktivity na WhatsApp, můžete také zjistit konverzace vašeho partnera na telefonu.

Jaka opět připomíná, že každý tip odposlouchávání které Jaka dal, včetně toho, jak odposlouchávat tento telefon není zamýšleno pro zlé účely, natož pro kriminální činy ano!

Tento jeden tip můžete použít na pozitivní věci, jako je sledovat činnost dětí/synovců nebo zjistit věrnost partnera prostřednictvím telefonátu na jeho chytrém telefonu.

Jak klepnout na telefon na libovolném smartphonu Android

Pokud již rozumíte cílům a výhodám, kterých chcete dosáhnout odposlech telefonu, pak jste připraveni jej použít.

V této příručce bude ApkVenue používat aplikaci s názvem Automatický záznamník hovorů. Tato aplikace samotná je označována jako jedna z nejlepší aplikace pro záznam telefonních hovorů.

Tato aplikace je schopna zaznamenat všechny konverzace, které probíhají, a to jak na váš mobilní telefon, tak na mobil vašeho partnera. Nebojte se, bando, kvalita záznamu je zaručeně dobrá a jasně slyšitelná, opravdu!

Bez dalších okolků zde je návod, jak odposlouchávat příchozí a odchozí hovory vašeho partnera!

Krok 1 – Vezměte HP svého manžela

Nejprve si musíte vzít svůj mobilní telefon, neboli smartphone vaší přítelkyně nebo cíl pro klepání. Ano, takto se to dělá a ukázalo se, že je to nejúčinnější.

Vzhledem k tomu, že chcete provést „tajnou misi“ ve formě odposlechu telefonních hovorů, pokuste se je přijmout tajně a bez vědomí cíle nebo když je cíl v nepřipravené pozici.

Krok 2 – Nainstalujte si aplikaci Automatic Call Recorder App

Po přítelkyni mobil je ve vašich rukou, okamžitě si nainstalujte aplikaci Automatic Call Recorder, kterou Jaka zmínila dříve. Můžete jej nainstalovat pomocí odkazu, který Jaka uvedla níže.

Produktivita aplikací Appliqato STÁHNOUT

Kromě toho musíte také nainstalovat aplikaci hider aplikace pro Android jako příklad na obrázku níže, nebo jiné aplikace, jako je Application Hider.

Krok 3 – Nainstalujte aplikaci Hideer

Aplikace hider je užitečná pro skrytí aplikace Automatic Call Recorder. Takže vaše přítelkyně nebo cíl ťukání si neuvědomí, zda je na jejím smartphonu aplikace.

Otevřete aplikaci hider, vyberte ikonu + který je vpravo dole, pak označte aplikaci Call Recorder a vyberte SKRÝT.

Ujistěte se také, že umístíte tuto skrývací aplikaci na trochu skryté místo, gang, aby váš partner neměl vůbec nic podezření.

Krok 4 – Nastavení aplikace pro automatický záznam hovorů

Otevřete aplikaci Automatic Call Recorder a poté povolte aplikaci přístup k odchozím a příchozím telefonním hovorům na smartphonu jediným kliknutím DÁT SVOLENÍa poté vyberte HOTOVO.

Krok 5 – Udělení oprávnění

Dejte znovu více oprávnění na aplikaci, abyste mohli nahrávat zvuk prostřednictvím smartphonu a přistupovat ke kontaktům na smartphonu jediným kliknutím DOVOLIT.

Krok 6 – Obnovte HP své přítelkyně

Pokud ano, můžete mobil své přítelkyně vrátit na původní místo, samozřejmě, ať se to strany nedozvědí, dobře!

Kroky, které jste předtím provedli, automaticky každý příchozí a odchozí telefonní hovor na smartphonu vaší přítelkyně se uloží ve formě hlasové nahrávání.

Krok 7 – Přehrajte nahranou konverzaci

Půjčte si zpět přítelčin smartphone alias cíl, kdykoli budete chtít zkontrolovat záznam jejích telefonních hovorů.

Otevřete aplikaci, kterou jste předtím skryli, záznam telefonu bude automaticky ve sloupci ULOŽENÉ včetně informací o jménu volajícího a délce hovoru.

Vyberte záznam a poté klikněte hrát ikonu k poslechu nahraného rozhovoru.

Hotovo! To je způsob, jak zachytit telefonní hovory jiných lidí, zejména vašeho přítele nebo člena rodiny. Kromě výše uvedených aplikací můžete použít nejlepší aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů, které ApkVenue napsal tady.

To je jak klepat na telefonní hovory na chytrých telefonech Android. Nyní již nemusíte být podezřívaví ke svému příteli nebo se bát, že vaše dítě/synovec špatně komunikuje, protože můžete přímo sledovat příchozí a odchozí hovory na jejich mobilních telefonech.

Ještě jednou, Jaka připomíná, nepoužívejte výše uvedené tipy na negativní věci. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.