Tech Hack

toto je správná velikost hlavičky youtube, aby se nerozřezala

Pro ty z vás, kteří si neví rady se správnou velikostí záhlaví nebo banneru na YouTube, najdete odpověď zde! Existuje pro vás příklad bezplatného banneru na Youtube, víte!

Pro ty z vás, kteří opravdu rádi používáte YouTube, ať už jde o pouhé sledování videí nebo dokonce o vlastní kanál, musíte být obeznámeni s názvem záhlaví nebo bannery na YouTube.

Existence tohoto záhlaví kanálu YouTube je velmi důležitá pro zkrášlení designu kanálu. jako slovo, tím krásnější je design, tím pohodlnější ostatní lidé zastavit u kanálu a

No, mnoho lidí se ptá Jaka, kolik to vlastně je? správnou velikost banneru YouTube? Jak to potom udělat, aby se to nepořezalo? Nebojte se, Jaka se podělí správný průvodce velikostí banneru YouTube spolu s jak udělat.

Šablony bannerů YouTube a pokyny pro velikost

Zdroj fotografií: Podpora Google

Nejprve musíme velmi dobře pochopit, že YouTube má svá vlastní nastavení, včetně otázek o velikost záhlaví/banneru kanálu.

Je důležité si uvědomit, že velikost banneru YouTube se bude lišit v závislosti na tom, zda jej otevřete na obrazovce počítače, televize nebo mobilu. Jinými slovy, váš banner možná bude vypadat celý v televizi, ale ořízne se na vašem mobilním telefonu nebo počítači.

Proto prosím pozorně poslouchejte Pokyny pro velikost banneru YouTube získané přímo z Podpora Google!

1. YouTube doporučuje nahrát obrázek jedné velikosti 2560 x 1440 pixelů, kde minimální nahrávací rozměry je 2048 x 1152 pixelů.

2. Minimální bezpečná oblast pro text a logo: 1546 x 423 pixelů. To znamená, že pokud chcete, aby vaše písmo nebo logo bylo vidět, snažte se je mít v obou "bezpečná oblast" tento. V opačném případě bude váš obrázek na určitých displejích nebo zařízeních určitě oříznut.

3.Maximální šířka je 2560 x 423 pixelů. S touto šířkou, "bezpečná oblast" bude vždy viditelné, bez ohledu na velikost obrazovky.

4. Doporučená velikost nahraného souboru maximálně 6 MB. Pokud je větší než tato hodnota, YouTube váš soubor nepřijme.

To byl průvodce velikostí bannerů YouTube (YT), který můžete použít jako referenci pro vytvoření nejlepšího designu pro svůj kanál.

K tomu, jak to udělat, můžete použít řadu doporučení pro nejlepší bezplatný software pro úpravu fotografií na počítači, který Jaka vytvořil tady.

Můžete také použít sérii nejlepší aplikace pro grafický design, zvláště pokud chcete dobrý a maximální banner na Youtube.

Jak přidat nebo změnit banner YouTube

Zdroj fotografií: Wyzowl

Poté, co znáte velikost obrázku banneru YouTube a porozumíte mu a provedete jej pomocí nejlepšího editačního softwaru nebo aplikace, měli byste to vědět jak přidat nebo změnit záhlaví/banner kanálu YouTube.

Pamatovat si! Tuto metodu lze provést pouze na ploše PC nebo notebook ne, gang. Místo abyste byli zvědaví, zde jsou kroky!

Krok 1: Na PC nebo notebooku, prosím přihlásit se na váš kanál YouTube.

Krok 2: V nabídce vpravo nahoře vyberte Můj kanál/Můj kanál.

Krok - 3: Poté klikněte Přizpůsobit kanál.

Poté pro ty, kteří chtějí přidán nový banner na YouTube, klikněte Přidat grafiku kanálu, je v horní části obrazovky YouTube.

Mezitím pro ty, kteří chtějí změnit banner na Youtube, umístěte ukazatel myši na stávající banner a klikněte Upravit > Upravit grafiku kanálu.

Krok - 4: Nahrajte prosím obrázek nebo fotografii z počítače. Můžete také kliknout na kartu Galerie pro výběr obrázku Fotogalerie YouTube.

Krok - 5: Později uvidíte náhled/náhled zobrazení těchto hlaviček na různých zařízeních. Chcete-li provést změny, vyberte Upravte oříznutí.

Až si myslíte, že to stačí, klikněte Vybrat. Hotovo! To byl způsob, jak přidat nebo změnit obrázek banneru YouTube podle velikosti. Velmi snadné, že?

BONUS! Bezplatné bannery YouTube

Pro ty z vás, kteří hledají bezplatné šablony bannerů YouTube, je toto místo! Jaka uvede příklad skvělé hlavičky kanálu YouTube a samozřejmě si to můžete vyzkoušet zdarma.

Obyčejný banner YouTube

Nejprve ApkVenue uvede příklad pozadí banneru YouTube žádný text aka obyčejný. Skvělé pro použití jako inspirace pro váš kanál, bando! Zde je seznam!

1. Obyčejný banner s modrou siluetou

2. Obyčejný banner s červenou siluetou

3. Obyčejný banner s červenou siluetou

4. Obyčejný modrý banner

5. Obyčejný banner s modrou siluetou

6. Obyčejný banner s modrými a zelenými siluetami

7. Tmavě růžový obyčejný banner

8. Růžový banner YouTube

9. Purple Plain Banner

10. Obyčejný růžový banner

Skvělé bannery YouTube

Dále se s vámi ApkVenue podělí o příklad skvělého banneru YouTube, který je vhodný pro váš kanál. Toto je seznam!

1. Banner se symbolem

2. Banner s vojenským pozadím

3. Banner se symbolem nekonečna

4. Futuristické bannery

5. Futuristické bannery

Herní banner YouTube

Pro hráče musíte nahrát tento skvělý a nejlepší herní banner na YouTube. Zde je seznam!

1. Oblíbený herní banner

2. Bannery akčních her

3. Banner herního kanálu

4. Banner herního kanálu

5. Oblíbený herní banner

Anime banner na YouTube

Pro ty z vás, kteří rádi sledují různá anime, můžete níže zkusit nahrát příklad bezplatného anime banneru na YouTube. Zde je seznam!

1. Oblíbené Anime Banner

2. Oblíbené Anime Banner

3. Oblíbené Anime Banner

4. Oblíbené Anime Banner

5. Kyoukai Eternity Banner

Kromě banneru pro YouTube výše můžete také získat obrazovou inspiraci z kolekce skvělých HD tapet, které ApkVenue shromáždilo v tomto článku. Zaručeně dobrý a neprůhledný gang!

To byl průvodce velikostí bannerů YouTube spolu s technickými metodami, které byste měli znát. Velmi snadné, že?

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Diptya.