Out Of Tech

Podívejte se na celý film Melodylan (2019)!

Chcete se podívat na romantické drama pro dospívající s názvem Melodylan? Tady to můžete sledovat zdarma, víte! (Celý film)

Film se současně promítal v indonéských kinech 4. dubna 2019 Melodylan zřejmě přitahoval pozornost teenagerů, kteří byli zvědaví na milostný příběh ve filmu, gang.

Navíc v tomto filmu Melodylan ve skutečnosti hrají talentovaní mladí indonéští herci a herečky, kteří byli v té době na vzestupu.

Pro ty z vás, kteří se chtějí podívat na jeden z těchto indonéských filmů, je lepší si nejprve přečíst následující synopsi, bando!

Synopse Melodylanu

Film Melodylan vypráví o Melody (Aisyah Aqilah) který se rozhodne změnit školu, protože se vyhýbá všem problémům ve svém životě, včetně svého bývalého milence.

Ve své nové škole Melody doufá, že může mít nový, klidnější a šťastnější život.

Ne vždy se však naděje vyplní, problém se jen znovu objeví, když Melody figuru pozná Dylan (Devano Danendra) který je idolem mnoha studentů v jeho škole.

Zpráva o blízkosti mezi Melody a Dylanem se nakonec rozšířila do všech koutů školy včetně Bella (Zoe Abbas Jackson), krásná studentka, která je považována za nejbližší Dylanovi.

Tato novinka také dělá Bianca (Naima Al Jufri), studentce, která ráda dělá problémy a vždy se snaží přiblížit Dylanovi, vadí, že ona sama se k Dylanovi nikdy nemůže přiblížit.

Nejen studentky, které nejsou spokojené s blízkostí těch dvou, Fathur (Angga Yunanda) kteří jsou také blízcí Melody, nejsou s touto zprávou příliš spokojeni, gangu.

Melody je čím dál tím víc naštvaná, když její seznámení s Dylanem ve skutečnosti způsobí nové problémy v jejím životě. Bude se tedy Melody držet dál od Dylana, aby na ni žádná jiná školačka nežárlila?

Zajímavá fakta o filmu Melodylan

Tento film, který ukazuje milostný příběh teenagerů, Melody a Dylana, má také některá zajímavá fakta, která lidé málokdy vědí, gang.

Chcete něco vědět? Pojď, podívej se na následující zajímavosti, bando!

  • Devano je často přirovnáván k Iqbaal Ramadhan, který je také známý jako herec a zpěvák. Zejména v tomto filmu hraje Devano muže jménem Dylan.

  • Melodylan je zřejmě film adaptovaný z románu pro teenagery od Astri Aci, víte, gang.

  • Ukázalo se, že film Melodylan, který ukazuje milostný příběh teenagerů plný zvratů, zabral rok příprav.

  • Nejen, že příprava trvá dlouho, ale výroba filmu Melodylan trvá také šest měsíců, gangu.

  • Režisér Fajar Nugros se zpočátku cítil těžko, protože příběh byl příliš vzdálen jeho věku, kdy tento film režíroval.

Podívejte se na film Melodylan

InformaceMelodylan
Recenze (počet recenzentů)8.8 (9)
Doba trvání1 hodina 32 minut
ŽánrDrama
Datum vydání4. dubna 2019
ŘeditelDawn Nugros


Yogie Supra

HráčDevano Danendra


Angga Yunanda

V hlavních rolích začínajících dospívajících herců a hereček není divu, že tento film s názvem Melodylan je velmi oblíbený u teenagerů jeho věku, gangů.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na celý příběh tohoto filmu, se můžete podívat na film Melodylan níže, gangu. Koukni na to!

>>>Podívejte se na film Melodylan<<<

To byla synopse a některá zajímavá fakta o romantickém filmu pro teenagery plném zvratů, Melodylan, gang.

Jaké zajímavé filmy chcete vidět? Napište odpověď do komentáře níže, ano!

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.