Specifikace

7 aplikací Android Back, Back a Home button

Hledáte aplikaci, která by nahradila tlačítko Zpět nebo Home, které by nahradilo vadné navigační tlačítko HP? Podívejte se na seznam aplikací tlačítka Zpět a Domů níže!

Určitě opravdu potřebujete aplikaci tlačítka Zpět, když je tlačítko Zpět na vašem mobilním telefonu Android rozbité nebo chyba takže se to nedá použít.

Role tlačítka je velmi důležitá, stejně jako tlačítko Home a řada dalších navigačních tlačítek. Protože pouze s těmito tlačítky to můžete udělat multitasking s vaším HP.

Pokud je navigační tlačítko nefunkční, musíte si stáhnout aplikaci, abyste mohli telefon normálně používat. Zde je seznam doporučení aplikace tlačítka zpět nebo Zpět a Domů!

1. Navigační lišta Pomocná dotyková lišta

Zdroj fotografií: play.google.com

Navigační lišta Asistenční dotyková lišta je nejoblíbenější aplikací pro tlačítko Zpět pro Android a nejčastěji se používá k nahrazení poškozených fyzických tlačítek.

Tato aplikace poskytuje kompletní navigační tlačítka, zejména důležitá tlačítka, jako jsou tlačítka Domů, Zpět a Poslední aplikace. Jaka tuto aplikaci opravdu doporučuje.

Můžete také získat řadu dalších funkcí, jako je výměna tlačítka napájení, upozornění, snímky obrazovky telefonu, rozdělená obrazovka a výběr aplikací. Zajímavé, že?

PodrobnostiNavigační lišta Asistenční dotyková lišta
VývojářAsistenční dotykový tým
Posouzení4,3 (88 500 celkem)
Velikost8,2 MB
Nainstalujte5,000,000+
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší

Stáhněte si pomocný dotykový panel navigačního panelu níže:

Apps Utilities Assistive Touch Team STÁHNOUT

Stáhněte si Assistive Touch Bar navigace přes Play Store.

2. Tlačítko Domů

Zdroj fotografií: play.google.com

Pokud je váš problém, tlačítko Domů je zaseknuté nebo mrtvé, můžete použít aplikaci s názvem Tlačítko Domů tento je velmi účinný.

Zajímavé je, že v této aplikaci se zobrazí dotykovou barvou, která se objeví, když klepneme. Umístění tohoto tlačítka je dole uprostřed obrazovky.

Jediným dotykem můžete používat všechny funkce v něm. Můžete také změnit nebo změnit barvu, velikost, výšku a šířku a vibrace tlačítek.

PodrobnostiTlačítko Domů
VývojářNu-kob
Posouzení4,4 (1 125 celkem)
Velikost2,7 MB
Nainstalujte100,000+
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší

Stáhněte si tlačítko Home níže:

Aplikace Utility Nu-Kob STÁHNOUT

Stáhněte si Home Button přes Play Store.

3. Víceúčelové tlačítko Home

Zdroj fotografií: play.google.com

Ostatní aplikace zpět a tlačítka Domů jsou Víceúčelové tlačítko Domů. Tuto aplikaci můžete použít zejména v případě, že byla poškozena ochrana displeje telefonu, která má vliv na výkon tlačítek.

Tato aplikace vyvolá virtuální tlačítko umístěné uprostřed spodní části obrazovky vašeho mobilního telefonu, například tlačítko Domů. Ale funkce nejsou jen tlačítko Domů, víte, gang!

Například dvojitým klepnutím se dostanete také k tlačítku zpět nebo zpět. Poté, když na chvíli klepnete a podržíte, získáte přístup k tlačítku Poslední aplikace.

PodrobnostiVíceúčelové tlačítko Domů
VývojářSylvain Lagache
Posouzení4,5 (celkem 17 492)
Velikost3,5 MB
Nainstalujte1,000,000+
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší

Stáhněte si multifunkční tlačítko Home níže:

Aplikace Utility Sylvain Lagache STÁHNOUT

Stáhněte si Multi-action Home Button přes Play Store.

4. Snadný dotyk

Zdroj fotografií: play.google.com

Snadný dotyk podobná aplikaci tlačítka Zpět na iPhonu s názvem Assistive Touch. Funkce, které přináší, jsou také podobné aplikaci.

Tato aplikace poskytuje virtuální tlačítko, které je vždy viditelné na obrazovce mobilního telefonu. Chcete-li jej použít, stačí klepnout na tlačítko, zobrazí se různá důležitá tlačítka a nabídky, jako je domovská a zamykací obrazovka.

Obrazovku můžete snadno zamknout, aniž byste se vůbec dotýkali fyzických tlačítek. Samozřejmě to může být alternativa, pokud máte potíže se stisknutím tlačítka.

PodrobnostiSnadný dotyk
VývojářVývojářský tým aplikací
Posouzení4.2 (celkem 16 841)
Velikost5,4 MB
Nainstalujte1,000,000+
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší

Stáhněte si Easy Touch níže:

Apps Utility Application Dev Team STÁHNOUT

Stáhněte si Easy Touch přes Play Store.

5. Navigační lišta S9 (žádný kořen)

Zdroj fotografií: play.google.com

Navigační lišta S9 (žádný kořen) vhodné pro ty z vás, kteří chtějí mít normální HP chuť HP vlajková loď Samsung v řadě S.

Protože, jak název napovídá, tato aplikace zobrazuje navigační tlačítka podobná tlačítkům, která vlastní populární aplikace Samsung S9 zpět.

I když to není zcela funkčně přesné, přesto si užijete různé užitečné funkce dostupné v této aplikaci.

Bez nutnosti rootovat mobilní telefon je aplikace S9 Navigation bar dostatečně optimální pro použití na všech typech telefonů Android, protože od vývojáře je k dispozici několik aktualizací.

PodrobnostiS9 Navigační lišta
VývojářMegaVietbm
Posouzení4,4 (celkem 13 023)
Velikost2,7 MB
Nainstalujte500,000+
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší

Stáhněte si navigační lištu S9 níže:

Aplikace Utility MegaVietbm STÁHNOUT

Stáhněte si navigační lištu S9 prostřednictvím Obchodu Play.

6. Zone AssistiveTouch

Zdroj fotografií: play.google.com

Zone AssistiveTouch podobná aplikaci Quick Ball, která poskytuje navigaci a zkratky různá důležitá tlačítka na Androidu, která se zobrazují plovoucí na obrazovce.

Tuto aplikaci můžete také použít jako alternativu, pokud má váš mobil fyzická tlačítka, která začnou vykazovat známky selhání nebo chyby.

Tlačítka v této aplikaci lze snadno přesouvat, jak podržet požadované tlačítko, tedy táhnout nebo skluzavka. Můžete jej také upravit dosahem prstů.

PodrobnostiZone Assistive Touch
VývojářTým Mixiaoxiao
Posouzení4.0 (celkem 3 791)
Velikost1,1 MB
Nainstalujte100,000+
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší

Stáhněte si Zone Assistive Touch níže:

Aplikace Nástroje MixiaoxiaoTeam STÁHNOUT

Stáhněte si Zone AssistiveTouch prostřednictvím Obchodu Play.

7. Tlačítko Zpět (bez kořenového adresáře)

Zdroj fotografií: play.google.com

Jak název napovídá, aplikace Tlačítko Zpět (bez kořenového adresáře) poskytuje navigační displej, který obsahuje řadu důležitých tlačítek, aniž by bylo nutné nejprve rootovat váš telefon Android.

I když je název Back Button, což znamená tlačítko Zpět, neznamená to, že tato aplikace poskytuje pouze tlačítko Zpět. Protože tato aplikace může aktivovat tlačítko zadní, Domov, a nedávné.

Stažením tlačítka Zpět si můžete vychutnat celou řadu nastavení, která jsou zcela kompletní, od změny horizontální nebo vertikální polohy, poloha zámku, pro nastavení úrovně průhlednosti tlačítka.

PodrobnostiTlačítko Zpět (bez kořenového adresáře)
Vývojářogapps
Posouzení4.2 (celkem 32 856)
Velikost1,5 MB
Nainstalujte5.000.000+
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší

Stáhnout tlačítko Zpět (bez kořenového adresáře) prostřednictvím Obchodu Play.

No, to bylo seznam aplikací, které nahradí tlačítka Zpět, Domů a Poslední pro Android nejlepší a zdarma, které byste měli vyzkoušet.

Přestože jsou tyto aplikace alternativou, když jsou poškozena fyzická tlačítka vašeho telefonu Android, není nic špatného na zkoušení nových věcí na mobilním telefonu, který není poškozený.

Přečtěte si také články o Aplikace nebo jiné zajímavé články z Frieda Isyana