Tech Hack

4 způsoby, jak vidět stav wa bez povšimnutí

Jak vidět stav WA bez znalosti vlastníka je opravdu snadné, víte! Zvědavý? Níže se podívejte na 4 způsoby, jak zobrazit příběhy WA, aniž byste si toho všimli!

Kepo chce vidět Příběhy WhatsApp rozdrtit, ale nechcete, aby se to dozvěděli? Nebo dokonce máte v úmyslu stáhnout stav WA a uložit jej do galerie HP?

Samozřejmě někdy nastanou chvíle, kdy chceme vidět něčí stav, aniž by o tom majitel věděl. Ať už je to touha po zamilovaných, přátelích nebo třeba vašem divokém šéfovi.

Samotný stav WhatsApp je funkce pro sdílení příběhů ve formě videí, fotografií nebo textových zpráv s přáteli nebo veřejností, jako jsou Instagram Stories.

No, tentokrát Jaka jak vidět stav WA, aniž by o tom vlastník věděl které si můžete snadno vyzkoušet. Takže už nemusíte váhat, abyste viděli stav WA vaší zamilovanosti.

Sbírka, jak zobrazit nejnovější příběhy WA, aniž byste o tom věděli, 2020

Na rozdíl od toho, jak zobrazit Insta Stories lidí, aniž byste byli přistiženi, jak vidět stav WA lidí bez povšimnutí, lze provést několika způsoby.

Zvědavý, že, jak? Netrvá to dlouho, stačí se podívat na vysvětlení, jak vidět stav WA bez povšimnutí níže.

Jak zobrazit stav WA bez vědomí (bez aplikace)

Jste líní instalovat další aplikace, abyste mohli vidět stav WhatsApp, aniž byste si toho všimli? Uklidnit! Můžete to udělat i bez nutnosti instalovat nějaké další aplikace, gang.

Kroky k tomu jsou velmi snadné, dokonce neméně snadné než jak skrýt online stav WhatsApp.

Máte zájem to vyzkoušet? Níže můžete vidět kroky.

1. Jak zobrazit stav WA bez vědomí prostřednictvím nastavení soukromí

Prvním způsobem je nastavit nastavení na vašem WhatsApp, gangu. Existuje zákonné nastavení, jak se skrýt, když ukazujete na stav WhatsApp někoho jiného.

To znamená, že k tomu nepotřebujete pomoc dalších aplikací. Následuj tyto kroky.

Krok 1 – Přejděte do nastavení WhatsApp
 • Chcete-li vstoupit na stránku nastavení WhatsApp, vyberte ikonu tři tečky který je v pravém horním rohu. Poté vyberte možnost Nastavení.
Krok 2 – Vyberte „Účet“
 • V nabídce Nastavení vyberte nabídku Účet přejděte k dalšímu kroku, jak zobrazit stav WA, aniž byste byli známí.
Krok 3 – Vstupte do nabídky 'Soukromí'
 • Poté vyberte možnost Soukromí.
Krok 4 – Zakažte funkci „Potvrzení o přečtení“.
 • Zrušte zaškrtnutí políčka Přečíst zprávu nebo Přečtěte si potvrzení. Tada! Úspěšně jste udělali, jak vidět stav WA, aniž byste byli známí.

Bohužel tato metoda má nevýhodu, a to, že také nemůžete zjistit, kdo viděl váš stav WhatsApp.

Navíc nemůžete vědět, zda odeslaný chat WA byl příjemcem přečten nebo ne, gangu.

Chcete-li se vrátit k viditelnosti, stačí se vrátit do nastavení WhatsApp a znovu zaškrtnout políčko Přečíst zprávu nebo Přečtěte si potvrzení.

2. Jak zobrazit stav WhatsApp, aniž byste o tom věděli prostřednictvím Správce souborů

Tato druhá metoda je nejen schopna vidět stav WhatsApp ostatních lidí bez znalosti vlastníka, ale může také uložit stav WA.

Tento krok vyžaduje Správce souborů na HP, pokud ji nemáte, ApkVenue připravilo aplikaci Správce souborů níže. Stačí stáhnout a nainstalovat.

AVG Technologies Aplikace pro kompresi a zálohování STÁHNOUT

Nyní, pokud máte přístup ke správci souborů, postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok 1 - Otevřete aplikaci správce souborů
 • otevřeno Správce souborů. Najděte a klikněte na složku s názvem WhatsApp.
Krok 2 - Přejděte do složky 'Média'
 • Jakmile jste ve složce WhatsApp, vyberte složku Média.
Krok 3 - Vyberte složku 'Stauses'
 • Ve složce Média klikněte na nastavení nebo zaškrtněte tři tečky v pravém horním rohu obrazovky. Vybrat Zobrazit skryté souborya poté přejděte do složky Stavy.
Krok 4 - Zobrazte stav WA, aniž byste byli zachyceni
 • V této složce najdete soubory fotografií a videí, které si můžete prohlédnout nebo uložit.

Tímto krokem můžete nejen vidět stav WA ostatních lidí, aniž byste byli přistiženi, ale můžete jej současně uložit, aniž byste potřebovali další aplikaci pro stahování stavu WA. Je to snadné, že?

Ach ano, ale tato metoda bude ve skutečnosti úspěšně uložena do složky 'Statusy' pouze tehdy, když vy viděli stav WA dané osoby, gang.

No, abyste to přechytračili, můžete nejprve aktivujte funkci 'Potvrzení o přečtení' Jaka vysvětlil dříve a stavový soubor WA se automaticky uloží do složky médií WhatsApp.

3. Jak zobrazit stav WA, aniž byste o tom věděli Offline

V minulosti bylo možné, jak zobrazit stav WA přítele, aniž byste o tom věděli dočasný se svým vlastním časem.

Trik je v tom, že vypnete internetová data v mobilu nebo zapnete režim v letadle. Po výpadku internetového připojení můžete vidět stav WhatsApp.

Bohužel tato metoda už neplatí, bando. Po vypnutí připojení k internetu můžete vidět pouze stav WhatsApp ve formě textu, nikoli fotografií nebo videí.

Po opětovném připojení mobilního telefonu k internetu navíc vlastník stavu WA, který jste viděli dříve, okamžitě obdrží oznámení, že jste tento stav viděli.

Ale nemusíte být smutní! Protože Jaka má alternativní způsob, jak vidět stav WA bez povšimnutí, pomocí dalších aplikací, které si můžete přečíst níže.

Jak zobrazit stav WA, aniž byste byli s aplikací známi

Pokud lze výše uvedené tři způsoby zobrazení stavu WA bez povšimnutí provést bez nutnosti instalace dalších aplikací, pak tentokrát Jaka poskytne další alternativu pomocí aplikace.

Zde použitá aplikace ve skutečnosti není aplikace vidí stav WA bez povšimnutí speciálně poskytovaná pro tento účel, ale aplikace WA MOD GBWhatsApp.

Chcete vědět jak? Pojďte, podívejte se na úplné vysvětlení níže!

1. Jak zobrazit stav WA Neznámý na GBWhatsApp

Není žádným tajemstvím, že aplikace WhatsApp MOD jako GBWhatsApp jsou vybaveny různými funkcemi, které v oficiální aplikaci WA nenajdete.

Včetně jednoho z nich je funkce pro zobrazení stavu WhatsApp, aniž byste byli přistiženi, gangu.

Další podrobnosti o tom, jak zobrazit stav WA, aniž byste znali tvůrce stavu na GBWhatsApp, naleznete v krocích níže.

GBWhatsapp Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE
Krok 1 – Přejděte na „Nastavení GB“
 • Nejprve klepnete tři tečky ikona v pravém horním rohu a poté vyberte "Nastavení GB".
Krok 2 – Vyberte 'Soukromí a zabezpečení'
 • Poté, co jste na stránce Nastavení GB, vyberte nabídku 'Soukromí a bezpečnost'.
Krok 3 – Povolte „Skrýt stav zobrazení“
 • Nakonec ji stačí aktivovat přepnout'Skrýt stav zobrazení' dokončit, jak zobrazit stav WA přítele, aniž by byl vlastníkem zachycen.

BONUS: Jak poznat, že jsou přátelé online na WhatsApp

Nejzákladnější funkcí WhatsApp je funkce online stav která slouží ke zjištění, zda je oslovovaná osoba online nebo ne.

Musíte často kontrolovat, zda je vaše láska nebo přítelkyně online nebo ne, že? Ve skutečnosti se nemusíte obtěžovat kontrolou WhatsApp ostatních lidí, abyste zjistili, kdy jsou online.

Protože můžeš dostat upozornění pokaždé, když je osoba, kterou máte na mysli, aktivní na svém WhatsApp, gangu. Chcete-li zjistit, jak na to, přečtěte si následující článek!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je jak vidět stav WA bez povšimnutí. Je snadné sledovat, že? Doufejme, že tato metoda vám pomůže zbavit se vaší zvědavosti, ano!

Ach ano, všechny výše uvedené triky lze také použít pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak vidět stav WA, aniž byste si toho všimli na svých OPPO, Xiaomi, Samsung nebo jiných mobilních telefonech.

Mezitím, pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak vidět stav WA bez vytváření přátel nebo jak vidět skrytý stav WA, Jaka nenašla bezpečný trik, který by se dal udělat.

Napište svůj názor na tento článek do komentářů, bando! Uvidíme se u dalšího článku a hodně štěstí!