Software

jak zajistit podporu androidu otg

Snadný způsob, jak zajistit, aby Android podporoval otg nebo jiné jazyky, váš Android může podporovat usb otg, aby se usnadnil rychlý přenos souborů.

Fotíte často fotografie pomocí telefonu Android a chcete je přesunout do fleška rychle? Některé telefony Android, které již podporují OTG, mohou přímo přenášet obrázky, video a datové soubory z telefonů Android do telefonů Android fleška.

Můžete zkontrolovat, zda váš Android podporuje USB OTG nebo ne. Nicméně pro ty z vás, kteří mají telefon s Androidem, ale ještě ne Podpěra, podpora OTG máme řešení, jak vytvořit Android Podpěra, podpora OTG. Je snadné jak. Pojďte, podívejte se na kroky!

  • 14 jedinečných funkcí USB OTG, které možná neznáte, nejen čtení flashdisků!
  • Jak zkontrolovat, zda váš Android již podporuje USB OTG nebo ne
  • DŮLEŽITÉ! To je rozdíl mezi USB OTG a USB Host

Jak zajistit podporu Androidu OTG

OTG je zkratka pro Na cestách. Záměr na cestách sama o sobě je specifikace, která umožňuje zařízením USB, jako jsou digitální audio přehrávače nebo mobilní telefony, fungovat jako hostitela umožňuje další USB zařízení, jako je USB fleška, digitální fotoaparát, myšnebo klávesnice lze nainstalovat do smartphonu Android.

Jaké jsou tedy výhody tohoto OTG? Další podrobnosti najdete v tomto článku: 10 jedinečných funkcí kabelů USB OTG kromě čtení flashdisků. Nejdůležitější funkcí OTG je, že můžete rychle přenášet data z telefonu Android do telefonu Android fleška přímo. Zde jsou kroky, jak vytvořit Android Podpěra, podpora OTG.

1. Ujistěte se, že váš telefon Android je rootovaný

První věc, kterou byste měli udělat, je ujistit se, že váš telefon jevykořenit. Můžete zkontrolovat, jak rootovat telefon Android. Funkce vykořenit Tento Android je, že můžete přidat, odečíst nebo upravit soubory na vašem smartphonu Android. Kromě toho můžete také provádět úpravy, jako je maximalizace práce vašeho smartphonu Android přetaktování váš procesor Android nebo dokonce odstraňte nepotřebné výchozí aplikace.

2. Nainstalujte aplikaci USB Host Check Application

Dalším krokem je instalace aplikace Kontrola hostitele USB. Tato aplikace USB Host Check je užitečná pro kontrolu, zda je váš smartphone Android Android Podpěra, podpora OTG nebo ne. Protože ve skutečnosti existuje několik značek mobilních telefonů Hardwareto není Podpěra, podpora OTG.

3. Zkontrolujte dostupnost souboru s názvem „android.hardware.usb.host.xml“

Po úspěšné instalaci aplikace USB Host Check, pokud se zobrazí zpráva "Zdá se, že podpora USB Host není na tomto zařízení povolena. Je možné provést pokus o opravu", to znamená soubory potřebné pro fungování systému Android Podpěra, podpora OTG neexistuje. Dotyčný soubor je pojmenován android.hardware.usb.host.xml. Pokud neexistuje, musíte soubor vytvořit pomocí aplikace poznámkový blok nebo to může být s poznámkový blok ++.

4. Nejprve vytvořte soubor android.hardware.usb.host.xml

Tento soubor můžete vytvořit pomocí aplikace poznámkový blok na počítači později vyberte Uložit jako android.hardware.usb.host.xml. Všimněte si, že přípona souboru musí být .xmla typ souboru musí být Všechny soubory, protože musíme věnovat pozornost tomu, jak zajistit, aby váš Android podporoval usb otg správně a správně.

5. Zadejte tento kód do vytvořeného souboru

Do souboru, který jste vytvořili dříve, vložte následující kód:

6. Přesuňte soubory do smartphonu

Přesunout soubory android.hardware.usb.host.xml do vašeho smartphonu Android ve složce atd/oprávnění. Složky povolení to je důležité, abyste získali přístup k vytvoření Androidu Podpěra, podpora OTG. Můžeš použít Aplikace Root Explorer přesunout soubor android.hardware.usb.host.xml.

7. Znovu otevřete aplikaci USB Host Check Application

Po přesunutí dalšího souboru znovu otevřete aplikaci USB Host Check a vyberte "znovu zkontrolovat". Pokud skutečně nenastane žádný problém, bude vše zaškrtnuto zeleně, což znamená, že telefon Android, který používáte, již je Podpěra, podpora OTG.

Bezpečný! Nyní váš smartphone již podporuje OTG bez root a tyto tipy pro Android jsou úspěšné, když je používáte na smartphonu ASUS. No, pokud jste vytvořili Android Podpěra, podpora OTG můžete snadněji a rychleji přenášet data, soubory, obrázky a videa na jiná paměťová média.

To byl způsob, jak zajistit, aby Android podporoval OTG. Tato metoda vyžaduje, abyste to udělali vykořenit nejprve na smartphonu Android. Pokud jste zmateni dělat vykořenit, můžete vidět návod, jak rootovat smartphone s Androidem. No a jak jste uspěli? Podělte se o své zkušenosti ve sloupci komentářů ano!