Software

5 nejlepších aplikací pro zrychlení výkonu Androidu až o 200 %

Tentokrát bude Jaka diskutovat o některých nejlepších aplikacích, které můžete použít ke zlepšení výkonu svého smartphonu Android, který jste zakořenili jako první. Jaké jsou tyto aplikace? Tady je recenze.

Vykořenit je aktivita pro získat přístupová práva ještě vyšší (podobně superuživatel na operačním systému Linux) na vašem smartphonu Android, což vám umožní nainstalovat řadu dalších aplikací, které vyžadují přístup vykořenit. Důvodem, proč je tolik uživatelů zručnější v rootování, je to, že existuje řada aplikací, které to koluje v Obchodě Play který nabízí řadu zajímavých funkcí, ale vyžaduje přístup root.

Nazvěte to aplikace YouTube mod, Ainur Nero pro zlepšení kvality zvuku Androidu a tak dále. No, z mnoha aplikací, které vyžadují root přístup, tentokrát ApkVenue probere některé z nejlepších aplikací, které můžete použít pro Android zlepšit výkon smartphonu Android ti z vás, kteří již zakořenili. Jaké jsou tyto aplikace? Tady je recenze.

  • Jak získat přístup root bez rootování vašeho Androidu
  • Jak zvýšit Android RAM bez ROOT pomocí Greenify
  • Snadné způsoby, jak odlehčit Android pomocí Root Booster

5 nejlepších aplikací pro zrychlení výkonu Androidu až o 200 %

1. Greenify

Foto: play.google.com

Greenify je jednou z dodatečných aplikací, které si můžete nainstalovat po rootnutí smartphonu Android. Tato aplikace je vybavena schopností zabíjet (hibernovat) aplikace na vašem chytrém telefonu Android, který běží nepřetržitě na pozadí, takže zatěžuje vaše zařízení a také vybíjí baterii vašeho zařízení.

Vlastně vy není potřeba rootovat abyste mohli nainstalovat tuto aplikaci. Pokud se však rozhodnete rootovat a nainstalovat tuto aplikaci, uděláte to získat nějaké funkce navíc jako je funkce, která stále dostává upozornění z určitých aplikací, i když je aplikace v režimu spánku.

2. Nastavení jádra Trickster Mod

Foto: play.google.com

Nastavení jádra Trickster Mod Jedná se o aplikaci, která je pro uživatele velmi vhodná pokročilého uživatele k provádění různých změn nastavení jádra chytrých zařízení Android a úprav. Někteří z nich jsou přístup k Android Debug Bridge přes bezdrátový, dělat přetaktování, zkontrolujte statistiky CPU, snižte napětí MPU zařízení, aby vám baterie vydržela déle atd.

3. Smart Booster

Foto: play.google.com

Smart Booster je aplikace, která je pro vás velmi vhodná ke zlepšení výkonu vašeho smartphonu Android uklízet různé odpadky, které zbyly z používání aplikací jak na RAM, tak na SD kartě (včetně mezipaměti).

Kromě toho má tato jedna aplikace také funkce pro vypnout spuštěné aplikace Pozadí váš smartphone. Tuto aplikaci můžete také použít jako a Správce aplikací (dělat zálohování, automatický start aplikace a tak dále).

4. L Rychlost

Foto: play.google.com

Rychlost L je aplikace pro Android, která je známá svou účinností při zlepšování výkonu smartphonů Android, samozřejmě po rootu. Tato aplikace o velikosti pouhých 5 MB nabízí spoustu funkcí.

Jeho vlastnosti sahají od umožňujících uživatelů hrát si s jádrem, zlepšit výkon hraní her, snížit zpoždění na smartphonu Android, zlepšit výdrž baterie, vyčistit soubory haraburdí a mezipaměť a mnoho dalšího.

5. Link2SD

Foto: play.google.com

aplikace Link2SD je jednou z aplikací, která podle Jaka nabízí zcela unikátní funkce, kde si mnozí myslí, že aplikace ohromil operační systém Android aby systém zjistil, že vaše zařízení má větší velikost paměti, než by mělo. I když ve skutečnosti používáte externí paměť pouze jako doplněk.

Tato aplikace vyžaduje, aby uživatelé vytvořili 2 oddíly na Micro SD, kde jeden z oddílů slouží jako dočasné paměťové médium a druhý jako přídavný segment. Link2SD bude později připojit apk soubor vy do těch extra segmentů a udělejte nějaký druh zkratky na první oddíl.

Když později budete chtít nainstalovat aplikaci do vnitřní paměti, která je plná, váš operační systém Android si bude myslet, že velikost vaší vnitřní paměti je větší (kvůli dalšímu segmentu dříve) a přečtěte si zástupce souboru apk na prvním oddílu, abyste jej nainstalovali, i když nainstalovaný soubor apk je ve skutečnosti v dalším segmentu.

Kromě výše uvedených funkcí se tato aplikace umí také připojit dex soubory, soubory knihovny, interní data aplikace a také funkce automatického čištění mezipaměti pro snížení zátěže RAM smartphonů Android. Tato aplikace je skutečně trochu komplikovaná, jak funguje, ale pokud jste uživatel, záloha, tato aplikace stojí za vyzkoušení.

To bylo ono 5 nejlepších aplikací pro urychlení výkonu smartphonu Android vy po zakořenění. Které z nich máte nainstalované a které jsou vaše oblíbené? Pokud Jaka osobně preferuje Greenify a L Speed. , doufejme, že je to užitečné, hodně štěstí. Nezapomeňte zanechat stopu ve sloupci komentářů a podíl svým přátelům.