Aplikace

Top 10 bezplatných a nejlepších e-learningových aplikací 2020

Toto je nejlepší bezplatná online vzdělávací aplikace, která usnadňuje proces výuky a učení a absorbuje materiál (aktualizace 2020)

Zdá se, že online vzdělávací aplikace se v poslední době staly primadonou, zejména mezi studenty, ano, gang!

Počet případů přenosu Covid-19 v Indonésii den ode dne stoupá. Všechny protokoly byly zahájeny ústředními a regionálními vládami, aby zastavily šíření viru.

Jedním z implementovaných protokolů je dočasné pozastavení výukových a studijních aktivit ve školách nebo kampusech. Učíme se z domova měsíce bez přímého vedení učitele.

Ale nemusíte se bát! Přes chytrý telefon Android a iPhone, které máte, nyní existuje mnoho možností pro bezplatné výukové aplikace, ke kterým lze přistupovat přes internetový alias e-learning, například jako aplikace pro výuku jazyků.

Zajímá vás, jaká je aplikace? Pojďme se podívat na recenze studijní aplikace on-line volný, uvolnit na Androidu, o kterém ApkVenue napsalo celé níže, gang.

Kolekce výukových aplikací On-line Nejlepší bezplatná třída a přednáška pro rok 2020 On-line!

Buďte ve střehu a nepropadejte panice! Aby se zabránilo šíření koronaviru (Covid-19), výukové a vzdělávací aktivity (KBM) na všech úrovních vzdělávání jsou zrušeny a přesměrovány doma.

To sdělil guvernér DKI Jakarta Anies Baswedan guvernérovi Západní Jávy Ridwanu Kamilovi, který na neurčito uzavřel výukové aktivity ve školách.

Jako alternativu se studentům doporučuje, aby i nadále dostávali učební materiály prostřednictvím výuková aplikace on-line (e-learning), jako je aplikace Ruangguru a aplikace Learning House od Ministerstva školství a kultury.

No, dvě výše uvedené aplikace jsou nyní přístupné zdarma bez placení penny. Jaké další bezplatné vzdělávací aplikace můžete použít? Tady je recenze!

1. Ruangguru

Kdo by neznal tuto online vzdělávací aplikaci? Kabinet což je doučovací aplikace on-line který má nesčetné množství funkcí a usnadňuje vám pochopení předmětu.

Aplikace Ruangguru poskytuje různé materiály prostřednictvím sledování videí, která jsou přizpůsobena úrovni vzdělání a použitému učebnímu plánu.

V rámci pomoci vládnímu programu v odvrácení vypuknutí Covid-19 Ruangguru také uspořádal Online škola což je bezplatná výuková aplikace.

Každý den budou k dispozici výukové materiály od základní, střední až po střední školy, které lze sledovat živý přenos od 08:00 do 12:00.

Pro ty z vás, kteří chtějí stažení Aplikace Ruangguru je zdarma, klikněte na odkaz níže, gang!

PodrobnostiRuangguru - online doučování
VývojářRuangguru.com
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

Stáhněte si Ruangguru zde:

Produktivita aplikací Ruangguru.com KE STAŽENÍ

2. Studijní dům

Ministerstvo školství a kultury Indonéské republiky nebo Ministerstvo školství a kultury mají také výukovou aplikaci on-line svobodný já jmenoval Studijní dům.

Stejně jako Ruangguru je tato aplikace Rumah Belajar výukovou portálovou aplikací on-line která poskytuje audiovizuální obsah doplněný o různé interaktivní prvky.

Existuje několik vynikajících funkcí, které má Rumah Belajar, jako například: Výukové zdroje, Maya Laboratory, Třída Maya, Kulturní mapa, a tak dále, které jsou přístupné bez placení.

Kromě aplikace mobilní, pohybliví, tato bezplatná výuková aplikace je přístupná také prostřednictvím prohlížeč na PC nebo notebooku prostřednictvím stránky learning.kemendikbud.go.id.

PodrobnostiStudijní dům
VývojářStudijní dům Kemendikbud
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost12 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.8/5 (Google Play)

Stahujte Learning House zde:

Aplikace Produktivita Domů Výuka Kemendikbud STÁHNOUT

3. Učebna Google

Jako jedna z největších technologických společností na světě, Google podílet se také na úspěchu učení bez nutnosti chodit do školy prostřednictvím aplikace tzv Učebna Google nebo Třída Google.

Tato aplikace Učebna Google je propojena s účtem Gmail, což vám usnadňuje práci, zejména uživatelům chytrý telefon založené na operačním systému Android.

Učebna Google, kterou ApkVenue vyzkoušelo, vypadá jako fórum, kde mohou učitelé a studenti komunikovat. Například dělat úkoly, dávat známky, konzultovat.

Podle samotného Jaka je Google Classroom vhodnější jako aplikace na vysokou školu on-line. Kvůli nedostatku interaktivního obsahu, který přitahuje zájem dětí a mládeže o učení, gangy.

PodrobnostiUčebna Google / Učebna Google
VývojářGoogle LLC
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení3.0/5 (Google Play)

Stáhněte si Učebnu Google zde:

Produktivita aplikací Google LLC KE STAŽENÍ

Studijní aplikace On-line Jiný...

4. Edmodo

aplikace Edmodo má aktuálně nový vzhled a funkci, která spojuje učitele, studenty a rodiče, aby se dozvěděli o výukových a učebních aktivitách.

Kromě poskytování materiálů a úkolů mohou učitelé také získat přehledy o výukových metodách, které používají v této online výukové aplikaci.

Edmodo také poskytuje funkci přímých zpráv, která osobně propojuje studenty a učitele. Pro zvídavé z vás můžete aplikaci třídy rovnou vyzkoušet on-line tenhle ano!

PodrobnostiEdmodo
VývojářEdmodo, Inc
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost22 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Edmodo si stáhněte zde:

Produktivita aplikací Edmodo, Inc. STÁHNOUT

5. Quipper

Pak existuje Quipper které kromě poskytování možností učení on-line, můžete si ji také stáhnout a naučit se offline prostřednictvím této aplikace.

Quipper je také klasifikován jako učební materiály, které jsou zcela úplné a přizpůsobené osnovám stanoveným vládou.

Pro ty z vás, kteří se často zapomínají učit, může tato výuková aplikace také vytvořit týdenní rozvrh, aby byl váš proces učení organizovanější.

Chcete-li si užít exkluzivní obsah na Quipper, můžete alespoň zaplatit poplatek za předplatné od 90 tisíc IDR měsíčně, gang.

PodrobnostiQuipper
VývojářSpolečnost Quipper Ltd.
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost11 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Quipper si stáhněte zde:

Apps Education Quipper Ltd. STAŽENÍ

6. Zenius

Zkušenosti od roku 2004, Zenius představuje různé funkce na podporu procesu učení, od základní, střední, střední školy, odborné školy až po vysokou školu prostřednictvím různého obsahu.

Hlavním rysem této e-learningové aplikace je simulace UTBK (počítačová písemná zkouška) což je nyní hlavním požadavkem pro vstup na většinu univerzit v Indonésii.

Zenius také poskytuje materiály Zkoušky že to můžete udělat a sami uvidíte výsledky a diskusi o problému, gangu. Není divu, že tato aplikace byla pojmenována jako nejlepší aplikace verze 2019 obchodu Google Play.

U ostatních materiálů se můžete podívat i na nabídku Porozumění který obsahuje výukové materiály od lektorů vystudovaných na známých univerzitách v zemi i mimo ni.

PodrobnostiZenius – Učte se online
VývojářVzdělávací zóna PT Nusantara
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost30 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

Stáhněte si Zenius zde:

Aplikace Produktivita PT Zona Edukasi Nusantara STÁHNOUT

7.Naše Třída

Dále je zde výuková aplikace on-lineNaše třída která nabízí možnost studia kdekoliv a kdykoliv.

Jednou z jedinečných funkcí KelasKita je sociální funkce, která vám umožňuje komunikovat s ostatními uživateli, takže váš proces učení je příjemnější.

Kromě formálních výukových materiálů může tato e-learningová aplikace také zlepšit dovednosti a odborné znalosti prostřednictvím různých materiálů, jako je základní programování pro Android, jak vyrobit webová stránka, grafický design a další.

PodrobnostiClassKita - Online výuková třída
VývojářNaše třída
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost6,9 MB
Stažení50 000 a více
Hodnocení3.9/5 (Google Play)

Stáhněte si naši třídu zde:

Apps Education KelasKita KE STAŽENÍ

8. Mozkově

Kdo z vás nezná toto jedno vzdělávací fórum? Rozumně je jedním z největších fór studentských komunit na světě, kterého se účastní více než 100 milionů lidí.

Funguje to tak, že se můžete ptát na otázky, kterým nerozumíte. Později uživatelé Brainly odpoví na vaše otázky pomocí snadno srozumitelných vysvětlení.

Co když potom existují otázky a odpovědi, které nejsou vhodné? Nebojte se, Brainly také poskytuje ověřovací funkci prováděnou experty, gangy.

Tímto způsobem už nemusíte panikařit, když děláte domácí úkoly, ale neznáte odpověď. Stačí se zeptat na Brainly, dobře!

PodrobnostiBrainly - vzdělávací aplikace
VývojářBrainly, Inc
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost6,7 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Brainly stahujte zde:

Apps Education Brainly, Inc. KE STAŽENÍ

9. Pochopit

Mezitím pro vás, studenty 12. třídy středních škol a jejich ekvivalenty, musíte panikařit při výběru vysněného kampusu a vysoké školy, že?

Pro ty z vás, kteří chtějí složit UTBK Science and Technology and Social Sciences, SBMPTN, Independent Exams, Listen to UI, STAN Přijímací zkoušky a další, můžete vyzkoušet aplikaci tzv. Rozumět.

Zde se naučíte materiál ke zkoušce prostřednictvím [videoobsahu, jako je sledování YouTube, doprovázený mentory známými jako Rockstar Učitel rozumí.

Pro ty z vás, kteří jsou stále zmateni výběrem oboru, nabízí Pahamify také funkci pro konzultace s psychology, kterou můžete také vyzkoušet.

PodrobnostiPahamify - studijní přítel UTBK
VývojářRozumět
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si Pahamify zde:

Produktivita aplikací Pahamify STÁHNOUT

10. CHYTRÝ

Konečně je tu aplikace CHYTRÝ což je doučovací aplikace on-line která poskytuje různé učební materiály, které jsou pro studenty metlou.

SMARTT Bimbel poskytuje tři hlavní předměty, a to Matematika, Fyzika, a Chemikálie které se pro většinu studentů stávají obtížemi.

Tato aplikace poskytne interaktivní videa v podobě toho, jak postupně a jednoduše řešit problémy. SMART doučování také poskytuje kvízy, které procvičí vaše porozumění v něm.

PodrobnostiSMART Bimbel – chytré a bezplatné řešení pro výuku
VývojářBedigital Connectivity Asia
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost14 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si SMART Bimbel zde:

Aplikace Produktivita Bedigital Connectivity Asia STÁHNOUT

BONUS: Jak používat kvóty Telkomsel, Indosat a Tri Learning | Cena je levná!

Chcete se učit online, ale vaše kvóta je průměrná? Nebojte se, různí operátoři v Indonésii pro vás poskytli speciální kvótu pro online vzdělávání, víte.

Pokud chcete vědět jak jak používat studijní kvótu na Telkomsel, Indosat a Tri, čtěte více v následujícím článku, gang:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je doporučení pro výukové aplikace on-line zdarma a nejlepší v chytrý telefon Android a iPhone, které můžete vyzkoušet.

Dokud budete pilní a pilně studovat, Jaka vám zaručí, že se vaše skóre zvýší, bando. Kterou jsi sám použil? Podělme se o své zkušenosti ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o Učit se nebo jiné zajímavé články z Fanandi Prima Ratriansyah.