Out Of Tech

25 nejkrásnějších anime postav 2021, sexy, kawaii!

Jedna z věcí, která nás nutí sledovat anime, je přítomnost krásných 2D žen. Jaka vám zde chce dát 25 nejkrásnějších anime postav v roce 2021!

Zkuste pojmenovat nejkrásnější anime postavu podle vašeho názoru! Jaka si je jistý, že odpověď se bude lišit, protože vkus lidí je jiný, že?

I když existují lidé, kteří se často smějí, protože se jim líbí ženy, které ve skutečnosti neexistují, fanoušci anime stále mají své oblíbené, dokonce i tak, waifu-jeho.

Pro ty z vás, kteří tento pojem neznají wiafu Jaka ti to řekne. waifu je adaptací slova manželka což znamená 2D ženskou postavu, kterou má někdo opravdu rád. Jsou tak šťastní, že je mnozí považují za „manželky“.

No, tentokrát ti Jaka chce dát tohle 25 nejhezčích anime postav Verze JalanTikus jako referenční materiál k nalezení waifu- tvůj!

Nejkrásnější anime verze postavy JalanTikus

Pro informaci, ve světě je Japonsko tímto pojmem známé bishoujo. co to je? Ve zkratce, bishoujo znamená v japonštině krásná dívka.

Ve světě anime, bishoujo synonymem pro ženské postavy, které často ukazují svou roztomilou stránku hlavnímu mužskému hrdinovi. I když také stále zobrazuje stránku roztomilých ženských anime postav scéna film.

Když mluvíme o krásných anime postavách, jaký je váš typ? Pojďme se podívat na seznam níže, kdo ví, co vyhovuje vašemu vkusu. Udělat kawaii všechny anime postavy!

ApkVenue se však pokusilo, že pořadí jmen neukazuje pořadí a tento seznam je skutečně uspořádán abecedně. Neznamená to, že číslo jedna je ta nejhezčí anime postava, že jo.

1. Akame (Akame Ga Kill)

Nejprve tam Akame z anime Akame Ga Kill. Je popisována jako krásná žena, ale má mimořádný zabijácký talent.

2. Anna Kobayakawa (Dny Nijiiro)

Anna Kobayakawaová je obyčejná středoškolačka, která bývá tichá a těžko se spřátelí s jinými lidmi.

V anime Dny Nijiiro Na základě manga série měl před setkáním s Hashibovým gangem pouze jednu blízkou přítelkyni.

3. Asuna Yuuki (Umění meče online)

Jestli je tenhle idol milionu lidí! Asuna Yuuki je hlavní ženská postava v anime Umění meče online který je docela populární a je již proslulý svou krásou.

4. Ayuzawa Misaki (Kaichou wa Maid-sama)

Měli jste někdy předsedkyni studentské rady, ale tvrdší než všichni kluci? Pokud ano, je s největší pravděpodobností podobný Ayuzawa Misaki z anime Kaichou wa Maid-Sama.

Nicméně, Misaki má velké tajemství, víš. Aby uživil svou chudou rodinu, musí pracovat jako a služka v kavárně! Ganbatte ne, Misaki!

5. Chitoge Kirisaki (Nisekoi)

Dále je tu Chitoge Kirisaki z anime Nisekoi. I když zvenčí vypadá elegantně, ve skutečnosti má sílu gorily, víte!

Pokud tomu nevěříte, můžete se zeptat Ichijou Raku, který často obdržel svůj hit! Páni, to je opravdu síla!

Další krásné anime postavy. . .

Jste stále zvědaví nebo nevidět další krásnou anime figurku? Existuje postava Hestie, která vás může přinutit skřípat, protože kawaii, lol.

Pojď, pojďme pokračovat a zjistit, kdo je další populární a krásná ženská anime postava!

6. Emilia (Re: nula)

Ačkoli to jméno vůbec nezní jako typické japonské jméno, Emilia je hlavní ženská postava anime Re: Nula.

V roce 2018 koloval velmi virální mem, když mužská postava v tomto anime, Subaru, odmítla kvůli Emilii jinou ženu! Duh, opravdu ženská anime postava, která se může rozplývat, co!

7. Erza Scarlet (Pohádka)

Ve skutečnosti existuje tolik krásných žen z anime Pohádka. Ale z toho všeho je podle Jaka nejkrásnější Erza Scarlet zrzka.

Erza je známá jako mág třídy S a je členem týmu Natsu at Pohádka to je super, lol. Tým je jedinečný, takže se díky němu fanoušci cítí jako doma.

8. Hestia (DanMachi)

Duh, to jméno je stejné jako jméno ženy z venkova, víš. Ve skutečnosti je jeho tvář jako dětská anime postava, ale kvůli jeho fantastickému tělu si ji můžete vybrat jako kolekci tapety nejkrásnější anime roku 2021.

Ačkoli to není divoká ženská anime postava, jednou z nejoblíbenějších anime postav s hlavní ženskou postavou je Hestia z Anime. DanMachi, lol.

9. Hinata Hyuga (Naruto)

Jaka samozřejmě nastříkáte, pokud do toho nezahrnete jednu ženskou postavu z anime Naruto tento. on je Hinata Hyuga který má Byakuganovy oči.

Hinata Hyuga která se stala zákonnou manželkou Naruta Uzumakiho a upřímně se obětuje, aby se Jaka tentokrát zařadil do seznamu nejkrásnějších anime postav.

10. Inori Yuzuriha (vinná koruna)

S jejím chladným pohledem, Inori Yuzuriha z anime Vinná koruna schopen očarovat wibu, aby se podrobil kráse, kterou má.

11. Kaori Mijazono (Shigatsu wa Kimi no Uso)

Krásné anime postavy obvykle pocházejí z anime žánru romantika, že jo? No přece z anime Shigatsu wa Kimi no Uso nebo Vaše lži v dubnu Ukázalo se, že existuje krásná anime postava Kaori Mijazono blond vlasy, tady!

Tato krásná viola má mimořádný životní příběh. Pokud jste anime sledovali, Jaka věří, že se zasmějete, když poznáte jeho životní příběh.

12. Kaga Kouko (Zlatý čas)

Dále je tu Kaga Kouko z anime Zlatý čas. S jejími dlouhými vlnitými vlasy je krása této postavy o to více oslnivá a její aura vychází!

Nelze oddělit od jeho charakteru, který je tak silný a tvrdý, Kaga Kouko stále tě dokáže přimět se zamilovat a je těžké jít dál, víš. Musíte být opatrní se svým srdcem!

13. Kotori Minami (Bokura no Live Kimi to no Life!)

Kotori Minami je jednou z devíti hlavních postav anime Milostný život. Je velmi dobrý v navrhování kostýmů pro svou skupinu. Je také známo, že podporuje své spoluhráče!

14. Mikasa Ackerman (Útok na titána)

Kdo řekl anime akce nemáš krásnou ženskou postavu? Na anime Útok na titána která je plná napětí, tam je Mikasa Ackerman tvrdý.

I když byli oba jeho rodiče zabiti, Mikasa neztratil soucit zejména s rodinou, která ho vychovala, jmenovitě Rodina Jágrů.

15. Mio Akiyama (K-On!)

Pokud máte rádi stydlivé středoškolačky, Mio Akiyama z anime komedie K-On! tahle je perfektní waifu vy.

Navíc má Mio plachou povahu, měli byste být schopni ji ochránit. Ach jo, Jaka zapomněla, není to skutečná žena, co!

16. Mizore Shirayuki (Růženec + upír)

Dívky s krátkými vlasy jsou také krásné, opravdu! Důkaz, Mozire Shirayuki z anime Růženec + Upír toto. Jeho kouzlo dokáže uchvátit mužské fanoušky anime, zde!

S jejími fialovými vlasy a modrýma očima by se všichni chlapci při konfrontaci s ní snadno krčili. Má zálibu v strkání bonbonů do úst.

17. Rias Gremoryová (střední škola DxD)

Ehm, jestli je to tenhle, myslím, že Jaka nemusí dlouze vysvětlovat. hlavní věc je, Rias Gremory z anime Střední škola DxD Pro svou krásu je již proslulý.

18. Šavle (Osud/Zůstat v noci)

S mečem v ruce, Šavle schopný stát se idolem mnoha lidí. Tvrdost, kterou ukazuje v anime Fate/Stay Night to jen sbližuje jeho fanoušky.

19. Isuzu Sento (Amagi Brilliant Park)

Jako správce zábavního parku, Isuzu Sento evidentně moc hezká. To kouzlo, které to dělá Amagi Brilliant Park kterou obýval, byla přeplněná návštěvníky.

Proč si Jaka myslel, že když máte obchod, můžete najít takový krásný tým Isuzu Sento. Kromě toho, že může Jaka přilákat spoustu návštěvníků, se může při práci cítit jako doma. Co to sakra je Jaka!

20. Šana (Shakugan no Shana)

Pokud hledáte roztomilou dívku, podívejte se Shana z anime Shakugan no Shana tento. Se svými ohnivě zrzavými vlasy může stále vypadat roztomile.

21. Shiina Mashiro (Sakurasou no Pet na Kanoujo)

Shiina Mashiro je přestupní student z Anglie. Musí vstoupit do ubytovny, kde jsou obyvatelé známí jako zcela jedineční.

Samotná Shiina je podle všeho jedinečná, protože se o sebe neumí vůbec postarat! Jeho spolubydlící, včetně Soraty, to znepokojovalo.

22. Shinka Nibutani (Chuunibyou demo Koi ga Shitai!)

Za její krásou, Shinka Nibutani z anime Chuunibyou demo Koi ga Shitai! udržet temné tajemství, které ho může uvrhnout do hanby k smrti.

Na střední škole trpěl syndromem 8. třídy, díky kterému měl pocit, že má nadpřirozené schopnosti! Pozor, protože on vidí to, co vy ne!

23. Winry Rockbell (Fullmetal Alchymista)

Jako jeden z nejpopulárnějších anime na světě samozřejmě nesmí chybět zástupce z anime Fullmetal Alchymista. A vyvolená je blondýnka jménem Winry Rockbell.

Winry je 15letá dívka, která je velmi zručná v oblasti strojů, víte. Jeho úkolem je vyrábět nebo opravovat umělé ruce a nohy. Ve skutečnosti je to kreativní ženské anime, ano!

24. Yuzuki Eba (Kimi no Iru Machi)

Kombinace modrých vlasů, hnědých očí, bílé pleti s dobrými tělesnými proporcemi dělá Yuzuki Eba z anime Kimi no Iru Machi dostat se na tento seznam.

Kontrastní vzhled vlasů a očí vytváří pro své fanoušky auru vlastní krásy.

25. Yukino Yukinoshita (OreGairu)

V pořadí poslední nejoblíbenější anime existuje Yukino Yujinoshita z anime s dlouhým názvem, ale často zkráceně jako OreGairu prostě.

Se svými dlouhými černými vlasy a chladnou tváří je Yukino mezi fanoušky anime často považován za jednu z nejkrásnějších postav anime.

To je ta skupina 25 nejkrásnějších anime postav Můžete vidět verze JalanTikus různých žánrů anime. Která je vaše oblíbená? Nebo máte jiné krásné postavy, které Jaka nezmínil?

Můžete zbožňovat jednoho z nich, ale pamatujte, že jsou všechny 2D alias NENÍ REÁLNÉ. Jaka vám jen řekne jména anime postav a obrázků, opravdu.

Nenechte si je líbit do té míry, že nechcete mít vztah se skutečnou ženou, co!

Přečtěte si také články o Anime od Nabila Ghaida Zia.