Tech Hack

7 způsobů, jak překonat aktivní mobilní data, ale nemůžete surfovat

Mobilní data jsou aktivní, ale nemůžete surfovat? Kluci uklidněte se! Zde je návod, jak vyřešit problematické internetové připojení na smartphonu Android.

Mobilní data jsou aktivní, ale nemůžete surfovat? Zkoušeli jste různé způsoby, ale stále vám to nejde?

Nejste to jen vy, problémy se sítí na tomto chytrém zařízení mají lidé, včetně samotného Jaka, zjevně poměrně často.

Nevím co to způsobilo, mobilní data najednou nefungují i ​​když se v okně objeví ikona Panel nástrojů a datový tarif byl aktivován.

Pro ty z vás, kteří se s tímto problémem potýkají, vám Jaka v tomto článku poskytne některá řešení jak vyřešit aktivní mobilní data, nemohl jsem surfovat na internetu které si můžete vyzkoušet sami doma. Zvědavý?

Jak překonat aktivní mobilní data, ale nelze internet

Internetové připojení se nyní skutečně stalo cenným artiklem pro lidský život, ale problémem je, že někdy zažíváme, že naše mobilní telefony nemohou surfovat, i když je již máme. připojit do internetové sítě, gang.

Jak tedy tento problém vyřešit? Pojďme se podívat na některá z níže uvedených řešení!

1. Povolte režim Letadlo (nejefektivnější způsob, jak opravit připojení k internetu Android)

Zdroj fotografií: The Jakarta Post (Aktivní mobilní data, ale žádný internet? Zkuste na chvíli zapnout režim v letadle).

První způsob, jak vyřešit aktivní mobilní data, ale nemůžete surfovat, je aktivovat režim Letoun prozatím, gang.

Na svém mobilním telefonu můžete na několik sekund aktivovat režim letadla a poté jej znovu vypnout, aby to udělala síť poskytovatele internetu Obnovit a hledat lepší spojení.

I když to zní triviálně, ale ve skutečnosti je tato metoda docela účinná k překonání různých problémů souvisejících se sítí poskytovatelů internetu, víte!

Ach ano, tato metoda platí také pro ty z vás, kteří mají aktivní mobilní data, ale nemohou surfovat přes Indosat, Tri (3), Axis nebo jiné operátory!

2. Restartujte smartphone

Kromě dočasné aktivace režimu Letoun, můžete také zkusit restartovat Android smartphone nebo tablet váš, přičemž tento režim ponecháte zapnutý.

Až se smartphone vrátí k životu, vypněte režim Letadlo, bando. I když je to jednoduché, tato metoda opravy internetové sítě na Androidu byla široce používána a ukázala se jako úspěšná, víte!

Kromě toho se tato metoda také často používá k překonání pomalého internetového připojení nebo dokonce mobilních dat, která nemohou být vůbec aktivní.

3. Resetujte APN

Zdroj fotografie: JalanTikus (HP nemůže surfovat, i když je již připojeno? Zkuste resetovat APN na mobilu).

Dalším způsobem, jak opravit internetovou síť v systému Android nebo iOS, je provést následující: resetovat alias resetovat nastavení APN operátora které používáte.

Obvykle, když se změní nastavení APN, zaznamená změny také připojení k internetu, ať už je stabilnější, rychlejší nebo dokonce ztracené.

K tomu musíš udělat pořádný reset APN, aby internetová síť na tvém mobilu mohla být zase normálně aktivní jako obvykle, bando.

Ach ano, níže si můžete přečíst Jakův článek, abyste překonali aktivní mobilní data, ale nemůžete surfovat na 3 (Tri) a Axis pomocí triku nastavení APN:

ZOBRAZIT ČLÁNEK ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Přepněte síť ručně

Vyzkoušeli jste různé metody výše, ale stále jste zmatení, proč mobilní data nefungují? Pokud ano, můžete zkusit přepnout síť ručně na smartphonu.

Pokud například používáte síť pouze 4G LTE, můžete na chvíli přejít na síť 3G nebo 2G. Chvíli počkejte a poté se znovu přepnete na síť 4G LTE.

V některých případech se tato metoda ukázala jako účinná při řešení problému aktivních mobilních dat, ale neschopnost surfovat na různých operátorech a značkách mobilních telefonů.

Ve skutečnosti je tato metoda nezřídka také schopna být řešením, jak aktivovat celulární data, která se neobjevují, gang.

5. Dočasně vyjměte SIM kartu

Dalším řešením, jak vyřešit aktivní mobilní data, ale nelze surfovat nebo jak aktivovat mobilní data, která se nezobrazují, je pomocí dočasně vyjměte SIM kartu které používáš, bando.

Můžete jej zkusit nejprve na chvíli odstranit a poté jej vrátit zpět do chytrého zařízení Android nebo iOS.

Obvykle po provedení tohoto triku lze mobilní data znovu normálně používat bez jakéhokoli rušení jako dříve.

6. Zkontrolujte zbývající kvótu internetu

Jedním z důvodů, proč mobilní data nefungují, je často vyčerpaná internetová kvóta ale neuvědomuje si to majitel, gang.

Navíc vám došel kredit, takže se nemůžete vůbec připojit k internetu, i když se na obrazovce objeví ikona mobilních dat Panel nástrojů.

Proto se můžete nejprve pokusit zkontrolovat svou internetovou kvótu. Pokud se ukáže, že není skladem, musíte si samozřejmě koupit nový internetový balíček, bando!

7. Telefonní operátor call centra

Zdroj fotografií: Freepik (Poslední způsob, jak se vypořádat s aktivními mobilními daty, ale nelze surfovat, je kontaktovat call centrum operátora).

Poslední řešení, které můžete udělat, když jsou aktivní mobilní data, ale nemůžete surfovat, je zavolejte operátorovi call centra použitý.

Obvykle vám poskytnou nějaká řešení související se síťovým problémem, se kterým se setkáváte, gangu.

Před zavoláním na call centrum operátora se však také ujistěte, že máte dostatek zbývajícího kreditu, protože hovory jako toto jsou obecně zpoplatněny.

No, to jsou některé způsoby, jak vyřešit problém aktivních mobilních dat, ale nemůžete surfovat, co můžete dělat právě teď, bando.

Výše uvedené metody jsou docela snadné, že? Máte způsob, jak opravit internetovou síť na Androidu nebo jiném iOS, kterou lze použít? Pokud ano, uveďte své návrhy ve sloupci komentářů níže.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Jofinno Herian