Tech Hack

jak používat nejnovější falešné gps 2020

Je snadné používat falešnou GPS! Pomocí Fake GPS můžete vytvořit falešnou polohu následujícími způsoby.

Jak používat Fake GPS dnes často hledá mnoho lidí. Ukazuje se, že mnoho z nich chce falšovat lokace pro různé věci.

GPS je skutečně jednou ze základních funkcí smartphonů. Existence GPS na chytrých telefonech umožňuje uživatelům používat funkci určování polohy ke zjišťování, sledování a sledování místa pobytu ostatních uživatelů chytrých telefonů.

Vlastnosti sdílet polohu v různých aplikacích také umožňují sdílet informace o poloze, když se na daném místě nacházíte.

Ale někdy jsou lidé, kteří chtějí být trochu zvědaví manipulace s místem. Ať už je to jen žert na kamaráda nebo lhát přítelkyni.

No a pokud to chcete také vyzkoušet, můžete použít aplikaci Fake GPS. Aby bylo jasno, tady Jaka prozradí jak používat falešnou GPS.

Jak používat falešné GPS (spolu s doporučenými falešnými GPS aplikacemi)

Chcete manipulovat s místem a říct to příteli nebo přítelkyni, aby uvěřili? Pokud ano, můžete využít ty nejlepší falešné GPS aplikace.

No, tentokrát ApkVenue důkladně prozkoumá, jak používat Fake GPS na HP Vivo, OPPO a dalších v tutoriálu níže. Zkontrolujte, pojďte!

Jak používat falešnou GPS

Musíte mít dilema, když chcete občas vytvořit falešné umístění, ale nechcete si rootováním poškodit záruku na svůj smartphone.

Není třeba se obávat, protože můžete postupovat podle návodu, jak aktivovat falešnou GPS na Samsung, Xiaomi nebo jiných značkách HP bez vykořenit tady, bando. Poslouchej, pojď!

Krok 1: Nainstalujte aplikaci Fake GPS Location App - Floater

  • Nejprve nainstalujte aplikaci. Zde ApkVenue používá aplikaci Falešná poloha GPS - Floater.

Krok 2: Vstupte do nabídky Nastavení

  • Po dokončení instalace přejděte do nabídky Nastavení. Vybrat Vývojářské možnosti.

Krok 3: Povolte falešné umístění

  • V této fázi musíte provést aktivaci Mock Location výběrem možnosti Vyberte aplikaci pro simulaci polohy.

Krok 4: Vyberte aplikaci Floater

  • Jak používat Fake GPS na WhatsApp nebo jiných nejlepších chatovacích aplikacích, další věcí je vybrat si aplikaci Plováky.

Krok 5: Vyberte si falešné umístění

  • Místo se zobrazí v vlevo nahoře na obrazovce. Můžete okamžitě určit falešné umístění hledaný, gang.

  • V této fázi určitě nemůžete udělat, jak aktivovat Fake GPS bez aktivace falešné polohy.

Hotovo! Je to snadné, že? Na mobilním telefonu Android nebo iPhone můžete snadno vytvořit falešnou polohu a samozřejmě nemusíte rootovat, gang.

Falešné funkce aplikace GPS

  1. Jednoduše žertujte přátele, protože svou polohu můžete poslat kamkoli na světě.

  2. Na jak používat falešnou GPS pro mobilní legendy, můžete také sledovat, jak používat Fake GPS ML dříve k hraní her ML nebo jiných her, které vyžadují GPS.

  3. Chcete-li vytvořit účet tuyul pro online řidiče taxi na motocyklech, aby se řidiči mohli pohybovat, kamkoli chtějí, vždy získávají spoustu zakázek.

Nejlepší falešné GPS aplikace

Kromě aplikace Floater existuje ještě několik dalších aplikací Fake GPS, které můžete použít k vyzkoušení metody Fake GPS, aby ji server, gang, nezjistil.

Jaká jsou tedy doporučení? nejlepší falešná GPS aplikace na Androidu, který můžete vyzkoušet? Podívejte se na níže uvedený seznam!

1. Falešná poloha GPS - Ahoj

Hola může být známější jako aplikace VPN, ale tato izraelská společnost má také falešnou aplikaci GPS, konkrétně Falešná GPS poloha Hola.

Jedna z nejnovějších aplikací Fake GPS vám kromě toho, že ji lze použít k žertování přátel, může také pomoci najít další uživatele, kteří se nacházejí na určitých místech.

Pokud například nastavíte svou polohu na Japonsko, lidé doporučení v aplikaci Najít přátele zobrazí také lidi v dané zemi.

PodrobnostiFalešná poloha GPS - Hola
VývojářHola VPN Ltd.
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost3,8 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení (Obchod Play)4.1/5.0

Falešná poloha GPS - Hola si stáhněte zde.

2. Falešná poloha GPS - Floater

Dále je tu Falešná poloha GPS - Floater. Při použití falešná GPS umístění Tento soubor APK může zobrazit plovoucí pohled s nastavitelnou velikostí.

Tímto způsobem můžete okamžitě použít metodu Fake GPS umístění pro snadnější nastavení falešného umístění, aniž byste museli otevírat víko jiných aplikací, gang.

Floater má také řadu dalších zajímavých funkcí, od historie vámi používaných míst, ukládání vašich oblíbených míst až po úpravy zobrazení.

PodrobnostiFalešná poloha GPS - Floater
VývojářRychlí vývojáři
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost2,8 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení (Obchod Play)3.8/5.0

Fake GPS Location - Floater si stáhněte zde.

3. Falešná GPS

S Falešná GPS, můžete si vyzkoušet, jak používat falešnou GPS na OPPO A3s nebo jiných mobilních telefonech, aby váš mobil měl pocit, že jste na určitých místech po celém světě. Stačí si vybrat místo, které se vám líbí!

Téměř podobně jako předchozí aplikace Fake GPS APK, aby tato aplikace fungovala dobře, musíte funkci aktivovat Umístění Mock v nastavení vývoje.

Příliš velká není ani velikost, která činí pouhých 7,1 MB. Nemusíte se tedy bát, že by byl výkon smartphonu rušen i při omezených specifikacích.

PodrobnostiFalešná GPS
VývojářByteRev
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost7,1 MB
Stažení5 000 000 a více
Hodnocení (Obchod Play)4.3/5.0

Fake GPS stahujte zde.

4. Falešná poloha GPS

Mezitím si pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak používat Fake GPS na Xiaomi, můžete aplikaci stáhnout také Falešná poloha GPS tady, bando.

Tato aplikace vyvinutá společností Lexa přichází s intuitivním a snadno použitelným rozhraním. Můžete také vytvořit falešné umístění pouhými dvěma kliknutími.

Více než 10milionkrát stažená aplikace Fake GPS pro online docházku navíc může dobře běžet i na chytrých telefonech, které nejsou rootované nebo které ano.

Pokud je však nainstalován na rootovaném smartphonu, můžete upravit další nastavení v Falešná poloha GPS. Zajímavé, že?

PodrobnostiFalešná poloha GPS
VývojářLexa
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení (Obchod Play)4.6/5.0

Falešná poloha GPS stahujte zde.

5. Moje poloha

Moje lokace je falešná GPS aplikace bez vykořenit což je to pravé pro ty z vás, kteří používají smartphony s omezenými specifikacemi kvůli jejich malé velikosti, která je 7 MB.

Tuto aplikaci, která byla stažena více než 5 milionůkrát, lze aktivovat pomocí funkce Mock Location v nastavení vývoje a provést nastavení Fake GPS.

I tak může tato bezplatná aplikace pro falešnou polohu od vývojáře Andeva také dobře běžet a je snadno použitelná pro začátečníky, gangy.

PodrobnostiMoje lokace
VývojářAndev
Minimální OSAndroid 6.0 a vyšší
VelikostLiší se
Stažení4 000 000 a více
Hodnocení (Obchod Play)4.3/5.0

Stáhněte si aplikaci Moje poloha zde.

To bylo jak používat falešnou GPS bez root spolu s falešnými doporučeními GPS aplikací. Tuto metodu můžete použít, když chcete být zvědaví nebo žertovat své přátele.

Ale pamatujte, nepoužívejte příliš mnoho nebo zejména ke lhaní partnerovi. Později, pokud se to zjistí, může se to zhoršit. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.