Produktivita

3 účinné způsoby, jak opravit poškozený a nečitelný flash disk!

Flashdisk je určitě potřeba jako médium pro ukládání dat, které je kompaktní a snadno se nosí všude. Co se ale stane, když se blesk, který používáte, náhle rozbije? Místo fingování jde o snadný způsob, jak opravit poškozený a nečitelný flash disk.

Flash disk v současnosti sofistikovanější s různými kapacitami úložiště dat, které stále více vyhovují vašim potřebám, jako je instalace systému Windows.

Ale nezřídka má blesk, který používáte, problémy, od zkorumpovaný, nelze formátovat a podobně.

Abychom to překonali, tentokrát ApkVenue shrnulo 3 způsoby, jak opravit poškozený a nečitelný flash disk rychle a snadno. Cvičit můžete hned chlapi!

Sbírka způsobů, jak opravit poškozený a nečitelný flashdisk

zdroj fotografií: maketecheasier.com

Ve skutečnosti existuje několik věcí, které mohou způsobit poškození vašeho flash disku, takže jej nelze použít chlapi.

Některé z nich jako by zapomněli udělat Bezpečně odebrat hardware, často se pohybující data, napadená viry nebo vystavená vodě, upuštěná nebo uložená na horkých místech.

Zde bude Jaka recenzi jak opravit rozbitý flash disk počínaje nejjednodušší cestou k nejkomplikovanějšímu, kterou ještě opravdu můžete udělat chlapi.

Metoda 1: Přeinstalujte ovladač USB

Prvním krokem, který můžete při opravě nečitelné jednotky flash provést, je kontrola a provedení přeinstalujte ovladač USB.

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete provést následující kroky.

  • Nejprve připojte nečitelný flash disk k počítači nebo notebooku. Dále otevřete nabídku Kontrolní panel a přejděte na možnosti Hardware a zvuk.
  • Pak můžete otevřít Správce zařízení a hledat Univerzální řadič sériové sběrnice. Otevřít nabídku rozevírací seznam a hledat zařízení Velkokapacitní paměťové zařízení USB označeno žlutým varováním.
  • Poté můžete kliknout pravým tlačítkem a vybrat možnosti Odinstalovat. Zde můžete odpojit a znovu připojit Flashdisk nebo restartovat PC nebo notebook, který používáte.

Metoda 2: Fix Pendrive Write Protected

Kromě nedetekovaného flash disku se občas setkáte i s problémy, jako jsou flash disky s popisy chráněno proti zápisu. Při provádění oprav pomocí této metody budete potřebovat pouze příkazový řádek.

No jak opravit fleška chráněno proti zápisu Můžete postupovat podle následujících kroků.

  • Otevřete příkazový řádek nebo kliknutím pravým tlačítkem myši na logo Windows a výběrem této aplikace. Po zobrazení okna Příkazový řádek zadejte příkaz diskpart a stiskněte klávesu Enter. Poté se objeví nové okno.
  • Další typ seznam disků pro zobrazení seznamu dostupných paměťových médií. Pak si můžete vybrat pomocí příkazu vybrat disk 2 (záleží na poloze blesku na jakém čísle).
  • Poté můžete zadat příkaz atributy disk vymazat pouze pro čtení >čistý >vytvořit primární oddíl.
  • Nakonec zadejte příkaz formát fs=fat32 (fat32 můžete také změnit ntfs). Poté stačí napsat exit.

Metoda 3: Použijte nástroj pro nízkoúrovňové formátování HDD

V nejextrémnějším případě můžete použít software jmenoval Nástroj pro nízkoúrovňové formátování pevného disku pokud je flashdisk opravdu obtížné opravit.

Tato metoda však nebude užitečná, pokud se ukáže, že váš flash disk je fyzicky poškozen chlapi. Další podrobnosti si můžete přečíst v článku: Nejlepší způsob, jak opravit poškozený nebo poškozený flashdisk.

Eitsss ... ale než provedete výše uvedené kroky, nezapomeňte si stáhnout a nainstalovat níže uvedenou aplikaci, OK!

To jsou 3 způsoby, jak opravit poškozený flash disk, aniž byste jej museli rychle a snadno formátovat. Velmi snadné, že?

Setkali jste se někdy s podobným problémem s flash diskem? Nezapomeňte vyrobit podíl vaše zkušenosti a jak to vyřešit ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Hardware nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.