Hry

nejnovější sbírka cheatů pro pubg mobile 2019

Pokračujte ve ztrátě a chcete používat cheatovací aplikaci PUBG Mobile? Pojďme se podívat na nejnovější cheaty PUBG Mobile, které se často používají následovně.

Často ztrácíte alias zkušenosti ztráta pruhu i když jste hráli se solidním spoluhráčem? Možná se můžete setkat podvodník, gang!

Až teď, čí jméno podvodník musí být těžké se ze hry vyhnout online multiplayer. Počínaje érou Point Blank, CS:GO, dokud nepřepnete na mobilní platformy tak jako PUBG Mobile a Mobil na dobírku.

Poté, co to víte, vzdáváte se nebo máte dokonce zájem to používat? cheaty rychle vstát hodnost?

Předtím si nejprve přečtěte shromáždění cheaty Nejnovější PUBG Mobile které hráči často používají k vítězství ve hře. Mrkni na tohle!

Sbírka cest cheaty Nejnovější často používaný mobil PUBG

Počet cheaty PUBG Mobile níže je velmi běžné, se kterým se můžete setkat v různých typech heržánr střílečky, a to jak v režimu FPS, tak v režimu TPS.

Doposud existuje minimálně 7 typů cheaty nebo podvádění, které obvykle provádějí hráči PUBG Mobile Vítěz Vítěz Kuřecí večeře!

co to je? No tak, podívejte se na Jakovu recenzi, která byla v plném rozsahu shrnuta níže, gang.

1. Wall Hack + žádný zpětný ráz

cheatyWall Hacks lze říci, že jde o jeden z legendárních cheatů ve světě FPS her on-line, jako jsou Point Blank a Crossfire.

Používáním cheaty V tomto může hráč zjistit polohu nepřítele za jinými objekty, jako jsou zdi, domy, vozidla a další s různými barvami.

Pak můžete střílet skrz zeď a dorazit nepřítele, který se skrývá.

I toto lze kombinovat s cheatyBez zpětného rázu takže vaše rána bude vždy přímá, což platí pro všechny typy zbraní, gang

2. Aimbot + Bez zpětného rázu

Proč musíš být unavený? kořist Red Dot, Holo nebo Scope x8, abyste mohli přesně zaměřit nepřítele? I když můžete použít cheaty Nejlépe jmenovaný PUBG Mobile Aimbot.

Není třeba mířit pomocí rozsah, automatický zaměřovač Budete nasměrováni na nepřítele před vámi.

Zvlášť pokud to zkombinujete s cheatyBez zpětného rázu. Zaručené zbraně s poškození nemocný, ale mít zpětný ráz špatné jako AKM může být opravdu smrtící!

3. Anténa + Magic Bullet/Auto Headshot

Vyzbrojeni složku oblast, PUBG Mobile hráči musí mít znalosti mapování silný při určování polohy nejbližšího nepřítele vyzbrojeného zvukem střelby a kroků.

Ale ukazuje se, že je to oklamané cheaty jmenoval Anténa, který vám dá přesnou polohu a vzdálenost nejbližšího nepřítele k vám.

Metoda cheaty Anténa umístí nepřítele pomocí přímky vycházející ze sekce kompasu nahoře.

Pak to můžete kombinovat s cheatyKouzelná kulka který vám umožní střílet jakýmkoli směrem, ale nakonec zasáhnete nejbližšího nepřítele.

Nebo také tak můžete zabití jedním zásahem, lze i kombinovat cheaty Anténa s Auto Headshot kde rána půjde přímo do hlavy soupeře.

Velmi zajímavé pro podvodník PUBG Mobile, který neumí umístit nepřítele, že?

cheaty Více PUBG Mobile...

4. PUBG Mobile Hack Emulator

Je třetí cheaty Výše uvedené se týká zbraní. Nicméně víte, že je to pravda vývojář PUBG Mobile kdysi udělal chybu, kterou využili hráči podvodník.

Když jste poprvé vydali PUBG Mobile Emulator pro hraní této hry na PC nebo notebooku, bylo možné, aby hráči tuto hru mohli hrát. plocha počítače a mobilní, pohybliví vidět se, bando.

Ve výsledku je jasné, že PC nebo notebookové přehrávače budou lepší než přehrávače mobilní, pohybliví. Kromě většího displeje bude vaše ovládání mnohem flexibilnější než pomocí dotykové obrazovky.

Zde můžete hrát PUBG Mobile s nastavením klávesnice a PC jako nejlepší FPS hry, jako Battlefield a Call of Duty.

Dobrá zpráva, teď vývojář Tencent Games opraveno hmyz PUBG Mobile this one a samostatné servery mezi hráči plocha počítače (emulátory) a mobilní, pohybliví.

5. Speed ​​​​Hack

Už jste někdy viděli někoho běžet nepřirozeně super rychle? Ještě víc, než když si sundáte zbraň a použijete nějaký předmět posílení, gang?

Jsou vlastně dvě možnosti. Nejprve použil cheatySpeed ​​Hack aby bylo možné oklamat nepřítele a vyhnout se míření protivníkovou zbraní.

Obvykle také cheaty Speed ​​Hack v kombinaci s cheatyNeomezené HP jen pro případ, že by občas zasáhla nepřátelská palba.

Nebo druhá možnost, ostatní hráči mají problémy se sítí alias zpoždění což způsobilo, že jeho pohyby koktaly a zdálo se, že dělá super rychlý běh.

No tak jistě cheaty Speed ​​Hack je pro vás obtížné odhalit, že?

6. Žádná tráva

Jednou z výhod složku Erangel a Sanhok ve hře PUBG Mobile mají poměrně vysokou travnatou plochu, která slouží k úkrytu před nepřáteli.

Navíc se můžete lépe maskovat při používání vzácných předmětů, jako je Ghillie Suit.

Tedy používáním cheaty Jméno PUBG Mobile Žádná tráva automaticky odstraníte travní prvek uvnitř složku a znát nepřítele, který je náchylný.

Pokud je to takto, můžete se se jménem rozloučit "herní červ", gang.

7. Ultra High Jump

Poslední cheaty Další populární PUBG Mobile pojmenovaný Ultra vysoký skok, který, jak název napovídá, umožňuje skákat nepřirozeně vysoko.

Představte si, že můžete skákat velmi vysoké skoky nad normál a můžete dosáhnout i 40 metrů. Skočit 3-patrovou budovu není problém!

Tímto způsobem můžete okamžitě spěch nepřátele, kteří se snadno schovávají na střeše budovy, gang.

Aplikační nebezpečí cheaty PUBG Mobile: Hackeři dostanou Ban Pan!

shromáždění cheaty výše obecně jej můžete získat zdarma pomocí skript aktivované pomocí aplikace cheaty Android, například Game Guardian.

Existuje také několik aplikací cheaty placené slibnými funkcemi proti pneumatikám, tak jako Město Pekalongan nebo PUBG Mobile VIP Hack.

Nebuďte zticha, vývojáři PUBG Mobile také zasahují proti pachatelům, kteří používají cheaty prostřednictvím kampaně tzv Hackeři dostanou Ban Pan.

Každý týden vydává PUBG Mobile seznam postižených účtů pneumatika za provádění podezřelé činnosti.

Tencent Games, jakmile vývojář tvrdí, že má tým pro zabezpečení hry, který nepřetržitě pracuje 24 hodin na monitorování, identifikaci a odstranění podvodník ve hře.

Pro uživatele cheaty nárokováno zaplaceno proti zákazu, Tencent Games nedělali žádné výjimky.

Bez ohledu na to, kolik peněz utratí podvodník podvádět, stále vymáhat pneumatika to stále platí.

Tipy a triky: Zde je návod, jak jednat Podvodníci na PUBG Mobile

hrát jednu pokoj, místnost s podvodník Samozřejmě na ty z vás, kteří hrají poctivě, čeká strašné strašidlo.

I když se tomu nevyhnete, ukazuje se, že existuje několik způsobů, jak se s tím vypořádat podvodník v PUBG Mobile, které můžete použít. Tady jsou některé z nich.

  • Nehrajte si složku Erangel, protože mnoho podvodník který používá složku toto je pro zkušební verzi aplikace cheaty ony. více podvodník obvykle použijte nový účet a potenciálně hrajte na Erangel as výchozí mapy.
  • Okamžitě utíkej, když uvidíš podvodník nebo podezřelé hráče, protože i když ano cheaty Samozřejmě budete mít minimální vzdálenost k výstřelu. Okamžitě uhýbejte do nejvzdálenější polohy, takže správná volba.
  • Zpráva podezřelý hráčať už v zápase vyhrajete nebo prohrajete, nezůstávejte zticha, když najdete podvodník. Hlaste se přímo na straně vývojář aby hráč dostal trest až pneumatika trvalý.

Video: Ne cheaty! Těchto 5 aplikací pro sofistikované Hratelnost PUBG Mobile

No, to byla ta skupina cheaty Nejnovější PUBG Mobile v obvyklém roce 2019 podvodník použití v soutěži. Pokud dáváte přednost použití cheaty nebo ne?

Je lepší, když budete jen sportovat! Kolik chcete platit a používat aplikaci cheaty PUBG Mobile VIP, stále budou rizika pneumatika trvalé od vývojář.

Prosím také sdílejte a komentujte tento článek, abyste získali informace, tipy a triky a novinky o technologii z JalanTikus.com.

Přečtěte si také články o PUBG Mobile nebo jiné zajímavé články z Naufaludin Ismail.